Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hhizarcioglu

geçen seneden tecrübeli olanlara bir sorum var. pes 2020 disc olarak satışa çıktığında fiyatı ne olur?
    Bugün bir ps cafe sahibine sordum 469 liradan ön sipariş vermiş.

• Yeni zelanda için 7 gün kaldı reisler. Geçen seneden açmıştım bi hesap. Ordan alırım bi dal 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    P.tesi saat 15:00 gibi duser demo zellanda ya

• Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Yeni zelanda için 7 gün kaldı reisler. Geçen seneden açmıştım bi hesap. Ordan alırım bi dal 😂
    Allah başka dert vermesin

İş güç, hayat telaşı, sorumluluklar derken insan hiç acele edemiyor böyle şeyler için, çıksın Tr psn den oynarız, oyunu da bu fiyata almam, Momentum 2020, Lite gelsin indiririm, ilk defa bir pes serisini ön sipariş vermicem, yeter artık

Edit;

Bu da totem olsun bu yıl, adam gibi, momentum olmayan bilek oyunu gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 22 Temmuz 2019; 20:3:59 >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Her sene momentum, bir doz daha artiyor reis dusmesini beklerken😡

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Her sene momentum, bir doz daha artiyor reis dusmesini beklerken😡
    İlk Fifa çıkardı bunu, bir dönem de ps3 zamanı psn de kaliteli oyunlar yokken, disk alırdık hep, online kod muhabbeti çıkardı Fifa, her diskin içinden 1 tane online girmek için kod koymuşlardı, ikinci el oyunu bitirip herkese sıfır disk satma planıydı, sonra diğer EA oyunlarına da yayılmıştı bu pislik, bir dönem böyle gitti işler.

Pes serisi de para tuzağının olduğu yeri örnek aldıkça paraya daha da hırslanıyor, momentum (oyuna senaryo gereği sistemsel müdahale) politikasının altında yatan temel neden coins satma ve beceriksiz kitleyi oyunda tutma amacı bu nesilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 22 Temmuz 2019; 20:26:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

P.tesi saat 15:00 gibi duser demo zellanda ya
    Ben 1 gun daha beklerim zaten yine indirmek zorunda kalacağım 10bin gp veriyor

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Zellanda dan indirip,Pri olarak oynarsan kendi hesabindan yine bonusu aliyorsun zaten.amac demoyu nereden indiridigin degil,hangi hesaptan oynadigin onemli😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 22 Temmuz 2019; 22:12:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Video görünmüyor. Uygulamadan giriyorum
    linkte sıkıntı yok. hala izlemediysen pm atabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Allah başka dert vermesin

İş güç, hayat telaşı, sorumluluklar derken insan hiç acele edemiyor böyle şeyler için, çıksın Tr psn den oynarız, oyunu da bu fiyata almam, Momentum 2020, Lite gelsin indiririm, ilk defa bir pes serisini ön sipariş vermicem, yeter artık

Edit;

Bu da totem olsun bu yıl, adam gibi, momentum olmayan bilek oyunu gelsin

Alıntıları Göster
    reis geçen sene 18i deli gibi sevmiştim. 19 zellandaya düşer düşmez aldım akşam arkadaşla denedik ortam yaptık falan. 5 dk olması sıkmıştı canımızı maçların.
    zaten online oynayan biri değilim.

2020 konusunda da çok umutlu değilim ama merak işte. yok sa iş güç geçim sıkıntısı bizde de var :D ben de para vermicem bu sene. lite çıksın deneriz. yada 2. el al sat yaparım denerim beğenmezsem yollarım aynı fiyata.

lite versiyonlar nasıl denemedim daha önce, 19'u hiç oynamadım mesela sonrasında.

online oynamıyorsan lite versiyonu işine yaramaz. Lite da sadece myclub ve demo takımları var sanırım sadece.
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    demodaki takımlar da fena değil zaten götürür gibi. beğenirsek alışabilirsek zaten alarım kardeşlikten.

dakika zorluk leveli gibi şeyler ayarlanabilsin yeterli.

peki lite versiyona option file falan yapılabiliyor mu?
    Onlar onemli degilde,demo da bir tek spikerin olmamasi can sikici.ben sahsen cok sikiliyorum kuru kuru oynanmiyor spiker olmayinca

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. Sıkıntı cidden. Big chance diyip duruyordu reis

• Demodan sonra eski üyelerden sec hak isteyen olursa ortak alabiliriz 160 tl geliyior sec hak tabi tüm sene satmayacak olan olursa iyi olur.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Pes 6 yani 2006 yilindan beri butun oyunlarda spikeri kapattim :D Fifa da rus spiker yapıyordum da peste yok

• Şu oyunda bir offline oyuncu olarak en büyük sorunum videonun 12.14. dakikasında Maradona'nın 20 yıldır olduğu gibi yapabileceği 3,4 tane seçenek varken yine geriye duvar pası vermesi. Yıllardır aynı şeyi görmekten midem bulandı.:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 23 Temmuz 2019; 12:54:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Pes 6 yani 2006 yilindan beri butun oyunlarda spikeri kapattim :D Fifa da rus spiker yapıyordum da peste yok
    Peste italyan spikeri denemeni öneririm.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.