Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ban cozum degil.adam yeni hesap acip yine gelecek.makinaya banda atmak sony'nin isine gelmez.

Xbox 360 oynadigim zamanlar.sadce 1 hesapta uyelik varsa.ondan girilirdi online oynamaya..ps4 de boyle degil,psn plus varsa 100 tane hesap ac oyna online..xbox da durum ne suan acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 11 Haziran 2019; 16:38:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Bir sızdırma olacak diye duydum ama siz daha iyi bilirsiniz tabii 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Express Yourself -- 11 Haziran 2019; 16:43:30 >
  • Pesi yeri geldiğinde en acımasızca eleştirenlerden biriyim..Pes,daha fazla geliştirilmez çünkü çok az satılıyor,denmiş..Peki sözde satış rekorları kıran ve tüm lig lisanslarının efendisi Fifa,bu satış rakamlarına rağmen kendini ne kadar geliştirmiş!!Fifa 19 u mesela oyundan gerçekten anlayan kaç kişi beğenmiş??Tutturmuşuz Fifa da içerik bol vs..Önce oynanış gelir,e spors turnuvalarında çokça oynansa da Fifanın şu anki oynanışı çok kötü ve yıllarca Pes oynayanlarla birlikte Fifanın kaliteli versiyonlarını oynayan (Fifa 11,Fifa 14-15 vb.) Fifacılara keyif vermeyen bir oyun!
    Pes 19 daki bazı hatalar düzeltilirse ve torrent benzeri ilkel online sistemi yenilenirse Pes,oynanış keyfi ve gerçekçilik konusundaki liderliğini koruyacaktır..Beinsports bazen Fransız takımlarıyla düzenlenen Fifa e spors maçlarını gösteriyor..Oynanış evlere şenlik ,dakika başı abuk sabuk goller atılıyor;Pesteki o mücadeleli maçlardan eser yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Express Yourself

Bir sızdırma olacak diye duydum ama siz daha iyi bilirsiniz tabii 👍
    yok estağfurullah benim de bildiğim çok bişey yok 17.30 bi bilgi gelecek ama daha fazlası 22.00 de
  • Pes 2020'nin cikis tarihi 10 eylul

Kaynak eFootball

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 11 Haziran 2019; 17:14:0 >
  • 2 sene oyun cıkarmayıp düzgün bişe yapmaları lazım her sene çıkınca olmuyo.
  • Ilk gorsellerde geldi

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• Pes 2020 on siparise acildi deniliyor 589 tl den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 11 Haziran 2019; 17:29:53 >
  • Pes on siparişe girdikten sonra fiyatı artıyor fifa ise düşüyor ikisini de alıyorum :)

• 409, 589 tl zor satarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyro -- 11 Haziran 2019; 17:28:58 >
  • Hayirli olsun On siparis acildi standart edition order 409 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 11 Haziran 2019; 17:30:46 >
  • PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
    Bu rakama bu oyun alınmaz herkese bol şans kendi adıma almam yani bu nedir ☹️

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Aynen duzelttim dostum :)

• 3 ay sonra 20tlye düşer kimse almayınca :)
  • Legend alana ronaldinho yu veriyorlar 600 tl ye..100 kere bedava gelse ronaldinhoyu kadroya almam😈

• konsol fiyatına oyun şaka gibi. Bu paraya kimse almaz alana da diycek lafım yok
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum 👍

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.