Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    22.000 TL'lik bi iş istasyonu laptop almaya niyetlendim, hanım PS4ü satma şartı koştu :) İstemeyerek satıyorum aslında ama yapacak bişey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sez488 S kullanıcısına yanıt
    Bende oldu da bi gün sonra kendiliğinden geçti. Bi de cep telefonun internetiyle dene istersen. Ben denemiştim olmamıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Hakkınızda hayırlısı olsun. İmkanı olda benim hanımda ps4’ü satar sattırır yada kırar bu gidişlede bigün kıracak xD oynamamı en sevmediği oyun pes serisi. Her sene bidahaki seneye bu oyunu almayacaksın die tehditler savuruyor ama alışmış kudurmuştan beter,rafımda durması lazım:) umarım bende bigün bi sebeple kurtulurum bu illetten:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar herkese selamlar.Çok çok uzun zamandır sizleri takip etmekteyim.Kodroma yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum bir çoğunuz bu konularda oldukça uzman.hangi oyuncuları geliştirmem daha iyi olur.Kadroma dahil etmem gereken oyuncular vs yorumlarınızı bekliyorum.sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: RonexTr

Arkadaşlar herkese selamlar.Çok çok uzun zamandır sizleri takip etmekteyim.Kodroma yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum bir çoğunuz bu konularda oldukça uzman.hangi oyuncuları geliştirmem daha iyi olur.Kadroma dahil etmem gereken oyuncular vs yorumlarınızı bekliyorum.sağlıcakla kalın.
    Kadronguzel de sistemin kotu.tamam kloop iyi bende tek forvetli sistemiyle baya oynadim ama bir yere kadar goturur bu kisir sistem seni.433 yada 442 ile oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 26 Ocak 2019; 10:30:5 >

• herkese günaydın ,
    ben yine yenilgi sürecine girdim.4 maç 0 galibiyet
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Yorumun için çok sağol,

klop 433 sistemi ile en başından beri oynuyordum birkaç gün önce klop un 4231 sistemini aldım denemedeyim yazdığını dikkate alıcam.geliştirmeye yönelik oyuncularda tavsiyeniz olur mu? hangi oyuncuları geliştirmeye alayım.mbappe 58 level messi nereyse full olmak üzere modric hormonlu yeni geldi
  • RonexTr R kullanıcısına yanıt
    Van dijk ve De ligt i mutlaka geliştir bence .Eğer bu haftaki kampanyadan bulabilirsen siyah De ligt i mutlaka çıkarmaya çalış.

• KLOOP ne zaman 4-2-2-2 sistemi ile oynamaya başladı.
    bugün adamın biri KLOOP'u 4-2-2-2 oynattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonexTr

Arkadaşlar herkese selamlar.Çok çok uzun zamandır sizleri takip etmekteyim.Kodroma yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum bir çoğunuz bu konularda oldukça uzman.hangi oyuncuları geliştirmem daha iyi olur.Kadroma dahil etmem gereken oyuncular vs yorumlarınızı bekliyorum.sağlıcakla kalın.
    üyemiz sert yorum istiyor :)

moruk kadron süper, dream team olmaya aday bi kadro yalnız diziliş sıkıntılı. en azından benim için öyle, sen bu şekilde verim alıyor olabilirsiniz ama naçizane önerim 4-1-3-2 olur

1 dos 1 oos sağ ve sol kanat ve 2 cf şeklinde bu kadroyla uçarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesbeannem -- 26 Ocak 2019; 12:18:23 >

• 900 küsür puanlarda gidip geliyorum hiç 1000 puana çıkamadım italyan biriyle oynadım dün maçta inanılmaz lag yaptı ve kazandı maçtan sonra bana mesaj attı lag yaptın ama kazanamadın hilecisin diyor. Ulan evli barklı adamım ben akşam yorgun argın eve gelip 5-10 maç yapıp yatıyorum hileyle lagla uğraşacak bir insan değilim. zaten çok güçlü bir internetim var evde. çıldırttı beni adam 2 senedir ilk kez biri hilecisin dedi buraya yazıp rahatlayım dedim bizim de hobimiz pes ve fifa valla kahredip bırakcam hayatımda başka oyun oynamadım valla hileci denmesi ağırıma gitti.

• wildermess W kullanıcısına yanıt
    Simeone yi yardımcı antrenör yapmıştır Kloop a

• quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

KLOOP ne zaman 4-2-2-2 sistemi ile oynamaya başladı.
    bugün adamın biri KLOOP'u 4-2-2-2 oynattı
    1 ay oldu sanirim listeye 4222 ile geleli kloop.ben almistim,ama pek hosuma gitmedi.ben klasik 4222 ile oynayaniyorum.bana santos gibi 4312 sistemi uygun kii bu aralar santos ile dvm ediyorum zaten.ama namusuz hucumda iyide,defansta cok sikinti.rakip posizyon zengini oluyor benle karsilasinca mecbur manuel defansta iyi olmak lazim.santos ile 850-900 puanlarda geziniyorum.bu santosun defans sistemi ile daha yuksek puanlara cikamam gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 26 Ocak 2019; 12:21:3 >
    Hiç denk gelmedim 4-2-2-2 kloopa 😳

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

Hiç denk gelmedim 4-2-2-2 kloopa 😳
    Listeye gelmisti hocam,hatta ben buraya yazmistum o gun geldi diye

tutmadi zaten hocam,pek karsilasmadim ben o sistemli kloop ile uzulmeye degmez yani :)

Kloop un hiç bir versiyonu gelmiyor zaten bana yokluğuna alıştım ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

Kloop un hiç bir versiyonu gelmiyor zaten bana yokluğuna alıştım ☺️
    Baskan dun listede bende yine vardi

• Tekinsanilker T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kaç yaşında adamız geçenlerde biri bana yazdı. “Senin kalene gidince lag oluyor, benim kaleme gelince lag olmuyor. Zaten benim yarım etmezsin, sadece şanslısın” yazmış. Çocuk yattıktan sonra toplasan 3-5 maç yapıyoruz yine bunlardan kurtulamıyoruz.

• yesbeannem kullanıcısına yanıt
    yorumun için çok sağol santos değerlendiricem.
  • Bu sene ki en büyük hatam pes almak sanırım.. 6 yıl aradan sonra ilk kez aldım , hatta deluxe unu aldım ama oyunu açasım yok .. ruh yok.. menuler bi garip.. transfer olayı rezillik.. pro club benzeri bir oluşum yok.. çok pişmanım.. boşuna laf da atmayın zamanında avrupa 1. Si idim bu oyunda imzamda fotosu mevcut..

• 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.