Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PES 2020 [ PC STEAM ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tugysry Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı
565
Cevap
17
Favori
34.608
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Spor Oyunları >> PES 2020 [ PC STEAM ANA KONU ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fenerimhaber

Hocam sorun takım ruhu. Bil maçları yada sim maçları yapıp takım ruhunu 90 üstü yapmanız lazım en az. 99 olduğunda zaten takım uçuyor

Alıntıları Göster
    Hocam merhabalar dediklerinizden sonra bendeki kartlarla 95'e yükselttim ruhu. Hatta bi maç da sim yaptırdım yine de 1-1 kaldılar herhalde menajerin taktikleri dandik ya da oyuncular :D oyun gerçekten zor

edit: az önce oynadım bunu da pas yapabiliyorum artık ama hücum yok herhalde kendi oyunculuğumda problem yardımlar için teşekkür ederim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpertnnr -- 14 Eylül 2019; 21:55:58 >

• Teğmen
    246 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kiernian

Hocam 3 5 maçta düzelmez zaten baya bi maç yapmak lazim:) şimdilik zevk almaya bakın :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Alpertnnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ZOTAC Gtx1080 Amp Extreme Edition / Asus 24" 144Hz Vg248qe / İntel i7 4790 / Msi Gaming 5 Anakart / Zalman Ms800 Kasa / Kingston 8x2 1600mhz Ram / Corsair K70 RGB MXRED, Logitech g430, g402 Mouse, g240 Mouse Pad, Xbox One s Gamepad
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    PES UNİVERSE V2 için şöyle bi yazı yazılmış

%70 olarak v2 tamamlandı.Önümüzde ki hafta yayınlanacaktır diye düşünüyorum.Detayları bugün yapılacak toplantıda öğreneceğim.İyi oyunlar.
    EvliMutluOyuncu kanalındaki arkadaşın açıklaması...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PEGASUSS... -- 14 Eylül 2019; 22:44:5 >
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2+1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Er
    1 Mesaj
    Arkadaşlar pre-order var bende Ronaldinhoyu nasıl analige aktarabilirim?
    |
    |

oyundan attı derken alt+f4 yapmış gibi masaüstüne mi atıyor ?
    |
    |
    ozguradam1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    refarans olumlu alışveriş:@salom(xbox360 ps3 takasladım) @corvus_corvusan(dreamcast,xbox,gba-pc takasladım)@aftermath666(xbox360 aldım) @free-4(psp aldım) @cahitdikici(ps2-nintendo ds takasladım,ps1 sattım)@ilkbilir(xbox aldım,oyun aldım,god of war3-uncharted takasladım)@ fred78(birçok alışveriş)@yurt(psp sattım)@SonyPSP(dsLite sattım) @timefreezer(gamecube sattım)@recepyarmali(ps3 oyunları sattım)@mehmetazz(5800 sattım)@nuribaras(blu-ray film sattım(2012)@bestnewyorker(ps2 sattım)@berkem89(IpodTouch sattım)@m.kutsal(xbox360 sattım),@Nosferatu`(ps3 sattım)ve birçok unuttuğum alışveriş...
  • Yarbay
    2332 Mesaj

Aynen öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cobainn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj

Nvidia mı ekran kartınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    refarans olumlu alışveriş:@salom(xbox360 ps3 takasladım) @corvus_corvusan(dreamcast,xbox,gba-pc takasladım)@aftermath666(xbox360 aldım) @free-4(psp aldım) @cahitdikici(ps2-nintendo ds takasladım,ps1 sattım)@ilkbilir(xbox aldım,oyun aldım,god of war3-uncharted takasladım)@ fred78(birçok alışveriş)@yurt(psp sattım)@SonyPSP(dsLite sattım) @timefreezer(gamecube sattım)@recepyarmali(ps3 oyunları sattım)@mehmetazz(5800 sattım)@nuribaras(blu-ray film sattım(2012)@bestnewyorker(ps2 sattım)@berkem89(IpodTouch sattım)@m.kutsal(xbox360 sattım),@Nosferatu`(ps3 sattım)ve birçok unuttuğum alışveriş...
  • Yarbay
    2332 Mesaj

Evet, gtx 970. Gerçi biraz önce 3 maç yaptım, herhangi bir hata olmadı

|
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj

Yine yapacak hocam, pes 2019dan beri uğraştım hatta bıraktım pes 2019u son 4 5 ay. 2020 demoda da olmaya başlayınca çözüme çabalamaya karar verdim. Bilgisayarı formatlayın. Oyunu kurmadan önce ekran kartı sürücüsü kurduktan sonra Microsoft sitesinden directx ve visual++ 2010,2013,2015,2017 yi yükleyin. Başka oyunların tekrar tekrar yüklemesine izin vermeyin. Bazıları önceden yüklü dese de bazıları çakışıyor. Sorununuz tamamen çözülecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobainn -- 15 Eylül 2019; 2:22:58 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

Arkadaşlar ilk pes e girdiğimizde belirlediğimiz kullanıcı adını değüştiremiyormuyuz
    Bilgisi olan varmıdır

|
    |

Benimde kadro budur şimdilik malesef oyuna alışamadım çok mağlup oluyorum. Oynadığım kolda 1 saniye gecikmeli tepki veriyor onunda payı var. Hep 4-4-2 kanatlı sistemle oynuyordum oyunu adam gibi teknik direktör gelmeyince başlangıçlıktaki hocaya kaldık tek forvetli sistemi de hiç sevmiyorum.
    Bu teknik direktör güncellemesi hangi zamanlarda oluyor, 3 gündür aynı adamlar var yenilenmiyo da.
    |
    |

Format atmak çok uzun iş. Ama en azından sorunun kaynağını öğrenmiş oldum, teşekkürler

|
    |
  • Binbaşı
    1850 Mesaj

Bende de 970m var. Benzer sorun ekran kartı sürücüsü kaynaklı olarak Pes 2019'da başıma geliyordu. Eski sürüme geçince düzeliyordu.

DDU ile güvenli kip'te açarak tüm kalıntıları ile birlikte sürücüleri kaldırın. Sonra yeniden başlatıp temiz kurulum yapın.
    |
    |
    Arkadaşlar selamlar, iki tane Wijnaldum var. Takas için sanırım üç tane aynısından olması gerekiyormuş. Ben şimdi birini dp yapsam mantıklı mı? Bana bir avantajı olur mu?

Origin: MuratTamer
  • DH Yönetici
    13565 Mesaj
    Dün 19 a döndüm...Kıyaslama adınada iyi oldu ...Hala serverlar dolu ...online maç vs sıkıntısız... Nasıl alışırız bilmiyorum ama 19 gayet başarılı bu haliyle 20 den ..
    |
    |

Mecbur yapacaksın kardeşim, bendede kane var biraz araştırdım dp yapmaktan başka çare yok

|
    |
    mteren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    bykutluay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Origin: MuratTamer
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
haberler
üniversite
izmir web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.