Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Pes 19 a sahip olanlar pes20 yi daha indirimlimi alicak boyle bir bilgisi olan varmi bende pes19 cd si mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce öyle bir şey olmuş muydu ki? Ben hiç duymadım.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Söylenti var ama bilmiyorum

• her sene olduğu gibi %10 civarı indirim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Sali gunu neyin ne oldugunu anlayacagiz artik👊👊

Bu görseli paylaşan Konami_FR (Fransa) hesabı ayrıca şu notu da paylamış;

---> ''Bu sadece basit bir güncelleme değil, futbol oyunlarının geleceği''

Geçenlerde Adam Bhatti de twitter hesabından şöyle bir açıklama yapmıştı;

---> ''PES hayranlarının isteklerini biliyoruz, onlara istediklerini vericez''

Oyunun bu tarihe kadar açıklanmaması (genelde Mayıs ayında teaser/ilk bilgiler gelirdi) ve hiçbir bilgi/görsel sızdırılmaması da ayrıca ilginç bir konu...

Sanırım Konami bize güzel bir oynanış ve bol yeniliklerle dolu bir oyun hazırladı! (özellikle yepyeni bir menü tasarımı bekliyorum)...

• quote:

Orijinalden alıntı: WeDo_Efendi

Pes 19 a sahip olanlar pes20 yi daha indirimlimi alicak boyle bir bilgisi olan varmi bende pes19 cd si mevcut
    Evet, %10 indirimli alabiliyorlar (ama PSN üzerinden)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeDo_Efendi

Salı gunumu açıklanacak
    Tam Salı günü denemez, çünkü E3 oyun fuarının yapıldığı Los Angeles'a göre biz 11 saat ilerdeyiz..

Buna göre Çarşamba sabahına denk geliyor, ilk bilgileri öğrenmemiz...
  • pessi63 kullanıcısına yanıt
    Bende cd si var bende indirimden yararlanabilirim dimi

• Geçen sene 200 lira diye aldığım fifa 19'u oynarkenki 7 yaşındaymışım hissini bana yaşatmayacağı için bu oyuna 500 tl bile değer.
  • ne kadar doğru bilemiyorum Liverpool lisanssız olacakmış deniliyor (fifa ile anlaşmış) . onun yerine m. united olacakmış. B. Münih de olması muhtemelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

Geçen sene 200 lira diye aldığım fifa 19'u oynarkenki 7 yaşındaymışım hissini bana yaşatmayacağı için bu oyuna 500 tl bile değer.
    Bende fifa 18 deniyorum arkadaş verdi oyunda icerik bol 2vs2 pro klup kupa maclari filan futbol adina hersey var icerik bakimindan online olarak tus gecikmesi lag filan yok
    Ama oyun cok kötü berbat cok sacma seyler oluyor
    Neymar mbappe icin psg seçiyorum benim oyunculara kimse müdahale etmedigi halde oyuncular sakatlanıp duruyor bir tane gol yedim boyle birsey olamaz full pes oynayan biri olarak hic denk gelmedi boyle bir gol yemek
    Kaleci topu yakaliyor bende ileri vuracam rakip oyuncu dibime kadar gelip benim kaleci vuracakken adama carpiyor onunde kaliyor gol oluyor 5 mac filan yaptim
    Online 1.macim da rakip oyunu terk etti 2.macta ise 7-0 yendim
    Pesde 1 icerik cok az bunu kendileri bu hale getiriyor pes 17 her saat kupa vardi onu kaldırdılar
    2vs2 de puanlari sıfırlamasi
    Pes 2. Eksik ve en önemlisi online lag tuş gecikmesi hile bana göre sadece bunları duzeltsin baska birsey istemiyorum hilesiz lagsiz tus gecikmesi olmayan bir pes oyunu istiyorum
    Fifa nin artilari icerik bol lisans bol online iyi gerisi bos bir oyun sadece bu 3 arti olaydan dolayı fifa daha cok satıyor
    Neden pes icerik olarak geride neden online kötü ben pesde lisansli takimlarin cok olmasini gectim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

ne kadar doğru bilemiyorum Liverpool lisanssız olacakmış deniliyor (fifa ile anlaşmış) . onun yerine m. united olacakmış. B. Münih de olması muhtemelmiş
    Yama ile lisansli oluyor zaten
    Online nasil olacak
    Icerik ne kadar cok olacak
    2vs2 de kupa tarzi birşeyler olacak mi bunlar daha önemli en önemlisi ise online da hile lag tuş gecikmesi olmasin

• Öyle bir indirim varsa kutuluya olmaz. Dijitalde PSN’den alınan oyuna indirim olur.

• kacanga kullanıcısına yanıt

Burada anladığım kadarıyla Manchester, Liverpool, Barca tamam gibi. Şampiyonlar ligi şampiyonunu yedirmeyiz çıkın sokaklara!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 10 Haziran 2019; 16:49:47 >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    aynen haklısın lisans benim içinde çok önemli değil . lisanssız olarak da bulunmayan B. münihin olması iyi olur. yeni hilesiz ve lagsız server en önemlisi bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 10 Haziran 2019; 16:51:10 >
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Tüm takımlara lisans yükleriz ama Manchester United’in lisanslı olması beni ayrıca sevindirdi.

• Helal82 H kullanıcısına yanıt
    fifanın anlaşması nedeniyle en fazla 2 takım lisanlanabiliyormuş ( bi videoda öyle diyordu) doğrusa ya liverpool ya arsenal gitti ki M. united geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

aynen haklısın lisans benim içinde çok önemli değil . lisanssız olarak da bulunmayan B. münihin olması iyi olur. yeni hilesiz ve lagsız server en önemlisi bu zaten.
    Bayern Münih lisansiz olsada olmasi iyi olur tabi olmamasi cok kötüydü herhalde lisansli geliyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.