Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnsanları coin yoluyla söyüşleyip sonrasında onların sinirlerini bozan sorunlu bir oynanış sunamazsın!
    Demişsiniz ama sunuyor. Bu oyun kesinlikle bozuk bir oyun hakemlerinden tut oyun dinamiklerine kadar tamamen bozuk bir oyun. Oyundaki hakemler fecaat fecaat avantaj kuralı yok oyunda kafasına göre avantaj uyguluyor, bilmiyorum dikkat eden oldu mu hatalı ofsaytlar var oyunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

Arkadaşlar tamamen şahıstan bağımsız soruyorum, şahısla ilgili yorum yapmaksızın oyunla ilgili soru soracağım. Şimdi attığı 3.golü dikkatli izleyip bana şunu söyler misiniz? Mbappe ile topu saklamasına eyvallah bi sorun yok ancak arkadan kaleye koşan adamına bakar mısınız? Ekim ayından beri oyunu oynuyorum böyle bir adam kaçıramadım ileri. Hadi ona da tamam pası aldıktan sonra o kontrolü nasıl yapıyor, ben buna benzer şiddette pas attığımda ebesinin nikahına gider o top. Bu kadar kısa mesafede o kontrolü nasıl yaptı? Ben bu oyunu 2021de de oynucam o yüzden artık şu olayları çözmem lazım bunu tuşu bilmem nesi varsa allah rızası için söyleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=G3jIWmxyIDc&feature=youtu.be
    L1 + X te yapmış olabilir kısaca duvar pası yani. Zaten her pasından önce L1'e basarsan oyuncu kaleye doğru koşmaya başlar normal olarak ben ekstra bir şey göremedim. Bak aynısını 8.25'te vieira ile yapıyor L1 + x başka bir şey değil. Bunun yanında bir de Beckham'ın özellikle 88 sğk olan versiyonu tam orta saha. Tam orta saha kartı olduğu için kendiliğinden de aralara kaçıyor. Oyuncu kartı da bunda önemli açıkçası. Nasıl süper yedek kartlı oyuncu 2. yarıda iş yapıyorsa bu tam orta saha işte, DOS için yok edici falan o derece önemli.

Bunun yediği 2. gole ne demeli peki? Beckenbaur donup kalıyor? niye gol yedirecek oyun çünkü yazılmış. Şu oyunda her şeyin bir mantığını bulmak çok zor zaten, maç 0-0 olsa yada gol yemeyecek olsa orda beckenbaur o hatayı yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 8 Ağustos 2020; 16:19:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %92 galibiyet oranlı elemanla inanılmaz zevksiz geçen maç.
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

https://www.youtube.com/watch?v=p4m6Yh__15E&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

L1 + X te yapmış olabilir kısaca duvar pası yani. Zaten her pasından önce L1'e basarsan oyuncu kaleye doğru koşmaya başlar normal olarak ben ekstra bir şey göremedim. Bak aynısını 8.25'te vieira ile yapıyor L1 + x başka bir şey değil. Bunun yanında bir de Beckham'ın özellikle 88 sğk olan versiyonu tam orta saha. Tam orta saha kartı olduğu için kendiliğinden de aralara kaçıyor. Oyuncu kartı da bunda önemli açıkçası. Nasıl süper yedek kartlı oyuncu 2. yarıda iş yapıyorsa bu tam orta saha işte, DOS için yok edici falan o derece önemli.

Bunun yediği 2. gole ne demeli peki? Beckenbaur donup kalıyor? niye gol yedirecek oyun çünkü yazılmış. Şu oyunda her şeyin bir mantığını bulmak çok zor zaten, maç 0-0 olsa yada gol yemeyecek olsa orda beckenbaur o hatayı yapmaz.

Alıntıları Göster
    Onu sormuyor.. mbappe yle arkasında adam olmasına rağmen nası topu saklayarak dönüp pas atıyor diyor.

Evet bu da internet..

Ben de lukaku var..99 fiziksel temasa sahip..ben asla bu şekilde dönemiyorum..

Normalde l1 e basılı tutarsan, arkanı Dönersen saklarsın..ama bende bu olmuyor.. rakipte çıtkıtıldım Messi var..ben zebellah gibi koulibaly ve sarr la çift sıkıştırma yapmama rağmen arkasını dönüp top saklıyor..

Ben lukakuyla saklayamıyorum..anında arkadaki adam topa müdahale ediyor ve işin komiği, top adamın ayağına yapışıyor..mesela hiç kafa topu da alamıyorum.. Ronaldo bende olsa rakip atıyorum mertens olsa..kafa topunda mertens alıyor..

Rummenigge yle top saklayamamak gerçekten üzüyor adamı..

Yani arkadaş l1+x verkaçını değil, mbappe nin sırtına adamı alıp nasıl döndüğünü soruyor..ben öyle anladım..

• Wolverine35.5 kullanıcısına yanıt
    Iyi oynamissin o kamera açısı güzel de topu zor görüyorum oynamıştım daha önce bu kamera ile oyuncuları daha iyi görüyorsun cok oyuncuyu görebiliyorsun
    Rakip neden mavide başladı acaba birde bu oyun tarzı ile nasil 70 mac seri yapmış enteresan
    2-0 yaptin rakip maca başlıyor pas pas gol atıyor bir anda karsi karsiya kailiyor bunu bir türlü çözemedim tam öne geçiyorsun veya maci kopardım diyorsun böyle bir gol oluyor 11 kisi orda duruyor bunu çözen var mi acaba

• yokboylebısey Y kullanıcısına yanıt
    L1 x ile kaçırmış beckhami pasin şiddetini sen ayarliyacaksin

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Lagdan dolayı bir gram zevk almadım vallahi. Adam mavide başlayıp 2 tane yiyince ortaya aldı. 1.13 gol yeme oranı var. Adamın asıl oyunun bu olduğunu sanmıyorum. Bu oranlar sıradan bir oyuncuya ait olmamalı. Santra olayını hepimiz yaşıyoruz. Oyun oyuncunun maçtan kopmaması için böyle kodlanmış muhtemelen. Yani gerçek maçlarda da gol yiyen takım hemen reaksiyon gösteriyor ama bu kadar da değil.

Kamera açısına gelirsek oyunu çok büyük ekranda oynuyorum o yüzden sıkıntı yaşamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

Lagdan dolayı bir gram zevk almadım vallahi. Adam mavide başlayıp 2 tane yiyince ortaya aldı. 1.13 gol yeme oranı var. Adamın asıl oyunun bu olduğunu sanmıyorum. Bu oranlar sıradan bir oyuncuya ait olmamalı. Santra olayını hepimiz yaşıyoruz. Oyun oyuncunun maçtan kopmaması için böyle kodlanmış muhtemelen. Yani gerçek maçlarda da gol yiyen takım hemen reaksiyon gösteriyor ama bu kadar da değil.

Kamera açısına gelirsek oyunu çok büyük ekranda oynuyorum o yüzden sıkıntı yaşamıyorum.
    Bu gol atip hemen yeme yüzünden cok macim gitti farki 1 indiriyorum hemen gol yiyorum veya öne gecip gol yiyom filan insanın siniri bozuluyor ekran boyutu iyi de tv nin demekki biraz daha oynamak lazım topu görmek sıkıntı oluyordu neyse normal klasman da deneyim myclub bıraktım canlı güncelleme olmadığı için

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Büyük ekran kullananlara taraftar görünümü kamerası şiddetle tavsiye ediyorum. Sahada kim nerde ne yapıyor görüyorsun.

Dün yendim bu adamı bence bu sıra momentum uğramış adama, yanlış anlama olmasın senin oyununa bi şey demedim benim maçta ben kendisini momentumla yendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 8 Ağustos 2020; 20:37:6 >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Ya hu neden yanlış anliyim😂 yalnız bu momentum olayına inanmıyorum pek. Her şey sağlıklı bir bağlantıda bitiyor. Bu adam 70 maçlık seri de hiç mi momentum dediğiniz olaya rastlamadı? Fazla abartılıyor bu mevzu.

Ya alışkanlık işte adı her neyse :) benim maçımda her şey benim lehimeydi öyle söyleyeyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

Ya bari bir maçını video olarak at da bi nasıl oynuyosun izleyelim
    Bugün yaptığım matchdaylerden. Gerçi rakipler orta seviyeydi ama lag yine vardı. Evdeki netle yükleyeyim dedim 4 saat dedi, telefonun netini bir ölçtüm 2 mbit upload çıktı 1 video 15 dk da yüklendi. Aslında telefonun netiyle yayın açılır herhalde ama ping falan nasıl olur acaba deneyen var mı telefonla oynamayı? Birde kaç gb gider acaba bir maça internet dayandıramayız o zaman telefondaki nete o da var.

https://www.youtube.com/watch?v=_4ZTPE4AvXo

https://www.youtube.com/watch?v=kVRpoDVGJ7o

https://www.youtube.com/watch?v=o7__AYmdhzg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 8 Ağustos 2020; 21:42:43 >

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Brom telefonla 2 dişle başlıyor direkt stabil değil bağlantı. Şöyle düşün telefonun çekme seviyesi sürekli değiştiği için interneti de etkiliyor. Çok gb gitmiyor ben bi ara 3-5 maç yapmıştım 200 mb falangitmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Brom telefonla 2 dişle başlıyor direkt stabil değil bağlantı. Şöyle düşün telefonun çekme seviyesi sürekli değiştiği için interneti de etkiliyor. Çok gb gitmiyor ben bi ara 3-5 maç yapmıştım 200 mb falangitmişti
    Yahu videoları upload ettim telefondan youtube a ama download olarak yemiş internetten niye öyle?

Bedavaya upload edecen mi sandın? Tabi ki downloddan gidecek bro pcde de öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

Büyük ekran kullananlara taraftar görünümü kamerası şiddetle tavsiye ediyorum. Sahada kim nerde ne yapıyor görüyorsun.
    Aynen öyle topu görmede sıkıntı yaşıyorum yoksa tüm oyuncular nerde görebiliyorsun biraz daha yöneleyim normal takımlarla olan klasman oynayim

Hocam Superonline yok mu bulunduğun yerde?
    Ben WiFi ile 3 - 4 mbit upload alıyorum playstationda.

Hücuma katılacaklara sf seçmenin nedeni nedir birde merak ettim. Zaten doğası gereği katılmıyor mu bunlar? 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluemoon -- 8 Ağustos 2020; 23:54:50 >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Bence defans adamları ileri çıkmasın diye yapıyor veya forvettekiler uzunsa kornerlere onlar gelsin ceza sahasına diye.

• Geleceğin Mourinho ları

• 
Sayfa: önceki 14361437143814391440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.