Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Momentum yardım etti kazandım diyende çok,momentum yüzünden kaybettim diyende çok aslında aynı şeyi savunuyoruzda neyse ben senin gibi uzun uzun yazamıcam iyi oyunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle top kapması verilen değerlerden yüksek, topu kapınca da müthiş uzun pasları var. Ben dos oynatıyorum

Kante nin gri kartını yeni aldım.top kapması efsane. Pazartesi legend ile vieira alırsam süper olacak

• Bende hem 92 tam orta saha beckham hem de 93 orta uzmanı olan var. tam orta saha kartı olan OOS, orta uzmanı olansa DOS'ta süper gidiyor. Falso falan 99 ceza sahası önünden. R2 kesin içerde. Vieira gibi az sayıda iyi olan legendlardan beckham, kullanmayann hata eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/officialpes/status/1283327214428225537?s=19

Twitterdan üsteki videoyu yayınladı resmi site. Unreal engine geliyor, oyun motoru değişiyor. Ama büyük ihtimal ps5 için. Başka bilgi vermemişler.

Aynen linkte 2021 yılının ortası denmiş pes 22 işaret ediliyor. Böylelikle 21 için güncelleme olayı da resmiyet kazandı diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 15 Temmuz 2020; 12:51:12 >
  • Belirtilen tarihteki maçları izleyerek ve kazanan tahmini yaparak toplamda 300 coin alabilirsiniz

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLexmk -- 15 Temmuz 2020; 14:7:43 >
  • İlk 11 deki Aubameyang'a bakın, aynı zamanda yedekte de var kendisi ulan Konami

Yedekteki Maradona'yı Aubameyang yaptı , sonra eski haline getirdi

• Bu 3 tane legend nasil aliniyor geçen haftaki yoktu bende bu haftakini kaçırmayayım bari. Gelen kutusuna bakiyorum bisey gorunmuyor parayla alinabilenlerdenmi bahsediyor yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyro -- 15 Temmuz 2020; 14:57:1 >
  • aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Nasıl izleyecem bunları. Nereden

• hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Myclub menülerde ekstra kısmında online bilgiler var orada bu başlığı bulup web sitesine giderek izleyebilirsin tekrar bi bildirim gelir büyük ihtimalle

• Az önce haftalık puan sıralamasına baktım sonra maça girdim . Sıralamada 1.sıradaki Adam geldi 🙂 yendim yolladım keratayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

https://twitter.com/officialpes/status/1283327214428225537?s=19

Twitterdan üsteki videoyu yayınladı resmi site. Unreal engine geliyor, oyun motoru değişiyor. Ama büyük ihtimal ps5 için. Başka bilgi vermemişler.

Aynen linkte 2021 yılının ortası denmiş pes 22 işaret ediliyor. Böylelikle 21 için güncelleme olayı da resmiyet kazandı diyebiliriz.
    aslında daha iyi olur bence. pes 2021 ile oyun motoru değişirse, pandemi sürecinde aceleye gelip yarım yamalak bozukluklarla dolu bir oyun çıkabilir

öyle olacağına pes 2020deki eksiklikler düzelsin, 2021i öyle oynayalım.

2022de de yeni oyun motorunun iyice üzerinde çalışılmış eksiksiz bir şekilde çıksın ps5de

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    bu nasıl olabiliyor
  • SweetMuschy kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım, bug a falan girdi herhalde

• Coop ta bu sene olan bir hata o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Coop ta bu sene olan bir hata o.
    Coop'ta değildim. 1-1 maçta oldu.

• Yarın hangi paket gelecek, bilgisi olan var mı?

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Güzel puan yapmışsın bro

• NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım 2. Liğe düşmüş scarfeys2018 birinciliğe yükselmiş. Buradan bi arkadastı o sanırım. Ona faydam olmuş en azından 😀 1390 puanı vardı bu adamın 5-2-3 3 sf oynuyodu . Bu taktikle oynayan 2280 puanlı biriyle de 3-3 berabere kaldıydım. Bu taktikle oynayanlara benim oyunum ters geliyo herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 15 Temmuz 2020; 21:18:14 >
  • İspanya ile matchdaye girdim ilk yarı geriye düştüğüm 3 maçıda ikinci yarı takımı ileri alarak çevirdim.Bu ileri alma etkisi devam ediyor galiba

• Ulan kaç para yapacaklar acaba 21'i. Aynı oyun olacağı da kesinleşti. Kaç kişi geçer acaba, tepki olur mu.

• 
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.