Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Online klasman yoksa pazartesi salı çarşamba günkü matchday de olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    mantıken öyle ama sadece matcday maçlarını koyarlar belki. koymamak konaminin işine gelir gibi coins satışı açısından ama belli olmaz bunların beyni farklı çalışıyor
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam. Ona göre oyunu satarım matcday olacaksa ama bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pessever1 P kullanıcısına yanıt
    bu konuyu takip edenlerin %90ı oyunu oynayan kişiler yani plus sahibi hepsi. ilan açarsan daha kolay satarsın. hem burada satış mesajı atmak da forum kurallarına aykırı. şikayet ediliebilirsin.
  • 97 yılından beri bu oyunu oynarım forumdan tanıyanlarda vardır beni . ama bu pes 20 oyundan ve playsatatıon dan beni bu akdarmı soğutur . her sene oyun kredi kartına itmesi . efsaneler geliyor 100 myclup parasına gümüş cıkma olasılıgı olan bir kampanya ya nedemeli. gecen sene gp lerle cevirebilrken şimdi sadece parayla cevirmesi acayip sinir bozucu seneye sözlesmeler bile myclup parasıyla olcak bundan eminim :) hadi onu gectim keyif yapıyoruz lafını etmedik . saçma sapan oyunun sana müdahele etmesi momentumun dahada artması oyun kimi isterse onun kazanması puanınların hiç önemi olmaması 1000 puanlık adam 200 puanlık adama yenilmesi gibi sacma sapan oyun versiyonu . plusa ayrı öde 300 :) cd ye ver 250 ... kadro icin 150 tl 200 tl ver eeeee oyun oyna 3. mac kafayı ye :) paranla rezillik böyle bir sey :) birde sacma sapan kullanıcı msjları . 1.0 öne gecer top cevirenleri ccingene gibi oynayanları hiç sölemiyorum :) konsolu dün sattım 1.400 :) cd yi sattım 150 tl ye :) plazmayı sattım 1.000 :)2.600 tl bankaya koydum kafam rahatladı .. lafın kısası sizde böyle yapın hiç ugrasmayın . zamana yazık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pessever1 -- 4 Aralık 2019; 14:13:26 >

• kacanga kullanıcısına yanıt
    anladım hocam etsinler şikayet sorun yok :) bilgi sahibi değilim acıkcası tam oalrak nereye ilan acaiblirm plus ve kadroyu aynı anda vereibliyoruz değilmi hocam . tek plusa veremiyoruz die biliyorum haksızmıyım hocam.
  • Pessever1 P kullanıcısına yanıt
    hesabı satınca o hesapta ne varsa vermiş olursun. Alan kişi pes2020 myclub oynarsa senin kadronla oynamak zorunda. haftaya lite çıkacak direk senin hesapla hazır kadroyla başlamak isteyen plusı da olmayan biri bulabilirsin belki.https://forum.donanimhaber.com/forumid_2586/tt.htm buraya ilan açabilirsin ya da burayahttps://forum.donanimhaber.com/forumid_629/tt.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 4 Aralık 2019; 14:28:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

dün ben de de üst üste laglı maçlar olunca ip idresimi kontrol ettim. cgn ip havuzuna atmışlar. hemen müşteri hizmetlerini aradım cgn havuzundan çıkarmalarını istedim. sen de kontrol et belki sen de de aynı durum olabilir
    Bu cgn ip olayını nasıl anlayacağız peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    modem arayüzünden ipne bak. bir de https://whatismyipaddress.com/ buradan ipne bak ikisi farklı ise cgn ip havuzundasın demektir. maliyeti düşürmek için bu cgn ile aynı ip yi birden fazla kişiye veriyolar bu da çeşitli problemlere neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 4 Aralık 2019; 14:31:51 >
  • Hocam peki port ayarları için otomatik ayar mı yoksa manuel ayar mı kullanıyorsunuz?

Ben Superonline fiber internet ve ZTE Modem kullanıyorum. Modem arayüzünden DMZ açık olarak ayarladım. Ve port yönlendirme ekranında da sadece PS4 port ayarları ekranında otomatik ayarı kapatarak ekranda görünen 5730 ana UDP ve 5731 alt UDP portunu aktif ettim. TCP portları ile ilgili herhangi bir işlem yapmadım.
    Sizde veya diğer arkadaşlarda da ayarlar bu şekilde mi?

Bunlara rağmen lag sorunu yaşıyorum. CGN IP olayını ilk defa duyuyorum. Onu da akşam kontrol edeceğim.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsane Gamer -- 4 Aralık 2019; 16:30:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Konami bana da 1 edersin, 2 mahrem verdi. At çöpe gitsin...

Alıntıları Göster
    gitti benim 15 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsane Gamer

Hocam peki port ayarları için otomatik ayar mı yoksa manuel ayar mı kullanıyorsunuz?

Ben Superonline fiber internet ve ZTE Modem kullanıyorum. Modem arayüzünden DMZ açık olarak ayarladım. Ve port yönlendirme ekranında da sadece PS4 port ayarları ekranında otomatik ayarı kapatarak ekranda görünen 5730 ana UDP ve 5731 alt UDP portunu aktif ettim. TCP portları ile ilgili herhangi bir işlem yapmadım.
    Sizde veya diğer arkadaşlarda da ayarlar bu şekilde mi?

Bunlara rağmen lag sorunu yaşıyorum. CGN IP olayını ilk defa duyuyorum. Onu da akşam kontrol edeceğim.

Statik ip satın almanız lazım. yoksa olmuyor. cgn ip yani sanal ip içindesiniz büyük ihtimal. ben statik ip alarak çözdüm işi.

• Efsane Gamer kullanıcısına yanıt
    ben kablonet kullanıyorum. ben oyun içindeki ayarı değişmedim. modem üzerinden dmz de aktif ettim. bu tüm portları açıyo sanırım ama yine de psnin kullandığı udp ve tcp porlarını açtım. güvenlik duvarı vs herşeyi kapadım. çok fazla lag olmuyodu normalde. dün oldu cgn ip den oldu sanırım. superonline fiber de ping değerlerin benden iyidir. en az 10 ms daha azdır.sen de daha az sorun olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 4 Aralık 2019; 16:42:27 >
  • kablonet ip kamerasına ulaşamam port açamam vs gibi nedenlerle cgnden çıkma taleplerinde çıkarıyor. dah sonra yine girme ihtimali var tabi .ben talep ettim olmazsa ben de statik ip alırım.
  • Cevaplar için teşekkürler. Ping değerleri için speedtest.net üzerinden Avrupa'daki serverlara yapacağımız hız testi doğru bir gösterge olur mu peki?
    İntetnet hızım download upload 35/5
    Avrupa'daki oyuncularla 2 çizgi olarak gelen bağlantıları kabul edip maç yaptığımda %50 oranında lag sorunu yaşıyorum. Her iki maçtan birisi mutlaka sıkıntılı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

kablonet ip kamerasına ulaşamam port açamam vs gibi nedenlerle cgnden çıkma taleplerinde çıkarıyor. dah sonra yine girme ihtimali var tabi .ben talep ettim olmazsa ben de statik ip alırım.
    beni çıkarmadılar. kaç defa yazdım, şikayet ettim, aradım ama yok yani. satış politikası resmen. öpüyorlar adamı illa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsane Gamer

Cevaplar için teşekkürler. Ping değerleri için speedtest.net üzerinden Avrupa'daki serverlara yapacağımız hız testi doğru bir gösterge olur mu peki?
    İntetnet hızım download upload 35/5
    Avrupa'daki oyuncularla 2 çizgi olarak gelen bağlantıları kabul edip maç yaptığımda %50 oranında lag sorunu yaşıyorum. Her iki maçtan birisi mutlaka sıkıntılı oluyor.
    Bende sıkıntı olmuyor 2 çizgi bağlantılar. Port açmak önemli. Yoksa lag yiyorsun.
  • Pes 2020 Lite haftaya çıkıyormuş açıklamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thestargate T kullanıcısına yanıt
    Lite yarınmı çıkıyor yoksa haftayamı?
  • 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.