Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• suÇ kullanıcısına yanıt
    KİNG İS BACK! (SONUNDA!)

Fragman çok güzel olmuş. Oynanış yine çok tatlı.
  • eFootball PES 2020 - Iniesta PES Gameplay Advisor

• Yalniz fox engine yaa dvm gibi😠

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Master lig olayı nedir online şekilde mi geri gelmiş?

• Oyun motoru değişmeyecek miydi? Bu bildiğin 19'un makyajlı hali gibi duruyor birkaç top kontrolü ve defans uzaklaştırma olayı eklenmiş? Ayrıca o nasıl iniesta? Adamın ömrü boyunca o kadar saçı olmadı o saçlar ne? Yeni master lig menajer olayı iyi olmuş.

Partner kulüp liverpool gitmiş herhalde. Mancester united ve juventus söylentisi var ama bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam.Ana ligde diyaloglara onem verilmos.menejerler gercekmis gibi haraket edecekmis falan filan.Maradona, Cruyff, Zico gibi efsane teknik direktörler oyunda yer alacakmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Oyun motoru değişmeyecek miydi? Bu bildiğin 19'un makyajlı hali gibi duruyor birkaç top kontrolü ve defans uzaklaştırma olayı eklenmiş? Ayrıca o nasıl iniesta? Adamın ömrü boyunca o kadar saçı olmadı o saçlar ne? Yeni master lig menajer olayı iyi olmuş.

Partner kulüp liverpool gitmiş herhalde. Mancester united ve juventus söylentisi var ama bakalım.
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Liverpool fifa'nın demosunda var hocam artık bu resim ne kadar doğru bilmiyorum

United ne kadar doğru bilmiyorum ama Juventus Fifa'da özel sponsor diye biliyorum ama sözleşme bitmiş olabilir ama zor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDiffere -- 11 Haziran 2019; 18:4:37 >

• [https://youtu.be/fK3_uf8FLHc

• Oyunun bu fiyata çıkması cok kotu olmus boyle bir online da icin cok fazla hile lag tuş gecikmesi olacak mi online server yenilenmiş mi bunlar cok önemli
    Myclub da yenilik filan bu fiyat cok fazla Ttnet arena Galatasaray stadyum varsa anca öyle ikna olurum bu fiyata
    Online server yenilendi oyun motoru degisti derse Gs stadymu olmasa bile alirim
    Online ve oyun motorun da degisiklik olmazsa inmesini beklerim 2 ay da iner zaten bakalim neler olacak

Bilgilendirme için sağolasın dostum 👍

• Diyecek birşey bulamıyorum
    Kutulu oyunun kaç paraya satılacağını aşırı merak ediyorum
    her sene aynı ön sipariş ödülleri olan bir oyun nasıl olurda yaklaşık 3 katı fiyat artar
    bize katkısı ne olacak ? bütün ligler lisanlı mı ? Bütün efsane oyuncular var mı ?
    Online düzeltilecek mi ? hile - hurda bitecek mi?
    oyun motoru değişecekti videodan gördüğümüe göre fox engine devam ediyor pes19'un 3-5 skill fazlası bir versiyon olacaksa pes20 almaya değer mi bilemiyorum
    Hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

Diyecek birşey bulamıyorum
    Kutulu oyunun kaç paraya satılacağını aşırı merak ediyorum
    her sene aynı ön sipariş ödülleri olan bir oyun nasıl olurda yaklaşık 3 katı fiyat artar
    bize katkısı ne olacak ? bütün ligler lisanlı mı ? Bütün efsane oyuncular var mı ?
    Online düzeltilecek mi ? hile - hurda bitecek mi?
    oyun motoru değişecekti videodan gördüğümüe göre fox engine devam ediyor pes19'un 3-5 skill fazlası bir versiyon olacaksa pes20 almaya değer mi bilemiyorum
    Hayırlısı olsun
    Bende merak ediyorum oyunlarda ortak olmasam dedigimiz şartlarda iylesme yoksa fiyatin inmesini beklerdim simdi arkadaş illa da alalim derse yapacak birsey yok benim arkadaşta ben hangi oyunu istersem tamam diyor

• Oyun güzel görünüyor Vidalin arkadan çekmesi ve menajer güzleri çok gerçekçi. Stad konusunda bayağı bir şey yazmışlar çok iddialılar gerçekçi çim ve ışıklandırma diyorlar. Şimdilik tek kötü tarafı fiyatı.

• Fifanın fut modu gibi bir şey yapmazlar ise 5 para etmez bir oyun myclub tamamen çöp 0 dan yazılması lazım gider korsan indirir single oynarım daha iyi

• Oyunu sec yada pri almak en mantiklisi.kasim ayinda ilk indirime girer oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 11 Haziran 2019; 18:47:59 >
  • Oyun içi satın alma falan yok mu geçen sene öyle bir şey vardı daha uygun fiyata geliyordu?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.