Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waddey22

Aynı oyun olduğu için herkes kendini geliştirdi. 500 lük adam da artık pas arası yapıyor. Yeni oyunda çok yüksek puanlar olmayacaktır bu derece. Ayrıca oyun eski serilere göre ucuzladı. Kafadan herkes 6 ikon 3000 coinle takım kuracak. 20 de sıfır ikonla c formlarda anamız ağladı. Şimdi para yatıranla yatırmayan arasındaki makas bence daralmış oldu.
    Doğru diyorsun kadro çok önemli. Sana şöyle söyleyeyim daha oyunun 1. Haftası karşıma plusibop geldi. Benim gibi bursada yaşıyor 3 dişten direk o geldi ve 4-1 yendi beni. Ama kadroda kim ararsan var aboumeyang, rashford ne ararsan ilk haftadan doldurmuş, bende de gümüş stoper var. aboumeyang nasıl kaçıyor biliyor musun gümüş stoperin yanından kafayı yersin. neyse yendi beni mesaj attım maçtan sonra adaş dedim nasıl kurdun bu kadroyu daha oyunun maçı. Psn de mesajlar durur bak hatta. Bana dedi gibi 100 coinlik top açma yerinden 100 kere açtım. Napar yani 10.000 coin yani 640 küsür tl. Daha ilk haftadan harcamış bu kadar, ee sen bu ortamda nasıl rekabet edeceksin?

Daha sonra 2 maç yaptık klasmanda juventus-juventus birini ben yendim birinde berabere kaldık eşit takım gücünde farkımı koydum ortaya. demem o ki kadro çok önemli bu konuda. 1600 lere dayandım ben mesela ama kadro olduktan sonra bir sürü varyasyan, oyuncu legend dolu. Kadro ve bağlantın iyi olduğu sürece bu oyunu oynarsın, gerisi hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 6 Eylül 2020; 13:18:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• suÇ kullanıcısına yanıt
    İlk sıradakilerin çoğu Hileci diyosun yani Patanegra (99 maç)ve kams10 (127 maç) gibi oyuncular da dahil ilginç . Hem de hükümsüz sayma gibi hilelerin yapılamadığı bi oyunda. İfşa da olan yok.Aralarında illa vardır ama hepsini bi kalemde hileci ilan etmek doğru değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 6 Eylül 2020; 13:21:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

İlk sıradakilerin çoğu Hileci diyosun yani Patanegra (99 maç)ve kams10 (127 maç) gibi oyuncular da dahil ilginç . Hem de hükümsüz sayma gibi hilelerin yapılamadığı bi oyunda. İfşa da olan yok.Aralarında illa vardır ama hepsini bi kalemde hileci ilan etmek doğru değil bence
    Yok be ya bizimkilerin kendini rahatlatma taktiği o başka bir şey değil. 127 mi.137 mi en çok serisi olan ygt5757 pes türkiye ile maçı da var hatta ben de oynadım 19 da yendi beni adam çünkü iyi oyuncu. Onunla oynadıktan sonra anlarsın anca hile olmadığını. Burdakilerin çoğunu da rahatlıkla yener. Bizden biri ilk 20'de 127 maç seri yapmış gurur duyacağımıza anca çamur atıyoruz.

Nette arayın bakalım ygt ile ilgili bir tane ifşa, hile olduğuna veya öngörülemeyen tarzı bir videosu var mı? Ben söyleyim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 6 Eylül 2020; 13:22:54 >

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    He kıskanıyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 6 Eylül 2020; 13:25:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

He kıskanıyom
    Belli yorumlarından kıskanmasan da, mantıklı olmadığın kesin artık hangisi olduğuna okuyanlar karar versin.

Oynamıştım onunla çok iyi oyuncu o pes oynuyosa bizim oynadığımız başka bişey. zaten örnek verdiğim kams10 M. United espor takımında hile yapacağını düşünmüyorum. Zaten yayın yapıyor oynarken Bunun gibi çok iyi oyuncular var ve adamların internetleri çok iyi. Bizde internet yüzünden olan bi çok şeyi momentum- yoranlar oluyor.

• quote:

Hükümsüz oldu bana dün gece ama bağlantısal mı emin değilim yani rakip mi yaptı yoksa sistemden mi oldu bilmiyorum. Bir tane rus geldi 2 diş başladık sonra 1 e düştü ilk 5 dk. Sonra bağlantı çok kötü diyerek öngörülemeyen oldu.

Ama eleman yapmadı sanırım sistemseldi, daha oyunun başıydı çünkü.

Pc değil ps4 bu..1000 maç nasıl seri yapamamışlar hayret..çok iyiler yaa

• quote:

Pc değil ps4 bu..1000 maç nasıl seri yapamamışlar hayret..çok iyiler yaa
    Senden benden iyiler. Bir gün oynarsan onla kendinde görürsün. Varsa ifşa kanıt videosu buyur paylaş bizde görelim.

• quote:

Oynamıştım onunla çok iyi oyuncu o pes oynuyosa bizim oynadığımız başka bişey. zaten örnek verdiğim kams10 M. United espor takımında hile yapacağını düşünmüyorum. Zaten yayın yapıyor oynarken Bunun gibi çok iyi oyuncular var ve adamların internetleri çok iyi. Bizde internet yüzünden olan bi çok şeyi momentum- yoranlar oluyor.
    Bizimkilerin anlamak istemediği olay zaten o, olay internet. İnternetin iyi olmadıktan sonra zaten yapamazsın 127 maç seri. 2 diş, hatta tek diş bağlantıda olay sayısal lotoya dönüyor. O bağlantıda defans şans işi. Hele bir de o ağırlıkta yağmur açan oluyor, top çeviren oluyor oluyor da oluyor. Ama kaymak gibi akan nette, her pasın istediğin yere gittiğinde puanın yükseliyor zaten. 30,40 pingle ağır nette oynayacaksın bu oyunu ondan sonra o hile bu hile millete çamur. 21'de de eğer aynı internet olacaksa herkeste yine sonuç değişmez. 20'de 930 puandaysan 21',de de olacağın yer orası başka bir yer değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 6 Eylül 2020; 13:39:30 >

Benden oda iyidir bu iyidir sıkıntı yok bunda..pestürkiyenin gizli şey yaptığını sizler benden daha çok savunuyordunuz.bende sana derimki önce sen onun ifşasını at..

Adamların sistemini bilsrk zaten problem yok.devlet sırrı gibi saklıyorlar.hepimiz biliyoruz bir dümen olduğunu..ama ben o iyidir bu kötüdür demiyorum.100 seri yapan adam programcıdır diyorum.ayrıca nuri denen hileci kötü oyuncumuydu?kesinlikle değildi..proglamla gücüne güc katıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 6 Eylül 2020; 13:41:20 >
  • quote:

Benden oda iyidir bu iyidir sıkıntı yok bunda..pestürkiyenin gizli şey yaptığını sizler benden daha çok savunuyordunuz.bende sana derimki önce sen onun ifşasını at..

Adamların sistemini bilsrk zaten problem yok.devlet sırrı gibi saklıyorlar.hepimiz biliyoruz bir dümen olduğunu..ama ben o iyidir bu kötüdür demiyorum.100 seri yapan adam programcıdır diyorum.ayrıca nuri denen hileci kötü oyuncumuydu?kesinlikle değildi..proglamla gücüne güc katıyordu.
    Senin verdiğin örnekler şeklen yanlış ama ben onu diyorum. Ygt5757 18'den beri ilk 20'de olan biri. Pes türkiye dediğin kişi 19'da sürünürken 900 lerde 4000 yapan kişi. Bir oyunda bu kadar zıplanmasına imkan yok ben sana onu diyorum. 1200 yapar, 1500 yapar ama 4000 şüpheli.

19'da 72 maç yaptım ben seri hiç program falan da bilmiyorum yani. Ygt de benden iyi olduğuna göre 100 seri yapması bana gayet mantıklı geliyor açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 6 Eylül 2020; 13:46:27 >

Bu rakıbalıkta 19 da pc de oynarken ne kadar seri yapmıştı? 60-70 falan adam o zman dünya 1. İdi.ona rağmen kırdığı kollar 500 adamlara kaybetyiği maçlar,yediği momentumlar hep aklımda benim..bu oyun kol kırdırır sana kii canlı örnek rakıbalıktır,bir yerde takılır kalırsın illaki...120 seriymiş falan felan geçin bu ayakları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 6 Eylül 2020; 14:1:59 >
  • quote:

Bu rakıbalıkta 19 da pc de oynarken ne kadar seri yapmıştı? 60-70 falan adam o zman dünya 1. İdi.ona rağmen kırdığı kollar 500 adamlara kaybetyiği maçlar,yediği momentumlar hep aklımda benim..bu oyun kol kırdırır sana kii canlı örnek rakıbalıktır,bir yerde takılır kalırsın illaki...120 seriymiş falan felan geçin bu ayakları..
    Tamam senin dediğin olsun ne diyeyim.

Konaminin ve programcıların dedikleri oluyor

• mascbluefb M kullanıcısına yanıt
    Gece oynuyorum genelde internette sorun yaşamıyim diye, üzerine TT net upload u yükseltmiş sanırım.
    5 mbit lere dayanıyor yükleme hızı.
    Kısaca hersey mükemmel gözüküyor ama gel gelelim oyun aynı şekilde değil.
    1 gün oyun çok akıcıyken, çok seri ve rahat pas yaparken , ertesi gün hersey aynı iken ne oluyorsa oyun çamura dönüyor.
    Ne pas gidiyor ne adam koşuyor hepsi beyaz topa dönüşüyor.
    Konamı ye kufur etmekten bi gün hesabım kapanacak sanırım.
    Kola o kadar sert basmaya başladım ki, bileklerim ve kolum Ağrımaya başladı, kendimi kasmaktan başım ağrımaya başladı.
    Ulan altı üstü bi oyun, hemde yıllardır oynadığımız bi oyun, bu kadar rezil etmeye değer mi konami.
    Oyunun bu kadar bariz müdahalesi çok alcakca bi şey.
    Bıraksa zaten herkes kendi degerink bulur.
    2 maç yapıp futbol zevkimi giderelim derken, sinir hastası olup cikicaz.
    Yabancıların videolarını, canlı yayınlarını izleyin adamlar çok rahatlar , bu bana sadece konami den kaynaklı değil bizim internet altyapımızla da kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
    Bizim ülkemizde olupta yüksek puanlı olanları ellerinden öpmek lazım, hilesiz hurdasız yapabiliyorlarsa.
    Yeni sürümü alanlara hayırlı olsun.
    Ama bu çöpün, server ve momentumu rezil durumda, bunlar düzeleceğini de düşünmüyorum.

• EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    roketrakun R kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba oyun bazen çok seri bazende çok agır oluyor ben bilerek hesapımı 500 e düşürdüm aynı internet aynı ps4 aynı ds4 kol olmasına ragmen inanamadım mk nasıl pas yapıyom nasıl kaçıyor adamlarım kısaca kumarı oynatan kazanır kendimizi boşuna rezil etmeye gerek yok

@roketrakun abi rummenige ile 35 mt den r2 ile attım ahahha izle bak adam bildigin terminatör seviyoruz deli gibi bu adamı inanmayanlara resim
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

https://www.youtube.com/watch?v=ZNxdNTGJpq8&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: lBoyKal

Ben myclub'da yeniyim de bu öne çıkan oyuncular nedir tam olarak? Bilen var mı?

Alıntıları Göster
    Her persembe çıkan potw haftanın öne çıkan oyuncuları.ornek olarak hafta sonu gerçek lig maçlarında gol asist katkısı yapan oyunculardan 8 10tane şişirilmiş hormonlu kartları veriliyor.coins ile top açılımı yapıyorsun.pes 2020 de bu kampanyalar sona erdi.pes 2021 çıkmasıyla devam edecektir

• mascbluefb M kullanıcısına yanıt
    Dostum hesabımı 500 e düşürdüm diyerek neyi kast ettin? Oyuncular mala baglamayacak paslar isabetli gidecekse bizde deneyelim nasıl oluyor o bilmedigimden soruyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Bizimkilerin anlamak istemediği olay zaten o, olay internet. İnternetin iyi olmadıktan sonra zaten yapamazsın 127 maç seri. 2 diş, hatta tek diş bağlantıda olay sayısal lotoya dönüyor. O bağlantıda defans şans işi. Hele bir de o ağırlıkta yağmur açan oluyor, top çeviren oluyor oluyor da oluyor. Ama kaymak gibi akan nette, her pasın istediğin yere gittiğinde puanın yükseliyor zaten. 30,40 pingle ağır nette oynayacaksın bu oyunu ondan sonra o hile bu hile millete çamur. 21'de de eğer aynı internet olacaksa herkeste yine sonuç değişmez. 20'de 930 puandaysan 21',de de olacağın yer orası başka bir yer değil.

Alıntıları Göster
    Yyigit Türkiye de yaşamıyor mu nasil bir interneti olabilir de etkilenmiyor konami server açsa o zaman bu sorunlar kalmiyacak benim internet iyi rakibin kötü olunca bende etkileniyorum şuan ki sistem bu
    Bende oynadım şuana kadar oynadığım en iyi Türk oyuncu 137 olması seri bilmiyorum bu oyunda zor senin dediğin gibi ping düşük olacak bu kişi ping ne aynı ülkede yaşamıyor muyuz
    Acaba internet hizi kac upload filan

• 
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.