Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne fifası yahu o kadar da çaresiz duruma düşmedik. komple futbolu bırakacan abi bu saatten sonra ne fifası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dextermania

Hocam coin aldığıni soyleme burda coin alıyorsun diye keriz de derler saygı duymuyoruz visaci mastercard ci da derler :)

Şaka bir yana icon kadro kurmak tamamen şans isi ve her topta çok dusuk olan yaklaşık %3 icon çekme ihtimali var. ama küçük tricklerle hepsini çıkartma ihtimalin var.

Basit mantık hocam ; top cekmeye basladiginda oyun 15-20 li gruplarda durmadan aynı oyuncuları veriyor ara vermezsen bu yüzden arka arkaya oyle 4000-5000 coin çekmemek lazım.bir Sabah bir akşam gibi min 2 period ta 2000 coinli cekimlerde icon sansi gruplar degistigi icin artacaktır.
    Benim böyle çıkaramadığım tek icon gigs oldu.
    senin ikon çıkarma taktiğini deneyeyim hocam sağol

• Plusçılara soru; şimdi benim plus ekim- kasım gibi bitecek. Hazır şimdi 125 e inmişken uzatabiliyor muyum yoksa kasımda bitince mi uzatcaz? Çünkü kasım gibi muhtemelen iptal ettikleri zam geri gelecek 240 olacak senelik plus. Şimdi zamı iptal ettiler covid ayağına ama dayarlar o zamı.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Haahaaa aynen öyle :D

Ama fifa yeni nesile geçiş yapacakmış,biraz dikkat çeker ama bize gelmez yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Haziran 2020; 0:41:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nioh oynuyorum.peste yasadigim.sinir harbinin %1ini yasamiyorum he..

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Benimde ocakta bitiyordu 1 yil daha uzattim 2022 ocak oldu.yani uzatabilirsin simdi..obur yil ekim kasima neyse bitis tarihi o olur..

• xyro kullanıcısına yanıt
    Yeminle en sinir olduğum olay. Oyuncu top önünden geçiyor bakıyor öküz gibi. Ayağını uzatsa alacak veya pasa engel olacak hiç adamın oyunla alakası yok

• erol.star E kullanıcısına yanıt
    Ek olarak top kale önünde önüne düşecek ve kontrol etmeden gelişi güzel vurup kale önünden uzaklaştırması gerekiyor. Tuşa deli gibi basıyorum ama beyimiz kontrol edip bir iki adım atıp öyle uzaklaştırayım derken topla birlikte kaleye giriyor. İlla akrobatik uzaklaştırmalı bir adam olması gerekmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eses_DK

10 günde 170 puan düştüm her maç düzelecek derken gelen maç giden maçı arattı saçmalıklar açısından.normal şartlarda golü bırak şut atamıcak adamlardan fark yedim.hele bazı maçları komik video diye yüklesem trend topic olur.Bir oyun kazanana yada kaybedene bu kadar müdahele etmemeli.

Pes pişmanlıktır...
    Artık net olarak eminim ki, 1 hafta normal hızda, tempoda oynatıyorsa, ortalama 2 hafta full lag e sokuyor..

Ben geçen gün İngiltere ikinci Ligi'nde queens park Rangers la Barcelona yı 4-0 yendim..

Dün Valencia yla Almanya karşısında orta sahaya gidemedim..

Pas veremiyorum pas..adamıma gelen topu diğer adama atamıyorum..3 Alman oyuncu yetişip alıyor..

Hani o arkanı dönüp top saklayınca sabaha kadar kimse alamaz ya bu oyunda.. sakla bakalım saklayabiliyor musun.. yarım saniyede topu alıp gidiyor adamlar..

Tam 1 klasman ve ortalama 70-80 puan düşürtüyor her seferinde..

• Menejer olarak del bosque geldi mi veya gelecek mi bilgisi olan var mı?

• joker00 J kullanıcısına yanıt
    takım çalıştırmıyor galiba o yüzden eklenmez
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    Tmm işte o şans işi 5 seferde 2 icon buldunmu ayvayı yedin oyun kolayla ikon mikon vermez güzel paralar harcaman lazım

• SweetMuschy kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sayfa geride dediğim gibi canlı güncelleme olmadığında ikonlar veya efsaneler veli nimet. İşte bu japonlar bunu fırsata çevirip insanları coins ile efsane arayışına sokuyor 105 topta 3 gibi komik bir oranla hemde .
    Milletin aklı ile dalga geçercesine

Şimdi aşşağıda bir takım atacağım ifşa gibi olacak ama , arkadaşın hakkını yemeyelim iyi oynadı . Öyle bi takımı olan her kim ise kolsuz parmaksız da olsa şu form durumunda, 900 küsürlerde çok rahat tutunur.
    Kendisi de 900 küsür dü
    Şimdi bir çıkıpta hop kardeşim sen ne diyon. Kime laf atıyon demesin sadece örnek veriyorum.
    5 . Maçım dı ve rakip olarak alttaki kadro geldi benim de formlar tabiki de berbat geldiydi:))
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• Hafta sonu yasak var yasak demek pes demek ver ordan bakayim bi - 30 puan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Hafta sonu yasak var yasak demek pes demek ver ordan bakayim bi - 30 puan.
    ojwrıajdısada hahaha
  • Arkadaşlar 4-3-3 ve benzeri 3 forvetli oynatan tavsiye edebileceğiniz hangi menajer var?
    Menajer almak için illa coin mi olması lazım.
  • kutülamare kullanıcısına yanıt
    Menejerler maç yaptıkça,alttan başlayarak kademe kademe açılıyorlar.coins verme boşuna.433 de hucumu orta olanlara bak alabilirsin.defans çizgisi öyle çok önde olanlardan alma birde.hızlı hucuma çıkmayı seviyorsan,kontra ataklı menejer al.yok ben bol pas yapıp çıkıyorum diyorsan eğer.top çevirmeli menejer al..bu sene kanatlı sistem pek iş yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Haziran 2020; 9:32:28 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.

winning eleven dan beri oynuyorum ortadan top yaparakta geliyorum ama bu sene dediğiniz gibi kanat organizasyonları çok zayıf kalıyor.
    her sene ekseriyetle oyun yavaşlamış gibi geliyor sonra alışıyoruz.
    İnşallah bu sene de öyle olur.
  • engin_17 kullanıcısına yanıt
    Valla dostum bende aynı konudan oyuna ara verdim zaten. %81 galibiyet oranım %79'a düştü 2000küsür maçım var en son bıraktım 3 aydır toplasan 10 maç yapmışımdır cs-go'ya geri döndüm. Sıralamada 17.ken şuan 30+ olmuşum :D Canlı güncelleme tamamiyle düzelince başlayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.