Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
30.133
Cevap
145
Favori
1.327.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 995
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2277
  • Ortalama Mesaj Aralığı 29 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 58425
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 995
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • suÇ (2277 mesaj) Kalel99 (1973 mesaj) kacanga (1891 mesaj) blackprague (1461 mesaj) ExTx (1194 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8001 mesaj) Mobil (12118 mesaj) Mini (643 mesaj) Uygulama (9368 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
Giriş
    5202 Mesaj

servis sağlayıcı sorunu veya modemden olma olasılığı da var ama kablo takılı değil hatası kablodan kaynaklı oluyor genelde. kabloyu değiştir bence düzelir.( kablo ucundaki jaklarda da problem olabilir onu da kontrol et) düzelmez ise diğer seçenekleri gözden geçirirsin. bu arada modem üzerinden hat değerlerine bakıp internetin de sorun var mı anlayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 2 Aralık 2019; 13:55:39 >
    |
    |
    üçengeçcemil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi lisans yamasını kullanıyorsun ?
    |
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de pes 2017'den beri 4* oynuyorum. 5* oldum olası momentum batağı. Hilecisi hurdacısı, top çevireni çoğunlukla 5*'da. Parası olanın tüm takımı süper yıldız, hepsi full seviye, para yatırmayanın takımı nanay... 4*'da bu eşitsizliğin önüne geçiliyor en azından; takım güçleri eşit oluyor, tabi maçlar da daha zevkli oluyor. 2017'den beri bunu söylüyorum, birileri de kalkıp sen 5* oynayamıyorsun da gerçek rekabet orda da bilmemne yazıyolardı :) 5*'da oyunu Konami oynuyor, kendileri değil. Bunun farkında bile değiller :) 5*'da ne kazandığımdan ne kaybettiğimden bir halt anlıyorum. 4*'da keyif alıyorum en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Wolverine35.5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evlimutluoyuncu pesuniverse yamasına eklemler yapıp yayınlıyor en son v4 çıktı . bazı takımlara ek forma ekledim. tekrar uğraşmamak için onu kurmadım .v3 var şuan

edit: en son çıkan V3 müş. ben deki V2 imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 2 Aralık 2019; 15:21:14 >
    |
    |
    Dismoor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında kısa bi videosu var ama buraya yukleyemedim sadece resimleri gosterıyor vurduğu anda olan görüntü bu gol oluyor ve uç tane daha kalecimi yere düşürdü bos kaleye yuvarladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WES5ELAM -- 2 Aralık 2019; 15:5:50 >
    |
    |
    Football Always kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 9 saat 53 dakika kadarı kaldı.

Bende hiç yüklü yama yok en son bu çıkmış ""EMO MIX V3 LİSANS YAMASI PS4""

direk bunu mu yükleyim ?
    |
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Bende hiç yüklü yama yok en son bu çıkmış ""EMO MIX V3 LİSANS YAMASI PS4""

direk bunu mu yükleyim ?
    en son v 3 müş evet ben de v2 yüklü o zaman. sen direk bunu yükle en günceli v3
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yarbay
    5272 Mesaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Bu Öngörülemeyen nasıl yapılıyo ? Her yenilen adam son dakika maçı koparıp öngürelemeyen yapıyor ? modemin fişini mi çekiyorlar napıyorlar ?
    Pes 2020'de yapılamıyordu. Bağlantısı kötü olanı yenik sayıyordu. Onun da mı yolunu bulmuş i.neler.

Hacı bas engeli gitsin. Öğreneyim ben de yaparım olayına zaten hiç girme. Hiç bir oyun insanın validesine küfür ettirmeye değmez. Açıkçası bana hile yapanın sülalesine sövüyorum.

|
    |

Öyle hocam. Önemli olan keyif almak.

|
    |
    CyBeRaY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj

4* oynamak çok daha güzel.Belli bir güce göre kadro kurabiliyorsun, kendine göre adamlar seçip alıyorsun, kadrolar arasında uçurum yok, abartı oyuncular yok, uçan kaçan yok. Ama oyun kanser
    |
    |
    CyBeRaY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

800 elit 3 850 elit 2 900 elit 1 1000 şampiyon diye hatırlıyorum

|
    |
    tkdblack6134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj

teşekkürler hocam
    |
    |
    aLexmk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunu kuşbakışı veya taraftar görünümü kameralarıyla oynamanızı tavsiye ediyorum.Özellikle co op 2 ye2 maçları,özel geniş kamerayla oynamaya imkan yok.Aşırı dar açılı bir kamera,defans ve hücüm yapılamıyor.
    Artık normal maçları da kuşbakışı veya tataftar açısıyla oynamaya başladım.zHücüm ve defans yapmak daha keyifli.

|
    |

|
    |
SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.