Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suÇ

Allah alllah bunlar iyice paragoz olmus harbi haaa

Hazir lite cikiyor yaa kek avlayacaklar galiba😅

Yani full kadroyu ku verecekler enteresan yaa.

Bu arada sadece barca degil!

Arsenal juve munih manu milan inter de var.

Edit: aynen isteyen bunlardan birisini alip tam takim olarak oynaya bilecekmis!

Yabancilar myclub'in icine etmisler isyanda herkes yalniz suan
    Tek oynadığım mod myclub lite de çıkıyor 3 ay sonra ve bu oyuna biz para ödedik enayi yerine koyuyorlar bu sene iyi kadro herkeste var çıkar çıkmaz almanın bir anlamı kalmadı
    Yeni oyun motoru yeni server veya Galatasaray stadyumu bunlar olmadan çıkar çıkmaz almayacağım bu sefer kararlıyım zaten her sene diğer seriyi aratıyor
    Bu kadar kötü bir oyun çıkacağını hic beklemiyordum
    Hücum oyuncusu şut çekerken nasil faul yapabilir
    Hakem cok tutarsız avantaj kurali yok say say bitmez şimdide beleş yapiyor iyice ağır çekim oyun oynarız
    Yeni oyun motoru server çıkmadığı sürece myclub da bu kadar kolay oyuncu çıkması bunlar hep geriye götürüyor
    Fifa dan icerik olarak biraz örnek alsa cok iyi olacak
    Lisans filan alma alt yapıya onem ver online iyi olsun ama nerde oh simdi daha ucuz fiyata kadroyu düzecekler zaten oyun alırken para vermediler hadi ben 2 kisi ile aldim 410 tl verip alanlara ne olacak peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam 1 saattir rakip arıyor şaka gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncellemede süper lig deki futbolcu güçleri değişir mi? birde yüz saç vs eklenir mi süper lige?

• Tr psn ye gelmis Dlc takimlari 22 tl mis baya ucuz😨

Yalniz juventusu aldiniz diyelim ama hic bir oyuncuyu,suan mevcut myclub takimina alamiyormusunuz

Bu DLC paketini yükleyebilmek için 'eFootball PES 2020' ya da 'eFootball PES 2020 LITE' (9 Aralık'ta mevcut) sürümlerinden birine sahip olmalısınız.
    ・'myClub JUVENTUS Takımı' paketinde yer alan oyuncular ve menajerler myClub'daki diğer takımlarda kullanılamaz. Aynı şekilde myClub'da alınan oyuncular ve menajerler DLC takımlarına dahil edilemez.
    ・DLC takımları haftalık Canlı Güncellemelerle güncellenecektir.
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Aralık 2019; 5:27:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Tr psn ye gelmis Dlc takimlari 22 tl mis baya ucuz😨

Yalniz juventusu aldiniz diyelim ama hic bir oyuncuyu,suan mevcut myclub takimina alamiyormusunuz

Bu DLC paketini yükleyebilmek için 'eFootball PES 2020' ya da 'eFootball PES 2020 LITE' (9 Aralık'ta mevcut) sürümlerinden birine sahip olmalısınız.
    ・'myClub JUVENTUS Takımı' paketinde yer alan oyuncular ve menajerler myClub'daki diğer takımlarda kullanılamaz. Aynı şekilde myClub'da alınan oyuncular ve menajerler DLC takımlarına dahil edilemez.
    ・DLC takımları haftalık Canlı Güncellemelerle güncellenecektir.
    myclub takımına alınamıyorsa ne anladım ben o işten

• suÇ kullanıcısına yanıt
    ekleme çıkarma yapmadan takım halinde kullanabilinecek demek oluyor . sanki matchday için yapmışlar .yeni başlayanlar alsın diye.
  • Aynen ekleme cikarma olayi yapilmiyor.menejer dahil degistirilmiyor..sadece macthday icin degil elbette ama ise fena yarar macthday da yinede.. suan manu var macthday da modun da,Dlc'li manu alan birisi ne guzel full mavi ile oynar p.tesine kadar...dedigim gibi bu dlc'li takimlar sadece matchday da keyifli olur.hergun normal myclub klasman da kabak tadi verir.birde madem bunlarla oynayacan,git online klasman oyna.bu oyunu onceden alanlar icin boyle tabi..belesci Litecilerin isine geleblilr.ama neymari o takima hic alamazlar,birde bu yani var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Aralık 2019; 8:32:35 >
  • Güncelleme indirilebiliyor mu şu an?

• blackprague kullanıcısına yanıt
    evet ben kurdum 1 saat önce 1,5 gb
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Eyvallah indirelim bakalım

çok incelemeye vaktim olmadı çağlara baktım. pek değişmemiş hala gümüş. 76 mıydı zaten galiba.alianze ve ol traforda dıştan görünüş gelmiş
    Bjk stadı geleydi keşke

yeni stad yok galiba olsa duyardık . ben bakmadım sen bakarsın
  • Bu DLC takımları eşleştirmede karşınıza çıkarsa korkun diyorum. Takım gücünüz ne olursa olsun, tüm oyuncularınız hormonlu olsun, isterseniz en iyi 11'e sahip olun momuntum karşısında hiç bir şansınız yok. Oynamayı bilen bir adam bu hazır DLC takımları ile çok rahat 1000 puan üzerine çıkar. Bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Konami bu DLC takımlara ayrıcalık tanıyacaktır.
  • 5/12/2019

Yeni Veri Paketi (3.00) ve Yama (1.03.00) Mevcut!
    05/12/2019 itibarıyla yeni bir Güncelleme Dosyası (Veri Paketi 3.00 ve Yama 1.03.00) yayınlandı.
    Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Kolombiya Ligi'ndeki Değişiklikler
    ・Kolombiya Ligi'nin oyundaki adında değişiklik yapıldı. Ayrıca lig ve takım amblemlerinde, kulüp adlarında ve formalarda değişiklikler yapıldı.

■ Güncellemeler ve İlaveler
    ・Yeni stadyum eklendi ve mevcut stadyumlarda güncellemeler yapıldı
    ・Stadyum dışlarının ve oyuncu tünellerinin sinematik görüntüleri eklendi
    ・Bazı kulüp takımı adlarında güncellemeler yapıldı
    ・Bazı ligler için sinematik zafer görüntüleri güncellendi
    ・Bazı oyuncular için yeni Gol Sevinci Kutlamaları eklendi
    ・Yeni/güncellenmiş yüz modelleri
    ・Yeni/güncellenmiş oyuncu portreleri
    ・Yeni Menajer portreleri
    ・Güncellenmiş formalar
    ・Yeni krampon modelleri
    ・Bazı ligler için sinematik görüntüler güncellendi

■ Diğer Değişiklikler
    Matchday
    ・Her bir tarafın biriktirdiği toplam Etkinlik Puanı artık Grup Maçı Aşaması sırasında gösterilecek.
    ・Artık her tarafın finalisti seçildikten sonra Büyük Finalin başlamasına kalan süreyi gösteren bir sayaç görünecek.
    ・Her Matchday Büyük Finalinin sonucu artık tüm Matchday katılımcıları için gösterilecek.
    ・Ayrıca Matchday modunda diğer çeşitli tasarım değişiklikleri yapıldı.

■ Düzeltmeler
    ・Pozisyonlar ve güçlü ayakları oyunda hatalı olan oyuncular dâhil oyunculara ve oyuncu verilerine çeşitli düzeltmeler uygulandı.
    ・İspanya Ligi kulüpleri arasında oynanan Yerel Maçlarda top türünü değiştirmenize engel olan bir sorun giderildi.

■ Oynanış Düzenlemeleri
    Düzeltmeler
    ・Şut Türünüz 'Manuel' olarak ayarlandıysa ya da Manuel Kontrolleri kullanarak manuel olarak şut atmaya çalıştıysanız Kontrollü Şut atmanıza engel olan bir sorun giderildi.
    ・Hem önceki hem de planlanan oyuncu değişikliklerinin tüm maç katılımcıları için gösterilmesine engel olan bir sorun giderildi.
    ・Takım Oyunu Lobilerinde topu yakalamadan hemen önce sohbet işlevinden bir mesaj seçmek için sağ çubuğu kullanmaya çalıştığınızda İncelikli Top Sürmenin başlatılmasına yol açan bir sorun giderildi.
    ・'Stadyum' kamera ayarını etkileyerek bazen kameranın köşe vuruşundan sonra uzaklaştırılmış olan topu takip edememesine yol açan bir sorun giderildi.
    ・Anlatımdaki bazı ifadelerin oyunda asıl gerçekleşen şeylerle örtüşmemesine yol açan bir sorun giderildi..

■ Diğer Güncellemeler
    Genel oyun deneyimini iyileştirmek için her modda çeşitli küçük düzenlemeler yapıldı.

Stad eklenmiş ama hangisi acaba benim hala iniyor
  • Gremio'nun stadıymış
    1 saat oldu inmedi mi :) 5-6 dakika da indirdim ben bağlantın yavaş herhalde
    İndirme hızım 10mbps hocam ps 4 de tamamını çekmiyor biliyosun :)

• Haftaya çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.