Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.957
Cevap
159
Favori
1.277.398
Tıklama
Popüler Konular listesinde 70. Sırada  bugün en iyi #8
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
Giriş
    15239 Mesaj
    yeni güncelleme ile rakip bulamama sorunu da çözülmüştür umarım
    |
    |

öyle bi sorun yok peste :) myclubda sana uygun rakip arıyor. ince eleyip sık dokuyo ondan uzun sürüyor:) matcdayde bak 5 sn de rakip buluyor. istese myclubda da bulur.
    |
    |
    TurboBoosted kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: blackprague

İndirme hızım 10mbps hocam ps 4 de tamamını çekmiyor biliyosun :)
    Dostum psn i söylese engelleyelim seni, bir şey yapalım o hızla lagsız biriyle maç yapman imkansız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sonunda zahmet edip bu sorunu çözmeye karar vermiş konami.

Merak etme hocam türklerle oynamıyorum zaten psn id botelloo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ExTx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4903 Mesaj

10 mbit yeterli bi hız uploadda 2 ve üzeri ise yeterli olur. türklerle lag olma nedeni genelde adsl de uploadın çok düşük olması zaten
    |
    |

Orijinalden alıntı: kacanga

10 mbit yeterli bi hız uploadda 2 ve üzeri ise yeterli olur. türklerle lag olma nedeni genelde adsl de uploadın çok düşük olması zaten
    10mbit in yeterli olduğunu bana kimse inandıramaz. Aynı upload hızıyla 100mbit ve 50mbit internetlerle oynadım. Bariz farklılık vardı. 10mbit internetle ancak oyunu oynadığını zannedersin. Karşındakine de işkence çektirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 5 Aralık 2019; 10:6:0 >

Orijinalden alıntı: blackprague

Merak etme hocam türklerle oynamıyorum zaten psn id botelloo
    Psn istemem işin geyiğiydi. Maç yapmadan engellemenin imkanı yok

|
    |

Orijinalden alıntı: Dahakaaa

・'Stadyum' kamera ayarını etkileyerek bazen kameranın köşe vuruşundan sonra uzaklaştırılmış olan topu takip edememesine yol açan bir sorun giderildi.

Sonunda zahmet edip bu sorunu çözmeye karar vermiş konami.
    Stadyum kamerası oynayan var mı bu oyunda ya :) izlemesi çok keyifli ama oynaması işkence geliyor bana.

İlk başlarda stadyum kamerasıyla oynuyordum.Fakat kamera açısı kontra ataklarda geride kalınca taraftar kamerasına geçtim.Akşam bir bakıcam eğer sorun düzelmişse tekrar geçerim stadyum kamerasına.Aslında oynarken de keyifli.maçın içindeymişsin hissi uyandırıyor.inşallah adam gibi düzeltebilmişlerdir.

|
    |
    mteren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4903 Mesaj

Ben sorunsuz oynadım oynayanlar var . internet değerleri normal stabil olsun hız 10 yeterli . upload daha önemli 2 altı sıkıntı oluyor. 10/10 internetin olsun rahat oynarsın fakat ülkemizde hız 10 oluca upload 1 altı oluyor o sorun yaratıyor. playstation sitesinde vardı bu hızlar ama bulamadım bulursam atarım. bu arada çağlar 76 olarak kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 5 Aralık 2019; 10:37:6 >
    |
    |

Serilerin son maçlarında en az 10 dakika rakip arıyor.Momentumu nasıl dayarım diye

|
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4903 Mesaj

bana 4. maçlarda daha çok oluyo 4ü geçersem 5i kazanıyorum genelde
    |
    |
    forewer87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kacanga

Ben sorunsuz oynadım oynayanlar var . internet değerleri normal stabil olsun hız 10 yeterli . upload daha önemli 2 altı sıkıntı oluyor. 10/10 internetin olsun rahat oynarsın fakat ülkemizde hız 10 oluca upload 1 altı oluyor o sorun yaratıyor. playstation sitesinde vardı bu hızlar ama bulamadım bulursam atarım. bu arada çağlar 76 olarak kalmış
    Sorunsuz ve yeterli kısmı göreceli. Sen yavaş ve laglı oyuna alışkınsan, sana zaten o oyun normal gelir.

10mbps oynadıktan sonra, 100mbps ile oynarsan, oyun ne kadar güzel akıyor dersin.

Yani ısteyen istediği hızla oynamaya çalışsın ona kimse engel olamaz. Konami'nin hatası da burada zaten. Online müsabaka kupasında hızı denk olanları eleştirsin. Benim hızım 50mbps, 50 ile eleştirsin. 5-10 ile değil. Standart maç menüsünde güya 3 diş rakibin netini belirtiyor. Bu çok yetersiz. Direkt rakibin bağlantı hızını yazsınlar. Kabul eden oynasın, etmeyen beklesin. Bana neden seçim şansı vermiyor?

• Yarbay
    2380 Mesaj
    Pc de normal sürüm Lite sürüme dönüştü şaka gibi,bakımdan sonra düzelir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerboy-h -- 5 Aralık 2019; 10:50:47 >

eski zamandan bahsediyodum şuan 50 mbitle oynuyorum uzun süre de 75 ve 100 ile de oynadım .farklarını biliyorum o yüzden .ağ durumu olayı çok sağlıklı değil zaten karşının hızını da gösterse pek işe yaramaz adamım hızı 500 mbit tir. uzaktadır ping yüksektir yine lag gecikme olur.
    |
    |

şu an için plus gerekli ileride ne olur belli olmaz .kalkacaksa bile hemen olmaz bu . 2019 için sony ile konami anlaşma yapmış ve gereklilik kaldırılmıştı .plus almak istemiyosan yeni hesap açıp 14 günlük deneme alabilirsin. 14 gün de bir hesap açıp devam edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 5 Aralık 2019; 11:1:7 >
    |
    |
    kerlersi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Lastik Avcısı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.