Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Top çevirmekten çekinmeyin arkadaşlar bu kalleş oyun buglarla dolu çevirebiliyosanız çevirin anasını satayım. Ben maçı 4-1 yapıyorum dakika 85 maç 4-3e geliyor o saatten sonra top çevirmeyip ne yapayım konami baba istiyor diye golleri yiyeyim mi yok abi hadi yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tşkler beyler,ben rakip kırmızıya aldığın da,anında alacam bir tık ileriye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 12 Ağustos 2020; 22:25:9 >
  • Eskiden spor yorumculari vs herkes pes oynardi sonradan acun bile fifa oynamaya basladi halbuki pes 2020 fena değil ,🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Ne kadar eskiden hocam pes 6 zamanı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Ne kadar eskiden hocam pes 6 zamanı mı?
    Yok hocam ya 2 veya 3 sene onceye kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Eskiden spor yorumculari vs herkes pes oynardi sonradan acun bile fifa oynamaya basladi halbuki pes 2020 fena değil ,🤔
    Ben 10 senedir fifaciyim

Son 3 aydir pes 20 oynuyorum lite bedava diye bi bakiyim dedim sevdim hoşuma gitti fakat gol atmak ve düzgün şut çekmeyi ögrenemedim.çesit yok iyi oyuncular köşeye yavaşça birakiyor onu gözlemledim hep

Pesteki paslar fifa da olsa tadindan yenmezdi
    Fifadaki şutlarda peste olsa tadindan yenmezdi
    2 oyunun da üstün olduğu taraflar var fakat 10 sene fut deneyimden sonra myclub basitliği ilaç gibi geldi 10dkda legend takim kurulabilio ben 3 ayda kurduğum takimi fifa da 10 senede kuramadim (para vererek)

Sird bu yüzden bile pes oynarim dicem pes 21 çikmadi şansima. Mecbur fifa 21 fut a para yatiricam son 10 senedir olduğu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Tşkler beyler,ben rakip kırmızıya aldığın da,anında alacam bir tık ileriye :)
    Kirmizi yeşile alinca noluo onu bilmiyorum bi açiklayin

• psg - atalanta maçını izleyen var mı beyler, psg son anda takımı full kırmızıya aldığı için uzatmalarda 2 gol atıp kazandı
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Psg’den nefret ediyorum bi ısınamadım şu kulübe ya

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Pes 21 çıkıyor. Sezon yükseltmesi olsa bile yeni oyun gibi uygun fiyata satın alabilirsiniz.
    Sonuçta oyun herkes için sıfırdan başlayacak.
    Fifa ciddi pahalı. Ve onların da bu sene ciddi yenilikler sunmayacagini düşünüyorum.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    ısınılacak birşeyi yok ki zaten. ben neymarı bile pek sevmem mesela ama bu maçta müthiş oynadı. baya bir gol kaçırdı yalnız ama önüne gelen herkesi çalımlayıp ilerledi kaleye. 16 tane çalım messi'de bile görmemiştim bir şampiyonlar ligi maçında

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• quote:

Konamiyi hiç tanımamışsınız :) bunları değişecek olsalar 100 liraya satmazlardı. Laf ettiğin Fifa bir ton yenilik sıraladı günlerdir. O yüzden yeni oyun diye satmak da hakları.
    EA nın konamiden fazlası var eksiği yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Season update diyor sadece update değil sezon güncellemesi türkçesi. Yeni oyun falan da demiyorlar ayrıca hangi tanıtım videosunda güncelleme değil de yeni oyun tabiri geçiyor?

Alıntıları Göster
    Konaminin kendi duyurusunda"lütfen bunun ayrı bir oyun olduğunu unutmayın" tabiri kullanılıyordu..ben bulup atarım buraya..

Onun dışında sezon update in türkçe çevirisinin ne manaya geldiğini biliyorum..zaten oraya da "update olması, oyunun kusurlarına müdahale olmayacak anlamına gelmez" anlamında bir yazı yazdım..

Kusurları da tek tek sıraladım..hiçbirinin çözümü için illa yeni oyun gerekmez..adamlar dürüstçe, pandemi yüzünden gazı kaçmış gazoza dönen futbol için asıl yatırımı 2022 ye yapacaklarını söylüyor..ve bence de haklılar.. ortada bir ps5 gerçeği var..

Hal böyleyken senin ısrarla almayın almayın deyip hergün matchday sonucu paylaşmanı anlamıyorum.

Bence oyuna müdahaleler olacak..makyaj seviyesinde olacak belki ama olacak..daha önce yapabildilerse yine yapabilirler..ha yapmazlarsa da yapacak bir şey yok..

Düzelttikleri zamanı bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 13 Ağustos 2020; 0:45:8 >

• waddey22 kullanıcısına yanıt
    İkinci hesapta da şampiyon kartını aldım. 😂Haziranda sıfırdan kurdum takımı. Defans gelmeyince müzayededen 3 altın topla kör topal gittik. Şunu fark ettim. İkisinde de son 10 maçı kazanarak 1000 oldum. Ve ikisinde de son maçı türk elit 1 rakip verdi. Sistem iki üç kere kafana vuruyor. Sonra önün açılıyor. 910-930-980 buralarda geri attı. Senaryo aynı işledi diyebilirim.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen oyunu almışsın veya alacaksın, alma diyenden neden rahatsız oluyosun bu firma babanızın oğluna mı ait anlamıyorum. Her oyunun konusunda sizin gibi insanlar var. Tapıyosunuz para verdiğiniz şeylere, anlam yüklemeyin oyun firmalarına.

• quote:

Kardeş sen oyunu almışsın veya alacaksın, alma diyenden neden rahatsız oluyosun bu firma babanızın oğluna mı ait anlamıyorum. Her oyunun konusunda sizin gibi insanlar var. Tapıyosunuz para verdiğiniz şeylere, anlam yüklemeyin oyun firmalarına.
    Ne kadar kolay yaftalıyorsunuz yahu..neyine tapcam be.. tapmak ne demek..

Forum denen bir ortmada tek fikir mi olacak.. hayır sen öyle düşünüyorsun ben böyle..benim düşüncem mala tapmak oluyor..e ben de bi sıfat mı bulayım senin düşüncene..

O zaman oynama hergün rezilliğinden bahsettiğin oyunu..hem coins, gp peşinde koşup, hem devamlı "kötü olacak, çok kötü olacak, berbat olacak, rezil olacak" demenin anlamı ne ya..

Belki daha iyi olabilir..böyle bir olasılık her zaman var dedik diye linç yiyoruz..bu kadar nefret ettiğin oyunun forumunda ne arıyorsunuz diye sorarlar o zaman.. madem ben tapıyorum.

Ayrıca verdiğim 100lira için mala tapmak falan deme..karşındaki kişi kimdir kaç yaşındadır ne iş yapar bilmiyorsun..100 coins için saat saymıyorum ben burda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 13 Ağustos 2020; 1:3:5 >

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Yav bana ne yaşından başından. İngiltere prensi olsan ne yazar :).

Ben bu oyuna 10 lira harcadım 1 senede sen bana lakap bulma ben senin yerine bulayım. Ben beleşçiyim sadece 10 lira harcayarak ekim ayından beri dibine kadar sömürdüm konamiyi. Oyun baştan sona kadar hatalarla dolu ama oynuyorum çünkü bedava cebimden giden bir şey yok. Başka oynayacak elimde oyun da yok dolayısıyla söve söve de olsa oynuyorum.

Tapmak kelimesine de takılma sözlükteki mecaz anlamıyla kullandım.

“büyük bir aşkla, tutkuyla sevmek.”

Ayrıca senin canın sağ olsun Pes 2021 müthiş yeniliklerle inşallah çok güzel bir oyun olur diyeyim :)
    Düşmanı değiliz yapsalar hatasız oyun da sövmeden oynasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 13 Ağustos 2020; 1:10:8 >
  • quote:

Yav bana ne yaşından başından. İngiltere prensi olsan ne yazar :).

Ben bu oyuna 10 lira harcadım 1 senede sen bana lakap bulma ben senin yerine bulayım. Ben beleşçiyim sadece 10 lira harcayarak ekim ayından beri dibine kadar sömürdüm konamiyi. Oyun baştan sona kadar hatalarla dolu ama oynuyorum çünkü bedava cebimden giden bir şey yok. Başka oynayacak elimde oyun da yok dolayısıyla söve söve de olsa oynuyorum.

Tapmak kelimesine de takılma sözlükteki mecaz anlamıyla kullandım.

“büyük bir aşkla, tutkuyla sevmek.”

Ayrıca senin canın sağ olsun Pes 2021 müthiş yeniliklerle inşallah çok güzel bir oyun olur diyeyim :)
    Düşmanı değiliz yapsalar hatasız oyun da sövmeden oynasak
    Tamam abicim peki.. sizsiniz..

Oyun rezil..daha da rezil olacak..en berbat olacak..zaten konami aşağılık lanet bir firma..daha da kötü olacak..en kötüsünü yaşayacağız..belki en kötüsünden de kötü olacak..almayın.. bakmayın..oynamayın..ellemeyin..

Sanırım oldu bu sefer..

• waddey22 kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam vallahi duble yapmak büyük iş.yalnız sistem beni bugün 925 ten öyle bir geriye attı ki(870) milattan önceye gittim resmen bi daha da gö.ü toplayamam muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 14501451145214531454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.