Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 çizgide hep türk geliyor . Ülkemizin interneti çok kötü maalesef o yüzden daha çok lag oluyor. ben bu ara sadece 2 çizgi kabul ediyorum Avrupadan rakip geliyor. Çok temiz offline gibi maçlar oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 1 Aralık 2019; 18:45:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla aynen 3 dişten gelen türk rakiplerin araplardan farkı yok. İnanılmaz ağır ve laglı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

3 çizgide hep türk geliyor . Ülkemizin interneti çok kötü maalesef o yüzden daha çok lag oluyor. ben bu ara sadece 2 çizgi kabul ediyorum Avrupadan rakip geliyor. Çok temiz offline gibi maçlar oynuyorum
    Iste 2 çizgi kabul edince arap rakip geliyor gecikme oluyor
    3 yapinca da Türk rakip geliyor ne yapacağız anlamadım
    Fifa 20 aldım deniyecem onda da gecikme var mi
    Fifayi hic düşünmezdim konami sağolsun aldırmayı başardı Türk rakip de cok çirkef oynuyor geri düştün mu yandin geride pas yapmaya basliyor
    Türk ve arap rakip gelmiyecek seçeneği olsa ne güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 1 Aralık 2019; 19:14:53 >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Bugün 2 çizgi de sadece 1 kere arap geldi onda da bi sorun olmadı . Benim internet türkiye şartlarında biraz iyi sayılır onun da etkisi var tabi

• Ben de 2 çizgiyi kabul ediyorum genellikle. 3 çizgide Türk rakip geliyor, çoğu da insanı kanser ediyor. Uzun süre ve defalarca 1 çizgi bulunca bazen onu da kabul ediyorum, onlar da Brezilya, Çin vb dünyanın öbür ucundan rakip geliyor. Konami sağolsun, artık yavaş bağlantıda ağır çekim oynamaya, 2 saniye önceden pas atmaya da alıştık Biraz daha devam edersem geleceği görmeye başlicam.

• quote:

Bugün 2 çizgi de sadece 1 kere arap geldi onda da bi sorun olmadı . Benim internet türkiye şartlarında biraz iyi sayılır onun da etkisi var tabi
    Upload hizin kac

5 mbit

• Maestro_84 kalıpsızı eline alınca öngörülemen yaptı hemen

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

5 mbit
    Cok iyiymis
    Myclub match day oynamam bir daha tum maclarim lagli gecti cogunu yenilerek aldim 40 coins siyah top ödülü haricinde girmiyecem
    Fifa da deniyecem gercekten bizde mi sorun yoksa konami de mi

• Beyler siz rakip bulup nasıl oynuyorsunuz bu oyunu çok merak ediyorum? Yarım saattir kimseyi bulamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CoMa_

Arkadaşlar oyunu analogla mı oynuyorsunuz yön tuşlarıyla mı?
    Özel çalımlar mecburen analog, ama oynanış, paslaşmalar, şutlar, falsolu serbest vuruşlar herşey yön tuşları ile oynarım.
    8 bit gamestar lı, Sega mega drive2 li günlerden kalma bir joystick alışkanlığı oldu, çok memnunum, diğer türlü hakimiyetim yerle bir oluyor

Ben de çok yenildim ben de de lag oldu bazı maçlarda .nazar değidi 😀 şu final oynayan tam zizooooo12345 tam bi oç beni yeniyodu hem de 3-0 3-1 yaptım başladı top çevirmeye maç sonuna kadar top çevirdi . Oynasa belki daha atacak şerefsiz Maç sonu mesaj attım buna anneniz para karşılığı ona buna veriyo siz de o gecelerden birinin ürünüsünüz sanırım yazdım çeviri yapsın anlarsa şikayet etsin oç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 1 Aralık 2019; 23:23:32 >
  • Maç a 3 dk uzatma verildi benim ataktayken süre doldu ve 94 oldu golü attım . Sonrasın da maçın bitmesi gerekiyor yok ben golü yiyene kadar bitmedi 97 de golü yedim bitti mis .

• pes 2020 2019dan iyimi? ve en iyi pes hangisi?
    bu sene fifa mı pesmi alınır,?
  • Az önce eşli klan maçında frikikten 3 gol yedim ve hepsi aynı taktikle bir kişi kalecin yanına gidip tam vuruş yaptıgı anda ittiriyor kaleyi bulan her sut gol oluyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ulas10-5

Az önce eşli klan maçında frikikten 3 gol yedim ve hepsi aynı taktikle bir kişi kalecin yanına gidip tam vuruş yaptıgı anda ittiriyor kaleyi bulan her sut gol oluyor :(
    Bu tarz olayları video çekin bir görelim, daha net olur ne olduğu

• anket yapmışlar anket sonuçlarına göre fransa liginden öne çıkan oyuncular gelecekmiş :https://www.konami.com/wepes/2020/eu/tr/ps4/page/fans_choice
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Çöp, daha kötü ne olabilir diye düşünüyorum Konami sağ olsun hiç şaşırtmıyor.

• turki5hmo kullanıcısına yanıt
    İyi değil. En iyi pes PES 6. Pes alma artık Lite çıkacak bir iki haftaya.

• Momentum'un kesinlikle takım gücü ile alakası var. İlk 11'i A ve B lerden kurup, yedeğe sadece 1-2 siyah koydum. Takım gücünü 650'ye çektim. Neredeyse maç kaybetmiyorum. 800 üzeri takım gücü varken oyuncular hareket edemiyordu...

• 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.