Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.642
Cevap
79
Favori
26.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 912
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 30
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • istanblue001 (767 mesaj) suÇ (581 mesaj) CyBeRaY (534 mesaj) Kalel99 (386 mesaj) özrail (355 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6690 mesaj) Mobil (8663 mesaj) Tablet (300 mesaj) Mini (448 mesaj) Uygulama (2404 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4001 Mesaj
    ISS - PSOne
    WE8 - PSOne
    FIFA 99 - PC
    FIFA 2000 - PC
    FIFA 2001 - PC
    FIFA 2002 - PC
    FIFA 2003 - PC
    PES 4 - PC/SP2
    PES 5 - PC/PS2
    PES 6 - PC/PS2
    PES 2009 - PC
    PES 2010 - PC
    FIFA 11 - PC
    FIFA 12 - PC
    FIFA 13 - PC
    FIFA 15 - PS4
    FIFA 16 - PS4
    FIFA 17 - PS4
    PES 2018 - PS4

PES 2019 ile devam edicem. Bence FIFA 18 tarihin en kara leke denecek oyunlardan biri. Top fiziği yok, oyun çok hızlı, tek pas glitchiyle keleye geliyorsun, oyuncuların bataklıkta koşusu, grafiklerin sarımtırak olması, oyuncu fiziklerin, yapısı hemen hemen her oyuncuyla aynı olması, MOMENTUM olması, simden çok arcade e kayması. Hele lob pasllarda oyuncunun topa değil de topun oyuncuya göre şekil verip önüne düşmesi, yıllardır düzeltemediler. Ben hangi oyun iyiyse onu oynarım.

Bence PES 18 eksikliklerine rağmen FIFA 18 den çok üstün bir oyun. Her iki oyunda kusursuz değil. FIFA 18'e baktığımda değişmesi gereken çok şey olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndrewRayel -- 21 Mayıs 2018; 10:45:15 >

• ISS - PSOne
    WE8 - PSOne
    FIFA 99 - PC
    FIFA 2000 - PC
    FIFA 2001 - PC
    FIFA 2002 - PC
    FIFA 2003 - PC
    PES 4 - PC/SP2
    PES 5 - PC/PS2
    PES 6 - PC/PS2
    PES 2009 - PC
    PES 2010 - PC
    FIFA 11 - PC
    FIFA 12 - PC
    FIFA 13 - PC
    FIFA 15 - PS4
    FIFA 16 - PS4
    FIFA 17 - PS4
    PES 2018 - PS4

PES 2019 ile devam edicem. Bence FIFA 18 tarihin en kara leke denecek oyunlardan biri. Top fiziği yok, oyun çok hızlı, tek pas glitchiyle keleye geliyorsun, oyuncuların bataklıkta koşusu, grafiklerin sarımtırak olması, oyuncu fiziklerin, yapısı hemen hemen her oyuncuyla aynı olması, MOMENTUM olması, simden çok arcade e kayması. Hele lob pasllarda oyuncunun topa değil de topun oyuncuya göre şekil verip önüne düşmesi, yıllardır düzeltemediler. Ben hangi oyun iyiyse onu oynarım.

Bence PES 18 eksikliklerine rağmen FIFA 18 den çok üstün bir oyun. Her iki oyunda kusursuz değil. FIFA 18'e baktığımda değişmesi gereken çok şey olduğunu düşünüyorum.
    Son 7 senedir FIFA oynuyorum gayette iyi beceriyorum, iyi de oynuyordum. Ta ki PES 2018 çıkana kadar. FIFA 18 rezalet oyunlar kategorisinde tarihteki yerini alacak.
    Zevkler ve renkler. Son 7 senedir fifa oynayan biri olarak fifa 18 gercekcilik anlaminda pes 18 den cok cok geride. O otomatiklestirilmis dribling ve paslar, topla kosarken sanki bataklikta kosuyormus hissi, fisek gibi giden yerden paslar. Sanki bowling topu gibi top hic mi toprakta sekmez arkadas? Bowling topu gibi yerden kusursuz gidebilir mi bir top?

Sut cekiyorsun balon gibi. Direkten döner bos tenekeye çarpıyormus gibi direkten ses gelmeler, tek pas glitchiyle kaleye gelme, tek pasla rahatca oynayabilirsin dusunup karar vermene gerek yok bas X e zaten slak adamin ayagina gidiyor.

Aksam maclari kerhane gibi los isikta. Gunduz desen formalar parlakliktan birbirine karisiyor.

Lob pass atiyorsun oyuncu topun gidisine gore degik, top havada sekil vererek oyuncunun onune dusuyor.

Online da mac kazanip bosuna seviniyorsun ea sana sans vermis yenmissin piyondan farkin yok. Sen oynadigini saniyorsun ea senin yerine karsr veriyor. 1 verip 3 aliyor senden.

Oyuncu yuzleri rezalet fizik desen yok hepsi ayni zaten.

Top fizigi diye birsey yok oyunda. Rezalet bir top fizigi var. Fifa 16 bile bu fifa 18 den 10 kat iyidir.
    Futbol oyunlarinda simdiye kadar yapilmis en iyi yapay zeka bu. Arkadas ne bicim defans yapiyorlar ya. Biri beni markajda tutup digeri arkadan bastiriyor. Pas yollari cilgin kapatiliyor. Hamle de yapmayip calim yemiyorlar. Tam bir taktik savasi dondurmek zorundasiniz. Cildirmis bu sene bu oyun. Konami artik rekabeti bitirmis fifayla. Rekabet filan yok ortada. Sadece lisanslarda kafa tutabiliyor artik fifa.

Bana gore demonun tam surumde bozulmasi gibi bir hurafe hicbir zaman olmadi. O yuzden muthis bir oyun gelecegi belli oldu benim icin. Futbol soleni olmus bu oyun bagimlilik yapacak bu sene hepten
    Fifa ile pes arasindaki fark su.

Fifada oyunun disi var, ici yok.

Peste oyunun ici var disi yok.

Futbol oynayacaksaniz pes, menejerlik yapacak, manzara izleyecekseniz fifa.
  • Yarbay
    4001 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galena

hee o yuzden futbolcularin 90% FIFA oynuyor !! kisaca beceremiyorum desene

Alıntıları Göster
    Son 7 senedir FIFA oynuyorum gayette iyi beceriyorum, iyi de oynuyordum. Ta ki PES 2018 çıkana kadar. FIFA 18 rezalet oyunlar kategorisinde tarihteki yerini alacak.
    |
    |
  • Yarbay
    5830 Mesaj
    Günün kampanyaları

Koleksiyoncunu kutusu: National stars

Ve

edit: Rusya ligi de var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 18 Nisan 2019; 8:38:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    3041 Mesaj
    FIFA Need For Speed ise PES Gran Tourismo'dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4001 Mesaj

Zevkler ve renkler. Son 7 senedir fifa oynayan biri olarak fifa 18 gercekcilik anlaminda pes 18 den cok cok geride. O otomatiklestirilmis dribling ve paslar, topla kosarken sanki bataklikta kosuyormus hissi, fisek gibi giden yerden paslar. Sanki bowling topu gibi top hic mi toprakta sekmez arkadas? Bowling topu gibi yerden kusursuz gidebilir mi bir top?

Sut cekiyorsun balon gibi. Direkten döner bos tenekeye çarpıyormus gibi direkten ses gelmeler, tek pas glitchiyle kaleye gelme, tek pasla rahatca oynayabilirsin dusunup karar vermene gerek yok bas X e zaten slak adamin ayagina gidiyor.

Aksam maclari kerhane gibi los isikta. Gunduz desen formalar parlakliktan birbirine karisiyor.

Lob pass atiyorsun oyuncu topun gidisine gore degik, top havada sekil vererek oyuncunun onune dusuyor.

Online da mac kazanip bosuna seviniyorsun ea sana sans vermis yenmissin piyondan farkin yok. Sen oynadigini saniyorsun ea senin yerine karsr veriyor. 1 verip 3 aliyor senden.

Oyuncu yuzleri rezalet fizik desen yok hepsi ayni zaten.

Top fizigi diye birsey yok oyunda. Rezalet bir top fizigi var. Fifa 16 bile bu fifa 18 den 10 kat iyidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jeet Kune Do kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    28710 Mesaj
    Futbol oyunlarinda simdiye kadar yapilmis en iyi yapay zeka bu. Arkadas ne bicim defans yapiyorlar ya. Biri beni markajda tutup digeri arkadan bastiriyor. Pas yollari cilgin kapatiliyor. Hamle de yapmayip calim yemiyorlar. Tam bir taktik savasi dondurmek zorundasiniz. Cildirmis bu sene bu oyun. Konami artik rekabeti bitirmis fifayla. Rekabet filan yok ortada. Sadece lisanslarda kafa tutabiliyor artik fifa.

Bana gore demonun tam surumde bozulmasi gibi bir hurafe hicbir zaman olmadi. O yuzden muthis bir oyun gelecegi belli oldu benim icin. Futbol soleni olmus bu oyun bagimlilik yapacak bu sene hepten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 8 Ağustos 2018; 6:43:5 >
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

Madem 2013'den beri fifa oynuyon burda ne işin var, git çöplüğüne leş kargası...
    |
    |
    Rashford19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7996 Mesaj
    Fifa ile pes arasindaki fark su.

Fifada oyunun disi var, ici yok.

Peste oyunun ici var disi yok.

Futbol oynayacaksaniz pes, menejerlik yapacak, manzara izleyecekseniz fifa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5830 Mesaj

En iyi ihtimal D demiştim

Ne diyorsak o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 18 Nisan 2019; 11:47:55 >
    |
    |
    Kalel99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    28710 Mesaj
    Coutinho'lu goruntu muhtesem duruyor. Pes 2018 butun sene tek oynadigim futbol oyunu oldu, 5-6 senedir hep Fifa oynayan biri olarak. Hala onlarca sezon gecirdigim ML'i keyifle oynamayi devam ediyorum.

Pes 2018 muthis bir oyun oldu oynanis grafikler ve futbol deneyimini yasamak acisindan. Bunun uzerine ekleyerek giderler, bunu bozmazlar umarim. Tek buyuk eksigi bastan asagi kalitesiz myclub modu. Yapacak hicbir sey yok bu modda. Bu duzeltilir myclub icine bir cok kucuk mod eklenir rakip bulma sistemi duzeltilir ve hizlandirilirsa harika olur. ML de gelisecekmis bu sene. ML kucuklugumden beri favori modum oldu zaten. Essek kadar adam olduk hala ML de onlarca sezon geciriyorum 2018'de.

Fifa zaten bitti benim icin. Bu sene de tembellik yapmayip o oynanis uzerinde ugrasip gelistirmez, fifa pointten yurumeye devam ederlerse yine bir cacik olmayacak zaten. Ki ben yine ea'in bir halt gelistirecegini dusunmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 30 Nisan 2018; 10:21:39 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1080 Mesaj

Her galibiyetini buraya atıp yok acemiye yenilmesini gurur yapmadı yok kaçmadı yada kaçtı...vs bu tip mesajlarınla ne kazanmak istiyosun anlamıyorum ? O gurur meselesi yapmamış ama sen gurur meselesi yapmışsın bu oyunu galiba sürekli kendini övüyosun burada artık nasıl bi ruh haline soktuysa bu oyun seni bilemiyorum ama her galibiyetini burada rakibi ince ince aşağılama çaban ile buraya yazmandan çok rahatsızım.Anladık büyük oyuncusun afferim bravo sana tamam sensin !!! Bu övgüler yeterli gelir umarım hayattada başarılı olman dileği ile

|
    |
    cagrimelik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galena

hee o yuzden futbolcularin 90% FIFA oynuyor !! kisaca beceremiyorum desene

Alıntıları Göster
    Futbolcular sponsorlar ve reklam anlasmalari icin oynuyor. Bunu anlayamiyorsan fanboy mertebesine ulasmissin demektir. 1-2 yil FUT oynadim Div 1-2 cogunlukla Div 1 deydim Div 3e dustugumu hatirlamiyorum. Bunun beceri ile ilgisi yok daha cok aliskanlik ve zevk meselesi. EA maddi gucunu kullanip lisanslara ambargo uygulamasa satis rakamlarinda bu kadar ciddi bir farka ulasamaz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj

aldigım son duyum lara göre fifaya yakan top modu bul karayi al golü 😁😁 seksek😁 saklambaç 😁 körebe😁 3 ün 1 i modu da gelcekmiş

|
    |
    murat_lindemann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3830 Mesaj

Geçen video da Türk takımlarını gösterdiler Fifa da. Yani %90 oyuncu sallama. Hele Muslerayı görünce şok oldum. İnsan utanır ya. Uruguay milli takımı kalecisini sallamışlar. Ayıptır.

Musleranın amca oğlu Duslera.
    |
    |
    DenzeL_28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    242 Mesaj
    Ula ne degisik adamlarsiniz bir oyunda bir suru mod olur her mod icin ayri konu mu açılır? Oyunun icinde olan hersey bir konuda konuşulur cogunluk myclub oynuyorsa o konusulacak tabiki.. eger eski kafaliysan sadece mazide kaldiysan masterlig oynuyorsan!! eskiden forum mu vardi herseyini kendi oyununla paylasiyordun bir baskasiyla degil..girmek okumak zorunda degilsiniz.. insanlar bir garip...

• Yüzbaşı
    487 Mesaj

Nostaji bu herkes anlamaz, oraya bakınca sen MERSEYSIDE BLUE görürsün senelerin PES'çisi EVERTON görür
    |
    |
    TurboBoosted kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar ya biktım bu 900 üstü oyunculardan birde nezaketleri B yüksek oluyor pingle oynuolar lag yapıyolar aciyorum bu tiplere engelle engelle bitmiyor nezaket B yüksek biraz daha zorlasa banlancak zaten konamiye zaten sikayet ettim

Tepeliceli diye biri buda 900 üstü nezaket yerlerde gezio zaten

• Binbaşı
    1673 Mesaj
    BEYLER BATİSTUTA ÇIKTI,

Belkide son legend kutusundan kampanyalar bitmeden çıktı.

Koca yaz Batistuta'nın keyfini çıkarmak istiyorum bütün sezon uğraştım nihayet muradıma erdim...

Bende hikayesi çok uzundur Batistuta'nın. En az 25 senesi vardır. 2006da foruma üye olurken bile nickimi öyle almıştım. Hikaye mutlu bitti.

• Yüzbaşı
    890 Mesaj
    Evet arkadaşlar pes marka müdürü ile uzun uzun sohbet edebilme imkanımız oldu oyundada 5-6 maç oynadım. Nuriyi özellikle şikayet ettim videolarını gösterdim. Hasan mustanda vardı oda spiker olayını sordu spiker bu sene yok seneye için öncelikli olabilir dedi. Türkiye ligi canlı güncellemede yer alıcak. Türk liginin trailerini izlettiler ve bazı oyuncuların yüzlerini gösterdiler. Süper ligin oyuncularını 3d face scan yapıp koyucaklarını söylediler. Gösterdikleri oyuncu yüzleride gayet başarılıydı.

Oyun ile ilgili uzun uzun konuşmak gerekmiyor. Yeni animasyonlar var pasları kesme olayı yapay zekada aşmış durumda defalarca kendi kendine ilginç top kesmeleri oldu. Paslaşmalar hemen hemen aynı. Uzaktan şutlar keyifli yakından şutlar kolay aşırtma goller hala bol bol oluyor. Oyunda hiç kimsenin beğenmediği durum ise topla ilk buluşma anları o kadar ağır ki anlatamam size bundan dolayı sürekli top kontrolü yaparken rakip topu ayağınızdan çalıyor. Sabırlı paslı oynanması gereken bir oyun karşımızda. Uzaktan ayak içi goller geri dönmüş gibi duruyor messi ile 2-3 tane uzaktan ayak içi attım. Çalım atmak çok zor geldi defans müdahaleleri çok iyi durunda olduğu için kolay top kaybediliyor. Oyun hızı genel manasıyla -2 gibi geldi bana öyle aheste bir oyun dönüyor. Ben genel manada bu hızla demonun çıkıcağını ama ana oyunda değişeceğini düşünüyorum.

• Yarbay
    3193 Mesaj
    Bizim millet neden bu kadar kolay pes ediyor ya? Adam 1 gol yiyor hemen maçtan çıkıyor, 1-0 beni yenerken 2-1 geriye düşünce hemen oyunu cıvıtıp kendi kalesine goller atıyor, 2-0 olan hemen kapatıp çıkıyor. Niye bu kadar kolay pes ediliyor anlamıyorum, bizim millet ne kazanmasını biliyor ne de kaybetmesini...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,572
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.