Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bundesliga

Seria A

La Liga

Bunlardan maksimum ikisi gelecek demek ki. Neyse patch ile duzeltiyoruz hepsini ama konaminin bu acizligi de hos olmuyor. Bas parayi al arkadas ya her sene oynaniyor oyunun hic de az kitlen yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dandik liglerin hepsini almışlar bende bişey bekliyodum. hiç almasalarmış daha iyi
  • Twitter hesabından yazdılar 2 lig daha açıklanacak diye
  • Türk takımları da açıklanmalı, madem Türkiye ligi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir çok orjinal stadyum eklenmesi güzel. Bari süper lig'i de araya sıkıştırsınlar. Ayrıca bu eklenen liglerin orjinal skorbordları reklam panoları olmazsa ne anlamı kalır ki. İnşallah eklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 23 Mayıs 2018; 13:41:5 >
  • gelse harika olur offline oynuyorum zaten bal yada ana lig oynarım. fifayıda bıraktık zaten pes bu oynanışı korursa daha zor fifa oynarım
  • arkadaşlar bu açıklanan ligler hangi ülkelerin.birkaç tanesi anlaşılırda diğerlerinden emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

arkadaşlar bu açıklanan ligler hangi ülkelerin.birkaç tanesi anlaşılırda diğerlerinden emin olamadım.
    rusya,arjantin,danimarka,portekiz,isviçre iskoçya,belçika
  • Twitter'da oyle yazmislar.

• bu ligler tamamen lisanslı mı yoksa yine 2-3 takım mı almışlar her birinden ? konamiden herşey beklerim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 23 Mayıs 2018; 14:21:31 >
  • tamamen lisanslı fakat ben sandım ki ingiltere ligi falan tamamen lisanslı olacak.

içimden bu konami ea ile ortak anlaştı cl yi istemedi verdi onlara ea de liglerin lisansını paylaştı falan diye düşündüm ama rusya belçika dışında aklıma gelmeyen ligleri almışlar. neyse ana ligte iş görür artık oynarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 23 Mayıs 2018; 14:41:26 >
  • İskoçya Danimarka ligi geliyor Türkiye ligi gelmiyorsa yuh diyorum gerçekten ayıp en çok pes oynayan bizleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

tamamen lisanslı fakat ben sandım ki ingiltere ligi falan tamamen lisanslı olacak.

içimden bu konami ea ile ortak anlaştı cl yi istemedi verdi onlara ea de liglerin lisansını paylaştı falan diye düşündüm ama rusya belçika dışında aklıma gelmeyen ligleri almışlar. neyse ana ligte iş görür artık oynarım
    Yerel ligler dediği küçük ligler mis demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 23 Mayıs 2018; 15:33:34 >
  • Tanıtımda sadece "yeni ligler" olarak yazılmasından belliydi tırt ligler geleceği. Bir tek Portekiz ligi kayda değer diğerlerinin yerine sadece Türkiye ligini ekleseler daha faydalı bir hamle olurmuş. Bunu Türk olmamdan dolayı söylemiyorum şampiyonlar ligi ve uefa'da takımları olan, yıldız oyuncu sayısı fazla bir lig.
  • Dante kullanıcısına yanıt
    EA Premier Ligin ana partneri, Bundesliga ile de ozel anlasmalari var yani bu ikisi imkansiz. Turkiye liginin EA ile ozel anlasmasi varmi acaba? Gelecek olan 2 lig yine fos ligler olacak gibi.

• Lisanslar halledilmeli ispanya, ingiltere gelmeli dedikçe elde olan italya, hollanda , fransa ligleri de gitmiş. Bir de mühim birşey yapmış gibi 7 ligle anlaştık diye duyurusunu paylaşıyorlar.Ama olur mu konamiciğimin lütufları biter mi bitmez 2 lig daha gelicekmiş . Neyse siz yüklenin ön siparişe white madridle white red maçı yapar myclubta danimarkanın yıldız oyuncuları için top açarız.

• kesin mi fransa,hollanda ve italya nın full lisanssız olacağı ? eğer öyleyse çok kötü
  • https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/topic/new_feature_5

international champıons cup dediği lisanssız cl mi yoksa başka birşey mi ?

edit: bildiğin sezon öncesi hazırlık turnuvasıymış . konami den de yenilik diye anca böyle bir şey beklenirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 23 Mayıs 2018; 16:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/topic/new_feature_5

international champıons cup dediği lisanssız cl mi yoksa başka birşey mi ?

edit: bildiğin sezon öncesi hazırlık turnuvasıymış . konami den de yenilik diye anca böyle bir şey beklenirdi
    Zaten ofline kupa

• Ülkemizde hala rağbet gören pes , abidik ligleri koyup bizim ligi koymazsa bizi enayi yerine koymuş olur

Almam oyunu alanı da elestiririm

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.