Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Şu futbolcu bağları 70felan oluncada bağ kuruyor. Detaydan bakınca hala 70 80 gösteriyor.

Alıntıları Göster
    Hepsi bağlı ve 99 olmadan ben hayatta oynatmam. Nedved'i ilk geldiğinde hemen kadroya alıp bi baktım, adam zombi. Bağları kurup hepsini 99 yaptım, şimdi canavar oldu. Sadece bağları kurmak da yetmez.
  • İlk 18'e almadığın hiçbir oyuncunun bağları yükselmez. Yedeklere de olsa alacaksın, sim maçında falan mesela. Ya da bilgisayara karşı oynarken falan yedeklerde bulunsunlar.
  • Arkadaşlar, mutlaka birden fazla menajer kullanın bence. Ben 4-3-3 ile maça başlıyorum, ilk 30 dk civarı pozisyon veya gol bulamazsam yedek defansif menajerim 4-4-2 Deschamps'a geçiyorum, maç açılıyor birden. Bununla ilgili birsürü maçımın videosunu kaydettim, taktiklerim falan da var içinde. Zamanım olursa hepsini YouTube'a atıp paylaşmayı düşünüyorum.

Maç esnasında takımım sapıtıyor diyorsanız belki de maç esnasında formasyon değiştirmemenizden kaynaklanıyor olabilir. İlk yarıda kalesine şut çekemediğim adama 2. yarıda 5 atıyorum çoğu zaman 4-4-2'ye geçince.
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    descamps bende de var ofansif taktigiyle oynuyorum defansifi daha mı iyi?
    Aynı anda iki menajer kullanmak mümkün mü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mümkün
  • Öne çıkan oyuncu olmadı bu hafta liglerde arkadaşlar yine de pes haftanın oyuncularını getiriyor mu?

• utku1043 kullanıcısına yanıt
    Nasıl ayarlayacağız menajer değiştir deyince tümden değiştiriyor yani ana ofansif ve defansif ne varsa hepsini aynısıyla tümden değiştiriyor

Yedek T.D'nin yonetim becerisi ana T.D'den dusuk olsa bile uyumlulugu dusuyor mu? Bir tane istedigime cok yakin T.D buldum ama yonetim becerisi cok dusuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menejer degiş dedigi zaman ikinci bi secenek daha sunuyor sana bütün taktikler degissinmi tarzında ona hayır diyosun oluyor

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani mbappe hatrick yaptı leroy sane bi gol bi assist yaptı cavani salah aynı sekilde bunlr kesin gelcek

Hocam sağ ol bikaç büyük kulübe bakmıştım bunlar gözümden kaçmış. Daha doğrusu salahın iki gol attığını biliyorum ama rakip kötüydü diye dikkate alınmaz belki diye düşündüm :)

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Aynen olsun temennimiz :D

Bence daha iyi. Ben ofansif olarak 1 2 kere denedim sadece, beğenmedim. Defansif taktiği çok iyi özellikle.
  • Yardımcı menajer yapacağın menajerin yönetim becerisi ne olursa olsun fark etmiyor. Birinci menajerin yönetim becerisi geçerli oluyor diğer 2 menajerde de.
    Gelişmiş taktiklerin nedir?

• Gecen hafta verilen 25k lari bosu bosuna harcadim.simdi gp kasmaya calisiyorum.190k oldu bu para anca abumeyang a yeter gibi ne dersiniz onu mu almaliyim.messi ronaldo suarez salah neymar mbappe hic biri yok..masallah online da herkeste var bunlar..iyo oynasan bile bu adamlari bulunan oyunculari yenmek cok zor

Yok hocam onu sormuyorum. 2. menajerin yonetim becerisi daha dusuk olsa bile zamanla takim ruhu dusuyor mu? Yeni T.D aldim yonetim becerisi cok dusuk ama taktikleri istedigim gibi.

Benim 3 maneger var. Otomatik taktik değiştirme de açık. Kafasına göre skora göre taktik değişiyor. Ayrıca atak seviyesi ve oyuncu değişikliği de açık. Ben sadece gol atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: utku1043

Gelişmiş taktiklerin nedir?
    Video atıcam bu gece.
  • 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.