Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    As kadroyu merak ettim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özrail kullanıcısına yanıt
    DAVID DE GEA (HORMONLU)
    PIQUÉ (HORMONLU)
    V. VAN DIJK (HORMONLU)
    ALEX TELLES (HORMONLU)
    HECTOR BELLERÍN (HORMONLU)
    L. BIGLIA (HORMONLU)
    MESSİ (HORMONLU)
    KANTE
    RONALDO
    MBAPPE (HORMONLU)
    P. AUBAMEYANG (HORMONLU) Hepsi son level.

Yedekler

M. SALAH (HORMONLU)
    E. HAZARD (HORMONLU)
    D. MERTENS (HORMONLU)
    S. MANÉ (HORMONLU)
    I. RAKITIC (HORMONLU)
    D. DE ROSSI (HORMONLU)
    K. KOULIBALY (HORMONLU)

As takım bu.
  • ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    Maşallah diyelim kadro çok sağlam .Pique nin hormonlusu bende de var ama hızı yüzünden pek oynatmıyorum hormonlu chiellini veya hormonlu sokratis ile oynuyorum genelde.De gea yine gelmedi bana son topu açmadan konami ye mail attım De gea yı bana verin diye yemedi namussuzlar 😂

• lenskuresi kullanıcısına yanıt
    Tecrübeli arkadaşları takip etmende fayda var denk gelip hezimete uğrama 😉

De Gea acaip kaleci en iyisi keşke gelse idi yazık.
    Oyunda Mbappe-Abu-De Gea hormonlularını efsane yapmışlar.
    Arkadaşa da bunu demek istedim pes 2018 olsa iyi kadro idi ama pes 2019
    level 5 te hormonlular iş yapıyor.
    Eğer muzayeden oyuncu alacaksak level 5 için değil level 3 için kadro kurmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenskuresi

bu çöp kadro diyen arkadaşların kadrolarını görmek/karşılaşmak isterim forumdan atması kolay :D
    Simdi de benim kadrom daha iyi modasi cikti buradasen yoluna dvm et baskan bosver.hala anlamamislar myclub'i!

Nerede cokluk,orada b*kluktur bu oyunda full oyuncunun olmasi kadroda.Halkali coplugune dondurmeye gerek yok kadrolari

Çok oyuncun olmasin kadronda,yoksa onu deniyecem bunu deniyecem derken mahvolursun billah bu oyunda.bir mutavazi kadro olustur devem et oyle en guzeli bu sekilde oynamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 22 Ocak 2019; 10:51:0 >
    Çok üzdü beni De gea 😪 Ama bu hafta sonu arkadaşın hesabından 5 yıldız kadro ile 4-5 maç yaptım rakiplerde hep De gea vardı düz veya hormonlu olup olmadığına dikkat etmedim ama olmayacak goller yedi ondan sonra üzüntüm biraz azaldı ama hala istiyorum bu adamı

• Mbappe’nin normali pesdb 2019 sitesinde 64. Level olunca 94 ov. gösteriyor 64 level yaptım dün. hala 93 ov. gözüküyor 😒

Dostum hormonlu futbolcu kullanıyorsan buna dikkat et.
    Maçta formu ya mavi ok olacak ya yeşil.
    Eğer De Gea maçta oku mavi işe insan üstü kurtarışlar yapıyor.
    Ben level 5 kadro ile oynamayı sevmiyorum konami hormonluları çıkardı işin içine etti.
    Level 3 ya da level 2 daha hoşuma gidiyor oyuncu becerilerinin yanına kendi bileğinide
    ekleye biliyorsun.
    Rakibin oyuncularına çok dikkat etmem o yüzden form durumu neydi bilmiyorum ama gerçekten saçma goller yedi muhtemelen ok aşağı gösterirken oynattı.Bende 5 yıldız takımla oynamayı sevmiyorum hatta kendi 5 yıldız takımımla daha hiç sıralamaya dayalı maç yapmadım.Pes league turnuvası olursa sadece orada oynatıyorum.Tek yıldız takımla daha keyifli oluyor maçlar.

• Bu videoda RPG grubuna slm olsun.
    (Cem-Kral Cihat-Salih-Tayfun-Cengiz-Mustafa-B.Hakan-Hakkı-K.Hakan-Serkan Baba-Gökhan ve kıymetli dostum Uğur)

Korner = Penaltı demek.
    Penaltı = %90 gol demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortahopa86 -- 22 Ocak 2019; 11:25:10 >
    VAY ALEYKUMSELAM :D
    Benden de selam olsun hangisiyle oynadım bilmiyorum ama 3 yıldızlı takımla şut bile çekemedim ☺️

Eyvallah gardaşım. Çok şık goller atmışsın 1000 olma yolunda başarılar. RPG grubunun en tehlikeli adamısın. Adamsın.. 👍

• suÇ kullanıcısına yanıt
    aynen öyle başkan keyif almak önemli adam neymar suarez messi ronaldo aubemeyang hepsini oynadıyo orta saha forvette öyle oyun mu olur ya :D
  • hacılar bi de bişey sorucam bu yedek kadroda benim 7 oyuncu var başkalarına bakıyorum bnden seviyeleri düşük. yede kadrosu aşağı kadar dolu o nasıl oluyo bilen söylesin ya.
  • Birde sallah'i çok istiyorum onu en ucuz almanin yolu nedir acaba

• Evet aynen öyle yapıyorum 1000 ve üzeri oyunculaeın nezaketi B onlarla oynayıp puan kasıyorum. İlk 100 e giripbakıp tek tek nezaketleri incele istersen. Orda keklik değil aslan avlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat.1907 -- 22 Ocak 2019; 12:14:48 >
  • Puanın B ile AAA ile bir alahkası yok.
    Ya bileğin sağlam olacak gerçek oyuncu olup puan alacaksın bu forumda öğle oyuncular çok.
    Ya da hileci olacaksın hile yapacaksın. (Böyle insanlarda çok sanki konami onlara altın madalya verecek.)
    Nezaket derecen AAA olmuş B olmuş bir anlam ifade etmiyor.
    Sen yeterki oynadıgın oyunla rakıbın saygısını kazan yen ya da yenil.
    Birde bunu unutmamak gerekiyor maçlarda mometum olayı çok oluyor o yuzden sinirlenme dostum değmez.
  • Afrika, sag acik, asirtma sut ile yaklasik 100.000 GP'ye almistim ben. Ama piyasa hediye GP'ler yuzunden cok sismis. Simdi ne kadar tutar bilemem.

• 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.