Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.514.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Unuttum o gozle bakmayi,sen simdi soyledin aklima geldi :) hic dikkatimi cekmedi hocam.anormal yada su guzel dedigim seye rastlamadim kisaca☺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Unuttum o gozle bakmayi,sen simdi soyledin aklima geldi :) hic dikkatimi cekmedi hocam.anormal yada su guzel dedigim seye rastlamadim kisaca☺
    Demekki değişim yok hocam bana öyle geldi demekki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna bişeyler olmuş, nedense hı şuma gitti. Daha bi oturaklı olmuş sanki. Beşinci galibiyet maçımda olanları görseniz şok olursunuz. 21 şut, 5 direk karşı karşıya kaçan kaçana ki ileri üçlü abumeyang, Ronaldo, dembele. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Keyif aliyorsan ne mutlu sana hocam :)

Zevler renkler tartisilmaz elbette ama,Bana para vereseler 5* oynamam bu kadrolar ile orasi ayri

Gumus sarlarin keyfi bambaska bence
    Ben de siyah topları gümüşe altına dp basıyorum. Hormonlunun tadı yok sera malı :)
  • NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    Gereksiz siyahlari, hormonlu olanlari ben dun sattim bir kacini..gittim top actim.origi geldi gumus,baya sevindim :))

• Fifa oynayan bir arkadaşım var yakın da bir arkadaşım ulan kim çıksa çöp diyor. speed’i fifa tabiriyle pace’i iyi olmayan herkes çöp onlar için. Tamam pes iyi değil popüler de değil ama kondisyonu A olan herkesten speedi 60-70 bile olsa inanılmaz verim alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuzde 9 luk ihtimalden iki tane aleksic ve formu 3 olan bir kaleci cektik, igrenc bir ihtimal..

• O kaleci 98 oluyor ama formu 3. Sakla o kaleciyi, geliştir bence. Formu iyi gelirse gol yemez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: XY_SCORPION

O kaleci 98 oluyor ama formu 3. Sakla o kaleciyi, geliştir bence. Formu iyi gelirse gol yemez :)
    Elimde tutuyorum hocam, dun zoruma gitti savic, wd beklerken iki kez ayni sari oyuncu geldi. Savic i gecen yilda cok istemiştim olmadi.

• aLexmk A kullanıcısına yanıt
    bir dahakine edicem kardeş raporladım zaten. hayır bu 2020 de görmeye basladım 19 da tek tük dü şimdi millet puanla kafayı yemiş sanırım 1.0 öne gecmiş eyvallah baş tacı... kaleciyle karsı karsısayım ceza sahasına gircem pat kayıyor hakemde sarı veriyor saolsun dün 5 kişi aynısını yaptı.. 70 dakıkada top döndürmeler ağır hareketler 8 puan icin sövdürmek hosunuzamı gidiyor mrk ediyorum bana selektör yap kendi kaleme atarım puana ihityacın varsa. hayatında tek basarı bumu yani bu akdar hayatın merkezi haline gelmiş. yazık
  • Peste en önemli şey dayanıklılık. Speedi 75 bile olsa dayanıklılığı 90 civarıysa zaten oyun sonunda en hızlı koşan oyuncu o oluyor :D dayanıklılığı düşük olan kimseyi takımda tutmam, hemen antrenör. Dk 60dan sonra topa bile hareketlenmedikten sonra isterse overallı 106 olsun ne işe yarar ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Den57 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi özellikle de gegenprese karşı tek çare pas atıyoruz yada uzun top,çalım atabilsek verimli bir şekilde oyun uçucak daha keyifli ve çeşitli olucak ama düşünemiyorlarmı neden demodaki çalım sistemini bozdular anlayamıyorum,bir umut ekim sonundaki güncellemeyi bekliyoruz işte..
  • Umarım 2021 de Ronaldinho ya falan danışırlar

• aLexmk A kullanıcısına yanıt

• tkdblack6134 kullanıcısına yanıt
    Dusunuyorlar tabii ama seni beni degil,fifacilari.neyse ekimde ne olacak gorecez bakalim

• Ronaldo ne abi ya nerden vurursa vursun tehlike.. ronaldolu rakip gelirse markaj, defansif, geri cekilme ne varsa kullanmak lazm ama uzaktan yine atiyor..

• Oynanışı geçtim rakibi de geç buluyor yahu. Online kısmında düzelmesi gereken çok konu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Oynanışı geçtim rakibi de geç buluyor yahu. Online kısmında düzelmesi gereken çok konu var.
    Muhtemelen yenmeye ihtiyacı olan yada seni yenmesi için yüksek puanlı rakip arıyordur Konami amca bunlara ne gerek var zaten 400 puanlı rakibe bile momentumu dayayıp maçın tüm seyrini değiştirebilirsin. Birbirimizi kandırmayalım komani emmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesexpert -- 4 Ekim 2019; 14:30:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

Muhtemelen yenmeye ihtiyacı olan yada seni yenmesi için yüksek puanlı rakip arıyordur Konami amca bunlara ne gerek var zaten 400 puanlı rakibe bile momentumu dayayıp maçın tüm seyrini değiştirebilirsin. Birbirimizi kandırmayalım komani emmi

Alıntıları Göster
    Orası öyle zaten, uzun uzun rakip bulmuyorsa sıkıntı. Ondan sonra yeniliyorsun mesela seri bitiyor ondan sonra hemen hızlıdan buluyor rakip. yani bu durum 19'da da vardı da 19 da rakip bulma işi bu kadar sürmüyordu. Ama sanırım onun da lite la alakası var. 19 a göre % 50 daha az oyuncu oynuyor şuan oyunu millet lite ı bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Orası öyle zaten, uzun uzun rakip bulmuyorsa sıkıntı. Ondan sonra yeniliyorsun mesela seri bitiyor ondan sonra hemen hızlıdan buluyor rakip. yani bu durum 19'da da vardı da 19 da rakip bulma işi bu kadar sürmüyordu. Ama sanırım onun da lite la alakası var. 19 a göre % 50 daha az oyuncu oynuyor şuan oyunu millet lite ı bekliyor.

Alıntıları Göster
    Dostum bu sene lite indirenler için keyifli bir sene olmayacak. Çünkü iyi topçular olmadan ne yazıkki bu sene bu oyun oynanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.