Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vayy arkadas 200 puanlik rakipte lan kablosu takili degil hatasi aldim baglanti koptu ve 20 puanim gitti bari yuksek puanli rakipte gitseydi baglanti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Dün konuştuk bu hatayı kablonu ve jakları kontrol et yoksa yine olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Aynen yine yapar yoksa 2 sene once olmustu yine benzer seyler.olan 20 puana oldu yaw 900 ustu olmasam neysede,simdi o puanlari tekrar almak harbi ölüm o derecelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Siyah takıntın yoksa kesinlikle Gnabry öneririm değişik bir adammış bayern ajanı verince oyun almıştım
    Ben Gnarby'den hiç verim alamadım ya kanatta Zaha'yı kullanıyorum iyi geldi bana zatı muhterem.

Ama forvette asla değiştirmeyeceğim Onyekurum var. Geçen de bahsetmiştim. İstatistikleri yıkıp geçiyor. Her maç mutlaka golü var Kralın... 60 maç 58 gol 11 asist yaptı bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

dün 3 tane man city açtım. bir tanesinde otomendi geldi. diğer ikisinde kaleci ederson geldi. 2 ve 3te ederson geldi. iki tane aynı oyuncuyu arka arkaya nasıl veriyor anlamadım. tamam bende şans yok anlarımda konaminin bu yaptığına ne demeli?
    Abi ben geçen haftaki güncellemede 3 tane aynı adamı buldum böylesini ilk defa gördüm. Neyse ki takas yapma şansım oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

Abi ben geçen haftaki güncellemede 3 tane aynı adamı buldum böylesini ilk defa gördüm. Neyse ki takas yapma şansım oldu...

Alıntıları Göster
    hadi ya. senin durum benden de kötüymüş.
  • Neresi kotu 3 tane ayni adami buldum diyor.ne guzel takasta istedigi oyuncu almis iste

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Neresi kotu 3 tane ayni adami buldum diyor.ne guzel takasta istedigi oyuncu almis iste
    Takası bilmiyorum ben yeniyim bu myclubta. Takası kurcalayayım bir ara ama ne işe yarıyormuş bakalım.
  • NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    Sen mi demiştin onu ben de geçen yazacaktım unuttum sen dedikten sonra aldım adamı yılan gibi mübarek 😬

• NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    Onyekuru'yu alıp deneyeyim diyorum ama şimdi güncelleme ile onu da sarı top yaparlar diye çekiniyorum.
  • Lan kablosu takılı değil hatasının tek çözümü CAT6 ethernet kablosudur
    Bilgilerinize
  • thestargate T kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 2 ay boyunca sim maçları yaparak ,turnuvalardan gelen gpleri biriktirerek kastım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

dün 3 tane man city açtım. bir tanesinde otomendi geldi. diğer ikisinde kaleci ederson geldi. 2 ve 3te ederson geldi. iki tane aynı oyuncuyu arka arkaya nasıl veriyor anlamadım. tamam bende şans yok anlarımda konaminin bu yaptığına ne demeli?
    Konami bana da 1 edersin, 2 mahrem verdi. At çöpe gitsin...

• suÇ kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/officialpes/status/1202165814545330176?s=19

Haftaya lite sürümü çıkacak diye tweet atılmış

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Gri olması sarı olmasından iyi değil mi. Momentum ve GP açısından.
  • Yahu lagsız maç yapamıyoruz bu nasıl iş gelen her rakip laglı, adam da bulmuyor. Lite da açıklandı server iyice çöker artık. Demin de sunucudan attı ama nette falan bir şey yok internet var anlamadık olay nedir.

• Arkadaşlar hatırladığım kadarıyla Lite’de online klasman vardı. Bu senekinde acaba matchday olur mu? Matchday olursa elimdekini satıp lite indiririm çünkü hiç offline oynamıyorum

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    dün ben de de üst üste laglı maçlar olunca ip idresimi kontrol ettim. cgn ip havuzuna atmışlar. hemen müşteri hizmetlerini aradım cgn havuzundan çıkarmalarını istedim. sen de kontrol et belki sen de de aynı durum olabilir
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    lite da online klasman yoktu. myclub ve peslig vardı . bu sene peslig yerine efootbal olacak bu ay başlayacak. lite o olur. matcday myclub mecbur olur . Ama hazır takımla oynanan olur mu belli olmaz.
  • yarın bakım saat 13.00' a kadar sürecekmiş.

Geçici Bakım
    Aşağıdaki zamna aralığında Geçici Bakım yapılacaktır:
    [05/12/2019 02:00 (UTC) - 05/12/2019 10:00 (UTC)]

Lütfen bu zamanlar zarfında online hizmetin askıya alınacağını
    ve gerekli olduğu durumlarda bakımın uzatılabileceğini unutmayınız.

İşbirliğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.