Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suÇ

15 den sonra en iyisi pes 18 bence..19 bana gore de kotu ama cok kotu degil..
    Pes 18 online demo iyiydi oyun full sürümde berbattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 21 Temmuz 2019; 18:40:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    bence ps4 e gelen en iyi pes 15 ve 18 en kötüleri hatta rezaletleri 19 ve 17 dir

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Beta zaten muazamdi ona laf yok.full surum cikinca herkesin akli beta da kalmisti.bence kafa karisikligi ondan..defans sistemin fifaya evrilmedigi bilek oyunuydu 18....

19 ise cpu yardimiyla oynan bir oyuna dondu resmen..9 yasindaki yegenim bile rahat rahat oynuyor oyunu suan..neden olsa cpu da yardimci oluyor ona...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 21 Temmuz 2019; 19:19:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Etme bulma dünyası EA.
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jigsaw79 -- 21 Temmuz 2019; 19:23:28 >
  • her sene bu şekilde olur ,

demo süper olur , of be adamlar ne yapmış deriz , oyunu alırız bok gibi çıkar
  • Serverlarla ilgili bilgi var mı? Değişim olacak mı yoksa yine aynı saçmalık devam mı edecek?

• Röportajda Pes 2020 de Momentum devam edecek diyor. Myclup içinde Momentumun olmadığı güce ve yeteneğe dayalı ayrı bir online klasman maç seçeneği oluştursalar. Ben anlamakta zorlanıyorum. Adamın 3 yıldız takımı var iki siyah topu var kalecisi beyaz top belli ki yeni takım kurmuş uyumluluğu 70 küsur. Bu adam benim en düşük 92 overal oda azpilicueta hepsi son level çoğu hormonlu 5 * 10 numara takımı , küçümsemek için söylemiyorum o 3 yıldız takımla yeniyor. Arkadaş ben çok iyi oyuncu değilim ama yemin ediyorum o 3 yıldız takımı Ettoritoya ver beni kesinlikle yenemez. Fizik kurallarına aykırı. Ama benim topçular hepsi beyaz top oluyor unun topçularının hepsi efsane oluyor. O zaman konamiye ben soruyorum neden legend edition alıp Coins alıp güçlü takım kuruyorum. Sen zayıf takımı düşünüp unu koruyup beni yendiriyorsun. Benim haklarımı kim koruyacak? Beni kim düşünecek? Ne yapmaya çalışıyorsun!
    Pes 2020’ de 300 puanı geçmeyip online klasmanda 4 maç beyaz toplarla yenilip 5. Maç konami amcamında desteğiyle önüme geleni yenmeyi planlıyorum. Ek bir hesapta denemenizi tavsiye ederim. 300 puanla momentumu hem arkama alıp hem önüme takarak 1000 puanlı adamları yenmeyi düşünüyorum. Bakalım başarılı olabilecekmiyim !

• Aga ibrahimovic yine şov yapmiş abd liginde.konami kiytirik legendler ile ugrasacagina,ibo'yu koysun once oyuna..adam aktif oynayan efsane😙

• mert_21 M kullanıcısına yanıt
    Işte bu yüzden para verip pes almayın.(tabi offline oynamıyorsanız) Nasılsa Kasım'da ücretsiz lite sürüm çıkacak. Boşu boşuna para verip sinir olmayın. Sonradan nasılsa para vermedim diye kendinizi rahatlatırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_21

Röportajda Pes 2020 de Momentum devam edecek diyor. Myclup içinde Momentumun olmadığı güce ve yeteneğe dayalı ayrı bir online klasman maç seçeneği oluştursalar. Ben anlamakta zorlanıyorum. Adamın 3 yıldız takımı var iki siyah topu var kalecisi beyaz top belli ki yeni takım kurmuş uyumluluğu 70 küsur. Bu adam benim en düşük 92 overal oda azpilicueta hepsi son level çoğu hormonlu 5 * 10 numara takımı , küçümsemek için söylemiyorum o 3 yıldız takımla yeniyor. Arkadaş ben çok iyi oyuncu değilim ama yemin ediyorum o 3 yıldız takımı Ettoritoya ver beni kesinlikle yenemez. Fizik kurallarına aykırı. Ama benim topçular hepsi beyaz top oluyor unun topçularının hepsi efsane oluyor. O zaman konamiye ben soruyorum neden legend edition alıp Coins alıp güçlü takım kuruyorum. Sen zayıf takımı düşünüp unu koruyup beni yendiriyorsun. Benim haklarımı kim koruyacak? Beni kim düşünecek? Ne yapmaya çalışıyorsun!
    Pes 2020’ de 300 puanı geçmeyip online klasmanda 4 maç beyaz toplarla yenilip 5. Maç konami amcamında desteğiyle önüme geleni yenmeyi planlıyorum. Ek bir hesapta denemenizi tavsiye ederim. 300 puanla momentumu hem arkama alıp hem önüme takarak 1000 puanlı adamları yenmeyi düşünüyorum. Bakalım başarılı olabilecekmiyim !
    Momentum oldukça adil maç yok demek oluyor, gereksiz sinir, hem de bu fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_21

Röportajda Pes 2020 de Momentum devam edecek diyor. Myclup içinde Momentumun olmadığı güce ve yeteneğe dayalı ayrı bir online klasman maç seçeneği oluştursalar. Ben anlamakta zorlanıyorum. Adamın 3 yıldız takımı var iki siyah topu var kalecisi beyaz top belli ki yeni takım kurmuş uyumluluğu 70 küsur. Bu adam benim en düşük 92 overal oda azpilicueta hepsi son level çoğu hormonlu 5 * 10 numara takımı , küçümsemek için söylemiyorum o 3 yıldız takımla yeniyor. Arkadaş ben çok iyi oyuncu değilim ama yemin ediyorum o 3 yıldız takımı Ettoritoya ver beni kesinlikle yenemez. Fizik kurallarına aykırı. Ama benim topçular hepsi beyaz top oluyor unun topçularının hepsi efsane oluyor. O zaman konamiye ben soruyorum neden legend edition alıp Coins alıp güçlü takım kuruyorum. Sen zayıf takımı düşünüp unu koruyup beni yendiriyorsun. Benim haklarımı kim koruyacak? Beni kim düşünecek? Ne yapmaya çalışıyorsun!
    benim yıllardır söylediğim şeyleri tekrar dile getirmişsiniz.
    dün akşam aynı olayı yaşadım.adam sadeec 18 maç yapmış.
    12M - 6G , bu adam bana kök söktürdü resmen zar zor 1 gol atıp 1-0 yenebildim.
    orta saham ve defansım full turuncu ve kırmızıydı !!
    nasıl bir rastlantı bu takımın yarısında (-) güç oluyor
    KONAMİ bu momentumun bokunu çıkardı fazlasıyla

• Şu lisans saçmalığı sona ermeli, ea ve konami bir araya gelip ortak hareket etmeli ki lisanslar iki oyunda da olsun...

Arkadaş ben fifa oynuyorsam 2 3 lisans Pes'e gitti diye Pes oynamam, keza pes oynayan adamda fifada sırf lisans var diye oynamaz. Yama yapar yine oynamaz.

Çocukluktan bu yana Pes'le büyümüş birisi olarak son 3 4 yıldır Fifa oynuyorum. Bu tercihlerimde lisansın etkisi çok düşük, esas oynanış insanı etkileyip oyunda tutuyor.

Firmalar bu saçma lisans anlaşmalarını sonlandırır inşallah,
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Şu lisans saçmalığı sona ermeli, ea ve konami bir araya gelip ortak hareket etmeli ki lisanslar iki oyunda da olsun...

Arkadaş ben fifa oynuyorsam 2 3 lisans Pes'e gitti diye Pes oynamam, keza pes oynayan adamda fifada sırf lisans var diye oynamaz. Yama yapar yine oynamaz.

Çocukluktan bu yana Pes'le büyümüş birisi olarak son 3 4 yıldır Fifa oynuyorum. Bu tercihlerimde lisansın etkisi çok düşük, esas oynanış insanı etkileyip oyunda tutuyor.

Firmalar bu saçma lisans anlaşmalarını sonlandırır inşallah,
    Bunu 3-4 yildir oynadigin ea yapıyor biz alışmışızda inan bu sene bu fifa oynayanlara çok koyacak.
    Ben sana daha baska bırşey soyleyim son 10 senede ikiside lisanli olsaydı. Bugun fifa olmazdi. lisans dedigin şey çok şeyi etkiliyor. Kaldiki pes yerine fifa lisanssiz olsa orasını düşünemiyorum bile:) fifa makyajdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 22 Temmuz 2019; 13:33:7 >

• Lisans mevzusunu kim yapıyor neden yapıyor biliyorum, lisans mevzusu olmasa ortada fifa olmazdı durumu diye bir şey yok.

Adamların oyunu yönetme, geliştirme ve tanıtma konusunda konami'den çağ olarak öndeler, fifa parayı ultimate tarafından kazanıyor, ultimate tarafında lisansız formayla bile işi tuttururdu. Reklam konusunda zaten ölümcül bir para harcıyorlar.

Oynanış olarak o bu vs hiç girmiyorum göreceli bir mevzu, fakat fifa ticari olarak daha iyi yönetildiği için bugün bu kadar çok lisansa sahip ve daha fazlasına sahip olacak...

Kariyer oynayan ve ultimate takılmayan birisi olarak elbette lisans konusu rahatsız ediyor, fakat fifanın offline oyuncudan beklentisi yok denecek kadar az hocam...Konami zamanında yapamadığı hamlelerin acısını çekiyor.

Yeni nesil gelmeden de fifaya yaklaşamaz.
  • geçen seneden tecrübeli olanlara bir sorum var. pes 2020 disc olarak satışa çıktığında fiyatı ne olur?
  • Arkadaşlar Amerika Ps Storedan Pes 2020 ön sipariş versem türkçe desteğinden yararlanabilir miyim acaba?
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Oyuncuları çekecek keyifli bir oynanış sunamıyorsan mecburen lisans konusunda tekel olmaya çalışacaksın,böylelikle de lisans alamayan rakibinin de yok olmasını bekleyeceksin ama sonunda avucunu yalayacaksın çünkü bütün lisansları kendinde toplayarak Pesi yok edemezsin.Pesin ta playstation 1 Winning elevendan ,hatta öncesinde Segadaki İss den gelen ,kendilerini farklı bir evrende gören Fifacıların küçümseyip azımsadığı ama hiç de azımsanmayacak bir oyuncu kitlesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 22 Temmuz 2019; 22:0:11 >
  • Us turkce olmaz rusyada olur. 2.bolge psn olmali avrupa

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Lisans mevzusunu kim yapıyor neden yapıyor biliyorum, lisans mevzusu olmasa ortada fifa olmazdı durumu diye bir şey yok.

Adamların oyunu yönetme, geliştirme ve tanıtma konusunda konami'den çağ olarak öndeler, fifa parayı ultimate tarafından kazanıyor, ultimate tarafında lisansız formayla bile işi tuttururdu. Reklam konusunda zaten ölümcül bir para harcıyorlar.

Oynanış olarak o bu vs hiç girmiyorum göreceli bir mevzu, fakat fifa ticari olarak daha iyi yönetildiği için bugün bu kadar çok lisansa sahip ve daha fazlasına sahip olacak...

Kariyer oynayan ve ultimate takılmayan birisi olarak elbette lisans konusu rahatsız ediyor, fakat fifanın offline oyuncudan beklentisi yok denecek kadar az hocam...Konami zamanında yapamadığı hamlelerin acısını çekiyor.

Yeni nesil gelmeden de fifaya yaklaşamaz.
    Iste bütün olay oynanista güzel kardeşim. Pese oynanis olarak asla yetisemez fifa, lisans olmasada senin dedigin fut olmazdi. Neyse fifa çöpünün yeterince adini andik konuda pes dönelim biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Etme bulma dünyası EA.
    Sağlam tokat atmışlar. Halbuki biz alışmıştık london fc man blue ile oynamaya Sıra fifacılarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 22 Temmuz 2019; 15:49:31 >

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.