Şimdi Ara

PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
18.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar TFF 1.LİG yaması çalışmamız başlamıştır. Henüz başlangıç aşamasındayız. Merak ettiğiniz sorular varsa buradan sorabilirsiniz.

Fotolar için NOT: Kadrolar yapım aşamasında eklenmiştir. Son halini yansıtmayabilir. Bir nevi Beta gibi düşünebilirsiniz.

Şimdilik yama durumu

- Adana Demirspor ✔

- Adanaspor ✔

- Balıkesirspor Baltok ✔

- Boluspor ✔

- Osmanlı ✔

- Gençlerbirliği ✔

- Gazişehir Gaziantep FK ✔

- Ümraniyespor ✔

- Altay SK ✔

- Denizlispor ✔

- Giresunspor ✔

- Hatayspor takımı ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Resimler eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonT BuraquLa -- 27 Kasım 2018; 20:18:24 >

• Yaparsanız çok güzel olur, ben dört gözle bekliyorum.
  • Ana ligde kullanabilsek keşke. Türkiye liginin alt ligi olmadığı için mümkün değil sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    PEU Ligin üstüne yapılıyor. Ana ligde kullanabileceksiniz.
  • Son Durum

- Osmanlı ✔

- Gençlerbirliği ✔

- Adana Demirspor ✔

- Ümraniyespor ✔

- Altay SK ✔

- Denizlispor çalışması devam ediyor yaklaşın %30'luk kısmı tamamlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonT BuraquLa

PEU Ligin üstüne yapılıyor. Ana ligde kullanabileceksiniz.
    Ben peu ligine bundesliga'yı yaptım. Onun yerine portekiz ligine yapsam sorun çıkar mı?
  • mehmet2576 kullanıcısına yanıt
    Portekiz ligi lisanslı olduğu için kuramazsınız.
  • üstad benim farklı bir isteğim olacak süper lig teknik direktör resimlerini içeren bir yama arıyorum elinde varmı paylaşırsan sevinirim geçen yıl vardı bu yıl fatih terim bile resimsiz oyunda
  • scorpionn1982 S kullanıcısına yanıt
    TFF 1.LİG teknik direktörleri eklerken onları da koyarım dosyaya veyahut ayrıca paylaşırım buraya atarım linki.
  • Son Durum

- Osmanlı ✔

- Gençlerbirliği ✔

- Adana Demirspor ✔

- Ümraniyespor ✔

- Altay SK ✔

- Denizlispor ✔

Son olarak denizlispor'da tamamlandı. Bundan sonra ki takım muhtemelen giresunspor olacak yamayla ilgili fotoğrafları yakında ekleyeceğim.
  • başarılar diliyorum...
  • harnold kullanıcısına yanıt
    Sağolun, bu ara yavaş gidiyorum yordu beni gerçekten tek başıma yapmaya çalışıyorum.
  • GÜNCELLEME- ( ADANA DEMİRSPOR )

Merhaba, merak edenler için Adana Demirspor'un kadro, oyuncu yüzleri ve formalara dair fotoğrafları ekliyorum.

PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]PES 2019 [ TFF1.LİG YAMASI ÇALIŞMASI ] [ PS4 ] [ SON DUYURU - 27.11.2018 ]

Not: Oyuncu güçleri son hali olmayabilir. Bütün takımları bitirdikten sonra oynamalar yapabilirim. Her oyuncuyla ilgili veri bulunmamaktadır. Oyuncu güçleri, Pes'in önceki serilerinden Fifa'dan ve hiçbir veri olmayanlara ise bizzati izlediğim videolar ile yapmaya çalıştım. Merak ettiğiniz sorular varsa sorun cevaplayayım.
  • Kendi fikir ve görüşlerinizi saygı ve sevgi çerçevesinde sunabilirsiniz, değerlendireceğim.
  • Ellerine saglık takipteyim.
  • Teşekkürler.
  • Kendi çapında yama yapmış biri olarak, harcadığınız zaman çok ciddi iyi bir emek gerektiriyor. Resimlerden gördüğüm kadarıyla her şey güzel gözüküyor. Yüzler, forma ve en önemlisi dengeli puanlama. Tekrardan teşekkür ederim.
    Yorumunuz dan yama işinden anladığınız belli oluyor zaten. Ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için.
  • Tekrardan merhaba. Şimdi siz bu yamayı peu ligi üzerine kurduysanız peu ligine bundesliga yaması kuranlar bu ligi kullanamayacaktır. Bir çok yama yapan insanlarında bu peu ligine bundesliga kurduğunu biliyorum çünkü pes universe o şekilde yaptı yamayı. Buna bir çözüm bulunabilir mi?
    Merhaba.

Bundesliga yaması dediğiniz gibi PEU ligi üstüne kuruluyor. Bu ligde aynı şekilde. PEU liginin lisanssız oyuncuları kullanılıyor ki oyuncu oluşturma da belirli bir sınır olduğundan bende bunları kullanmak durumundaydım ekstra dan Bundesliga'nın mini resimli oyuncularını da kullandım. Tabiki gerçeği ile uyuşanları. Kısaca şöyle söyleyeyim bu yamayı kuracak olursanız Bundesliga yamasını unutun. Başka bir lig üzerine kurmaya gelince örnek veriyorum Portekiz ligi üstüne kursanız manuel olarak takım seçmeden, yüksek ihtimalle karışıklık olacaktır. O lig lisanslı formaları değişmiyor.

2. bir altertanif ki ben denemedim PEU ligin üstüne kurup ardından müsabaka ayarlarından takımların yerlerini atıyorum portekiz ile değiştirirseniz belki olabilir ama yine bu konuda garanti veremem. Oyunun orjinalliğini bozmadan yama yapmak doğrudur.

Son olarakta 1.lig ile oynamak bundesliga dan daha zevkli emin olabilirsiniz. Kendim yapıyorum diye söylemiyorum. Tabiki tercih yine sizin. Denemekte sizin sorumluluğunuzda.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.