Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcgoktug

ignorance is bliss diyerek hayatıma devam ediyorum zaten
    Hahaha aynen hocam. Cehalet erdemdir
  • hocam o hesapta olması şart değil ps4 de olması yeterli o hesaptan oyuna girip yine indirimli alabilirsin. pes2021 2020 den bağımsız bir oyun zaten . 2020 hiç olmasa bile çalışmasında sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 9 Eylül 2020; 10:0:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

hocam o hesapta olması şart değil ps4 de olması yeterli o hesaptan oyuna girip yine indirimli alabilirsin. pes2021 2020 den bağımsız bir oyun zaten . 2020 hiç olmasa bile çalışmasında sorun yok
    Elbette zaten öyle aldımda hediyeler gelmiyor o zamanda onun için iptal edip daimi hesabıma almak istiyorum. İndirim farketmez bu sene güzel fiyat oldu. Anladıgım kadarıyla 159 tl aldıgımda oynuyabilecem. Tşkler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam anlaşamdık hocam sanırım. ps4 de bir hesapta pes 2020 varsa tüm hesaplarda indirimli alınabiliyor. hediye dediğin kurt bonusu ise o şartları sağlayan her hesaba gelir. pes2021 nin verdiği icon coins vb hediyeler ve kurt bonusunu aynı hesapta olsun istiyorsan o hesaba oyunu satın almalısın .
  • Bu hafta hiç atmadığım kadar ceza sahası etrafından gol attım. Oyuna yeni bir sekme eklemişler herhalde... Sene boyunca attığım ceza sahası dışı golünü 1 haftada atınca şaşırdım :)

Oyun bitti diye sanırım maçtan kaçan kaçana... Benim de nezaket derecemi düşürdüler bu da önceden olmuyordu sanki... Böyle devam edersen C ye düşecekin diyor ama maçtan rakip kaçmış ben kazanmışım. Sonra da düşürdü anasını satiimm. İlk defa C oldum
  • Ben ronaldoyu iptal edip messi’yi aldım. Messi ile oynamayı çalım atmayı seviyorum. Hız hızlanma 99 olması fikrimi değiştirdi

Oyunu henüz almamış ancak almayı düşünen varsa 15 eylülü beklesin. Bir arkadaşından 5 ikon hediyesini açtıktan sonra paket alması daha mantıklı olur. Rummenige çekerse, beckham veya messi paketini alır. Yok forvet gelmezse hiç o zaman ronaldoyu alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waddey22 -- 9 Eylül 2020; 12:29:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waddey22

Ben ronaldoyu iptal edip messi’yi aldım. Messi ile oynamayı çalım atmayı seviyorum. Hız hızlanma 99 olması fikrimi değiştirdi

Oyunu henüz almamış ancak almayı düşünen varsa 15 eylülü beklesin. Bir arkadaşından 5 ikon hediyesini açtıktan sonra paket alması daha mantıklı olur. Rummenige çekerse, beckham veya messi paketini alır. Yok forvet gelmezse hiç o zaman ronaldoyu alır.
    kurt bonusu konusu tekrar açılmışken,bu bonus şartlarında my club eğitimini tamamlamak tarzında bir ifade vardı.
    my club ekranında bulut maçı oyna,ortaklaşa maç oyna,3 oyuncuyla sözleşme imzalama gibi adımlar yapıyorduk başlangıçta.
    sanırım kurt bonusu bu 15 20 maddeyi tamamladıktan sonra gelecek.
  • Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    her sene en çok sorulan sorulardan biri de bu myclub eğitimi oluyor. myclub eğitimi senin bahsettiğin görevler değil. zaten onları 1 sene de bile tamamlamak zor. my club eğitimi my cluba başladığında sana oyunu tanıtan bölüm temsilci actıran yetenek avcısı ile oyuncu aldıran takım ruhunu vs öğreten bölüm. o bölümü tamamlamadan gelen kutusuna giremiyorsun. o yüzden çoğu kampanya da bunu yazıyorlar ve bu da kafa karışıklığına yol açıyor.
  • quote:

her sene en çok sorulan sorulardan biri de bu myclub eğitimi oluyor. myclub eğitimi senin bahsettiğin görevler değil. zaten onları 1 sene de bile tamamlamak zor. my club eğitimi my cluba başladığında sana oyunu tanıtan bölüm temsilci actıran yetenek avcısı ile oyuncu aldıran takım ruhunu vs öğreten bölüm. o bölümü tamamlamadan gelen kutusuna giremiyorsun. o yüzden çoğu kampanya da bunu yazıyorlar ve bu da kafa karışıklığına yol açıyor.
    ben bu my club eğitimini coins kazandığımız 15-20 maddelik yer sanıyordum.
    sevindim şimdi.o zaman oyunu açar açmaz kurt bonusu top açılımlarını yapacağız
    oradaki eğitim değil görev gibi bişey zaten. görevler 15-20 madde değil coins verenler o kadar. toplamda 100 üzerinde orası. kurt bonusunu hemen açabilirsin zaten 2020 myclub ilk videolarını izlersen görürsün hemen açılabildiğini
  • quote:

oradaki eğitim değil görev gibi bişey zaten. görevler 15-20 madde değil coins verenler o kadar. toplamda 100 üzerinde orası. kurt bonusunu hemen açabilirsin zaten 2020 myclub ilk videolarını izlersen görürsün hemen açılabildiğini
    sayenizde yeni birşey daha öğrenmiş oldum teşekkür ederim.
    kurt bonusunda beckham gelmezse aynı gün beckham için man.utd. paketini satın almayı düşünebilirim.
    rica ederim. bi de erken kalkan kuş kampanyası oluyor her sene. oyun çıkmadan bi kaç gün önce veya çıktığı gün açıklanıyor. 1 ay falan sürüyor. ilk ay oyun satışını arttırmak için. en iyi oyuncu onda verilirdi genelde. bakalım belki 1 iconda ondan verebilirler.
  • quote:

rica ederim. bi de erken kalkan kuş kampanyası oluyor her sene. oyun çıkmadan bi kaç gün önce veya çıktığı gün açıklanıyor. 1 ay falan sürüyor. ilk ay oyun satışını arttırmak için. en iyi oyuncu onda verilirdi genelde. bakalım belki 1 iconda ondan verebilirler.
    mantık açısından bakarsak 15 eylül öncesinde oyunu satın alanlara bir avantaj sağlanmalı.
    dediğiniz erken kalkan kuş kampanyası da olursa çok daha iyi olur.
    ön sipariş bonusunda coins olurdu ve indirim sadece ön sipariş zamanı geçerli olurdu. coinsi pakete eklediler indirim 29 ekime kadar geçerlki bu yüzden bu sene ön siparişin hiç bir avantajı yok.
  • Yaklaşık bir yıldır 10-20 arası olan ping değerim 30 lara yükseldi durup dururken zaten günde 2-3 maç atıyorum onuda atasım gelmiyor.Ping düşürmek içinde bi çare bulamadım birden yükselmesi garip geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Yaklaşık bir yıldır 10-20 arası olan ping değerim 30 lara yükseldi durup dururken zaten günde 2-3 maç atıyorum onuda atasım gelmiyor.Ping düşürmek içinde bi çare bulamadım birden yükselmesi garip geldi
    Yer neresi.. operatör hangisi.. ölçümü PS4 üstünden mi yaptın, PC mi

• quote:

Erken kalkan kuş akla farklı şeyler getirebilecek bi tanımlama olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: enginkoto

hocam bu 3sf ile bir türlü başarılı olamadım.
    gabilondoyu buldum, fulledim,ne yapmak gerekli bununla oynarken.
    aralara iyi kaçmıyorlar, topu defanstan ileri hatta taşırken zorlanıyorum, santosla daha zevk alıyorum ama onunda defans kısmı aksıyor. manuel mi adam kaçırmam gerekli fakat o kısmı yapamıyorum.
    bir tavsiyeniz var mıdır?

Alıntıları Göster
    Dostum gabilondo top çevirme bir menajer, yani forvetler araya kaçmaz ve top alıp duvar pasına girmek için geriye çıkıp pas almak isterler. Bu yüzden kaçmalarını istiyorsan sağ analogla manuel olarak kaçırman lazım. S. Cosmi gelmişti biraz o daha iyi mesela kontra atak forvetler kendiliğinden kaçıyorlar aralara kullanması daha kolay. Ben de kontra atak menajerleri tercih ediyorum, top çevirme bana göre daha sıkıntılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Bir ara nasıl yaptıklarını kafaya takıp uğraştım, veriyi kısıtladığınız anda maçı kaybeden siz oluyorsunuz. İşin ilginç tarafı veri miktarı bu kadar küçükken rakiplerin bir anda oyunu lag'lı hale getirebilmesi. Benim tahminim yapılan hile; veri miktarını kısıtlama değil, ping'i yükseltecek bir DDOS saldırısı yada benzeri bir hamle.

Alıntıları Göster
    Bir youtubçunun kanalında görmüştüm..ddos la yapılabiliyor..hatta programın adını dahi vermişti ama dediğine göre çok güçlü bir bilgisayar olması lazımmış ki etki edecek hacimde bir saldırı yapabilsin..

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Türktelekom kullanıyorum uzun süredir,İstanbuldayım ps4 ölçümü yapıyorum.Her zaman 10-20 arasındaydı 2 haftadır 20-35 arası çıkıyor.Değişen hiçbirşey yok upload download yerinde ama ping yükseldi nedense

• 
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.