Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    22 yazmışım, 21 olacak
    Juve edition aldım. Şu anda herkes gibi 5 icon bonusunu merakla bekliyorum, kumar gibi bişey bu oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Ben de juve tercih edicem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Oyunun belki de en heyecanlı kismi bu 5 icon top açılımı olacak bence de. Cok şanslı olup iyi oyuncuları bulanlar 1-0 önde başlayacaklar oyuna.

• ata_han kullanıcısına yanıt
    Valla bevkenbauer, rummenige, baresi ve vieira bunları bulan 2-0 önde başlar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ribery1905

Dostum, Çok tercih etmem ama Oyundur, istediğim zaman kayarım. Yeri gelir arkadan yeri gelir ikili mücadelede. Kırmızı vermiyorsa isyanını Konami'ye yaparsın. Zaman zaman bizde mağdur oluyoruz kırmızı durumundan. Haa bana sinir olursun arkadan kaydı diye. Top çevirmeye kalkarsın, hiç sıkıntı yok 10. dk da 2-0 öne geç ve 80 dk top çevir. Benim işime gelir en ufak sorun yok. Sana da genellikle çok düşük moduma denk gelmediysen top çevirdi diye en küçük kötü söz etmem. 10 dk neden geriye düştüm diye kendime sorarım.
    Kendine göre acizlik anlayışı yapmışsın tabi seni bağlar.

Halı sahada, veya mahallede Dostlarla maç yapmıyoruz. Online futbol oyunu oynuyoruz. Neyin bel altı.

------
    Bende derim ki coin satın alan acizdir. ( Asla böyle bir düşüncem yok )
    Derim ki Ben 96 lık x Futbolcuyla gol arıyorum. Rakipte 100 lük futbolcu dolu. Aciz derim. ( Yine böyle düşüncem yok )
    Derim ki 3 oss oynayan acizdir. 3 sf acizdir. ( herkes keyfine göre )
    Derim ki %80 göbekten oynayan acizdir.( bakış açısı ;) )

Bel altı falan vurmak daha neler. Hadi çirkef desen anlarım.

Bir futbol oyunu arkadan dalmak = Bel altı. Enteresan durum. Dereceni bilmiyorum baya iyisin heralde. Çok yükselince çok mu ciddiye alıyorsunuz veya bakış açısı çok mu değişiyor oyuna karşı normal karşılamak gerek belki de düşünceni.
    Kardeş arkadan kasti kaymanın adı faul..

Faul..

Türkçe sözlükte faul kelimesinin karşılığı; genel kurallara uymayan, hoşa gitmeyen hareket..yani yanlış bir eylem..daha ötesi var mı..

Coins almakla bir mi..

Coins almak, güçlü takım oluşturmak, ya da bunu istemek ne zamandan beri kötü, yanlış, haksız eylem oldu..

Yani bu şu demek mi; senin paran var..güçlü takım oluşturuyorsun, o zaman ben de sana faul yaparım..buna hakkım var..

Bu demek mi..

Bu sokakta gördüğün Mercedes arabayı çizmek gibi bi şey..

Arkadan kaymak acizliktir..

Gerçek futbolda karşılığı kırmızı kart ve en az 3 maç cezadır..ve bunu yapan adamı kendi taraftarları bile sevmez istemez..

Sanal dünya..oyun diye centilmenlikten dürüstlükten ayrılmamıza gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

22 yazmışım, 21 olacak
    Juve edition aldım. Şu anda herkes gibi 5 icon bonusunu merakla bekliyorum, kumar gibi bişey bu oyun
    Messi Ronaldo kac derece olacak onu aciklasalar ikisini beraber almayı düşünüyorum her hafta messi ronaldo formda olacak ama drecesi normal siyah top dan bile düşük olursa değmez o zaman ortak alacağım arkadaşla ronaldo lu olani alacağız tabi ronaldo arkadasa gidecek
    Eger messi ronaldo normal efsane ikon gibi yüksek olursa o zaman ayrı alacam

• eFootball PES 2020 oynadığınız için teşekkürler!
    Uzun zamandır beklenen 'eFootball PES 2021 SEASON UPDATE' 15 Eylül 2020'de geliyor.
    Üstelik bu kadar heyecan yetmezmiş gibi bir de büyük final yaklaşırken UEFA EURO 2020™ Matchday, heyecanı arşa çıkarıyor.
    Kutlamalarınıza yardımcı olmak için oyunda çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz, sakın kaçırmayın!

■ Özel Giriş Kampanyası
    Bu kampanya döneminde 3 'LEGENDS: Worldwide Clubs' Özel Temsilcisi elde edin.

・ Dönem
    10/08/2020 00:00 - 16/08/2020 23:59 (UTC)
    17/08/2020 00:00 - 23/08/2020 23:59 (UTC)
    24/08/2020 00:00 - 31/08/2020 00:00 (UTC)

■ Online ve BİL'e KARŞI Müsabaka Kupalarında Üç Kat Ödül kazanın!
    Üç kat ödül kazanmak için kampanya döneminde istediğiniz Online Müsabaka Kupasını veya BİL'e Karşı Müsabaka Kupasını oynayın!
    *Her ikisinde de ilk kez tamamlama ödülleri ve tekrar oynarken kazanılan ödüller için geçerlidir.

Online Müsabaka Kupası Kampanya Dönemi:
    10/08/2020 00:00 - 31/12/2020 00:00 (UTC)

BİL'e Karşı Müsabaka Kupası Kampanya Dönemi:
    10/08/2020 00:00 - 24/08/2020 00:00 (UTC)

■ Maçlardan 3 kat fazla DP!
    Kampanya sırasında normale göre 3 kat fazla DP kazanmak için myClub maçları oynayın!

・ Dönem
    06/08/2020 06:00 - 31/12/2020 00:00 (UTC)

*Sadece maç bittikten sonra kazanılan deneyim için geçerlidir.

■ İlk Galibiyet Bonusu 25.000 GP'ye Çıktı!
    Kampanya sırasında her gün ilk galibiyetiniz karşılığında kazandığınız bonus oldukça büyük miktarda artarak 3.000 GP yerine 25.000 GP olacak!

・ Dönem
    06/08/2020 06:00 - 24/12/2020 00:00 (UTC)

*Tüm tarihler ve saatler değişikliğe tabidir.

• Evet resmi açıklama geldi 13 ağustos itibariyle canlı güncelleme bitiyor ancak efsane ve iconlar B olmaya devam edecek

• https://www.youtube.com/watch?v=-93Pbd4BEHU

Bu maç geçen burada forumda olan üyenin maçımı bu sapıkla ?
  • Pes 20 legendlar B hayret konami şaşırttı.

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Evet malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Pes 20 legendlar B hayret konami şaşırttı.
    Kalel99'a gün doğdu
    Yalnız sistem seriyi ilerlettikçe sonradan yapacağın serilerin de önünü açıyor sanki. Takılacağın maçları azaltıyor gibi... Normal 3 maç aldın takıldın değil de 5/5 i geçtikten sonra sanki bi alan tanıyor oralarda... 400-700 lük rakip ağırlıklı veriyor vs bi güzellik yapıyor. 18 yaptıysan 12 yi tekrar görürsün mesela demek istiyorum. Tabi dönemi var o işlerin de bi puanını düşürecek ondan sonra çıkartacak :)

Ne biçim oyun ya herkese aynı şeyleri yapıyor bizde aynı şeyleri birbirimize anlatıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Kalel99'a gün doğdu

Alıntıları Göster
    Lite kadar 20 den takılmaya devam

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    2000 puanı geçersin o zamana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

2000 puanı geçersin o zamana kadar
    O kadar kasmaya gerek yok be bro lite kadar biraz last of us, god of war ne bileyim rdd2 falan takılmak lazım futboldan gına geldi bu sene

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Zaten çok sıktı oyun hep aynı şeyler oluyor. Oyun içindeki senaryolar bile artık aynı ben baydım açıkçası oyuna girip 2 maç yapıp menülerde dolaşıyorum. TD oyuncu falan bakıyorum öylesine... O kadar soğudum ki açmak istemiyorum artık onun yerine daha faydalı şeyler yapmak istiyorum...
  • roketrakun R kullanıcısına yanıt
    Basit demedim pes Türkiye eleştirirken konu nerelere geldi o adam denk gelse denk oyunlar oynarız bunu anlatmak istedim. Zaman konsantrasyon birazda para harcadinmi kasılır puan. Bu da dün oynadigim bir maç çokmu farklı oynuyor benden sen karar ver.

https://www.youtube.com/watch?v=booGITZhsPE&feature=youtu.be

• 951'e çıkardı şimdi de gerisin geri düşürüyor umutlandım 1000 görürüm diye ama yok olmayacak yine galibiyet 2 puan mağlubiyet 11 yenildik 2 maç düştük 930a ABV KONAMİ
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Arkadaş o şahsın über oynadığını düşünüyor

• 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.