Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya var herhalde bir daha. Ama acayip keyifliydi düşük takımlarla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Pazartesi de güçsüz ülkeler var Hollanda yok
    Edit: halland yazmak istemişin Hollanda olarak çıkmış galiba sonradan farkettim😀

・ İç Saha: ICELAND,BULGARIA,BOSNIA AND HERZEGOVINA,SLOVAKIA,SCOTLAND,NORWAY,GEORGIA,NORTH MACEDONIA
    ・ Deplasman: ROMANIA,HUNGARY,NORTHERN IRELAND,IRELAND,ISRAEL,SERBIA,BELARUS,KOSOVO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 2 Temmuz 2020; 23:55:36 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    evet, herkes 4500 güçte takımlarla oynamaya alışmış o yüzden ilk gelen birkaç rakip biraz afallamış gibiydi hissettim, sürekli tık tık tık tek topla gole gitmeye çalıştılar ama bosna hersek vs sırbistan maçında işler o kadar da kolay değildi
  • Şöyle iddialı takım isimleri koyanlara hastayım van basten düzden sapladı 4 kere

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 3 Temmuz 2020; 0:1:32 >

• Bu dlc 9.0 nereden çıktı yaw

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Daha önceden engellemişim demekki bir olayı olmuş. 500 lük rakip konami 3-0 kazandırdı. 12 puanım gitti. Mesaj atacaktım ama baktım daha önce engellemişim. Bu nasıl oluyor. Engellediğim adam bana sıralama maçında Nasıl rakip olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ata_han

Bende inzaghi icon karti var, supersub olduğundan ikinci yari girip cok maç çevirmişligi var. Fulleyip denemenizi tavsiye ederim.

Vieara yi iconda bulamadik legend dusurecez artik.
    İnzaghi ve iniesta yı kullanmayı düşünüyorum..

Onun dışında vierinin legand ve icon kartları arasında fark var mı bilmiyorum..bana 2 icon viera çıktı.. bugün bir tane de legand viera çıktı.. hepsini bastım..yok fulleyemedim..zaten son dönemde fullemeyle ilgli sıkıntım var..çok az veriyor..legand vierayı icona bastım..4 bin verdi..şaka gibi..2 tane iniesta çıkmıştı..biribirine bastım orda 23 bin verdi..

Anlamıyorum..asıl hedefim gullit ve Abraham ı fullemek.ama 200 lira yer bu ikisi..

• NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    Hacı sen ps ana menüden mesaj vs olayını engellemişsin. Bu sana Konami'de rakip olmasına engel değil ki. Konami'de maç yaptıktan sonraki puan ekranında engellemen lazım. Yaptın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Evet Milli takimlar var Sırbistan seçtim

Alıntıları Göster
    Vallahi başkan ben bosna hersegi aldım ilk 2 maç yenildim sonra 4-3-3 sağda visca de Zeko hadzoc diye biri 70 gücünde taktiği oturdum 9 maç üst üste kazandım sabah iş olmasa bitene kadar oynayıp birinci olacaktım bayağı sardı vallahi beni 😂

• yunus14533 kullanıcısına yanıt
    Biz boşuna level 3 de oynamıyoruz hocam☺ tam istediğini yapabiliyorsun orada çünkü.evet arada insan istiyor ronaldo ile messi ile oynamak ama bir yerden sonra sıkıyor seni...dünkü tadı sen ne 5 de alırsın nede 4 de hocam artık :)

• suÇ kullanıcısına yanıt
    milli takım formaları analig çökme sorunu düzeltmesi vs içeriyo diyorlar. bir de yılan hikayesine dönen roben eklenecekmiş. bunlarefsane olarak ekleyene kadar roben futbola geri döndü. :)
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Aynen robben futbola geri döndü yaa la

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Bu puan ekranından önceki maç bitiş sayfasında profil var ya oradan girdim. Hep oradan engel çakıyorum ben yanlış yerden yapıyorum o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

Bu puan ekranından önceki maç bitiş sayfasında profil var ya oradan girdim. Hep oradan engel çakıyorum ben yanlış yerden yapıyorum o zaman...
    Yanlış yapıyorsun. Maç sonunda 2 oyuncunun da puanlarının gözüktüğü ekranda üçgene basınca engelliyor.

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş bunca zaman zaten 10 tane adam engellemişimdir onları da engelleyememişim :) sağolasın

Giden 12 puana oldu. Sonra iki maç kazandık 8 puan aldık ne güzel iş ya
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Hazır takımlarmı geldi. Saat kaçta baslıyo

• PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
    Jonas dün attığı twit ile 21 serüvenini başlattı
  • Mr Koios kullanıcısına yanıt
    Yalnız Daha yatıyoruz ,anlamıda çıkar buradan

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    dündü yenisi pazartesi 18.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

dündü yenisi pazartesi 18.00
    Bugün de yaparlar belki, kesin mi olmayacağı?

• 
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.