Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuncunun AİLE BAĞLARI nerden ve nasıl doluyor ?
    şimdiye kadar hiç böyle bir şey yapmadım.taktik maktik yok bende BAM BAM BAM
  • Mesajini silmissin ve bir kismi yaziyor bakinca.3-5 seri yapmissin yazmisin,sonrasini okuyamadim.eger yazinin devaminda yenilip ver yansin ediyorsunsa bir dakika hop derim!

Ben adami yendim,maksak menejerin burada baskisina dikkat cekmekti sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Mesajini silmissin ve bir kismi yaziyor bakinca.3-5 seri yapmissin yazmisin,sonrasini okuyamadim.eger yazinin devaminda yenilip ver yansin ediyorsunsa bir dakika hop derim!

Ben adami yendim,maksak menejerin burada baskisina dikkat cekmekti sadece
    Yok be kardedim yazdigim iki satir oda sonuna gülücük koydum. 3-5 seri yaptin keyfin yerine geldi. Bir yenilgide bu oyun olmamis diye yazarsin dedim

Sonra satasma gibi algilarsin diye sildim.

Oyunun keyfine bak fifa daha facia emin ol.

• Fifa oyun mu Allah askina.salla gitsin hocam fifayi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün iş yok biraz gp kasayım diye girdim oyuna, yaklaşık 20 maç oynadım 13 yenilgi aldım, başladığımda 700 puandım 580lere kadar düştüm. en son 10 maçtan az olan çaylak rakibi zar zor tek golle yenince oyuna ara verdim, sinirlerim zedelendi. bileklere kolonya dökmeli fenalık geçirdim, oyuncularımın sözleşmeleri bitti, elimdeki 15 bin gp çöpe gitti.

yenerken iyide yenilince çok sinirleniyorum ben, alt tarafı oyun boşver aslanım üzülme diye kendimi telkin etmeye çalışıyorum ama olmuyor. en son antidepresana başlatacak bu oyun beni.
  • yesbeannem kullanıcısına yanıt
    siralamaya dayali sim maci yapsan çöp kadroyla daha iyi gp kasarsin bence..10 macta oyunculari da sattiktan sonra 15-25 bin toplayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yesbeannem kullanıcısına yanıt
    Sorma stres sahibi yaptı bu oyun bizi. Sen işi inada bindirip biraz abartmışsın biraz. Kolonya falan, mazallah kriz falan geçirirsin. Yap bi sim maçı keyfin yerine gelsin. Ayrıca üst üste maç yapınca oyuncu performansları da etkileniyor, yenilgi üst üste geliyor. Stresi yönetmek lazım ama o da bizde yok galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

1) Sürekli 5* oynamayın. En fazla momentum, lag, hile 5*'da dönüyor.

2) Oyuncu bağlarını kurmadan oyuncuyu takıma alırsanız hem kendi zombi gibi oluyor, hem de tüm takımın kimyasını bozuyor.

3) Valverde 4-3-3 + Deschamps 4-2-2-2 şiddetle tavsiye ederim. Valverde'de iki GF'yi SLA ve SĞA yapıp kontra atak verdim ben, çok hızlı şekilde sol ve sağ açık oyuncularıyla kontra atağa çıkabiliyorum. Deschamps'da da sol ve sağ kanat oyuncularına kontra atak veriyorum, kanatlardan hızlı çıkıyorum.

Alıntıları Göster
    Şu futbolcu bağları 70felan oluncada bağ kuruyor. Detaydan bakınca hala 70 80 gösteriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyuncu bağlarının kurulması td ye bağlı mı? İlk 18 e girince mi daha hızlı kurulur

• quote:

Orijinalden alıntı: XY_SCORPION

Sorma stres sahibi yaptı bu oyun bizi. Sen işi inada bindirip biraz abartmışsın biraz. Kolonya falan, mazallah kriz falan geçirirsin. Yap bi sim maçı keyfin yerine gelsin. Ayrıca üst üste maç yapınca oyuncu performansları da etkileniyor, yenilgi üst üste geliyor. Stresi yönetmek lazım ama o da bizde yok galiba :)
    Bir ara yenilince gidip balkona sigara icerdim o gunler geldi aklima

• Ps 4 remote controller var mı ? Uzaktan kontrol etmek istesek üçgen tuşu klavyenin hangi tuşuna denk geliyor bilen var mı acaba? Diğer türlü sim maçın kendisi tamamıyla oynuyor üçgene basabilirsek daha hızlı bitiyor

• hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Sadece 2. Kolla alınabilir. Online olmaz

• Pes 2019 Myclub'da bildiğiniz üzere 3 tane aynı siyah oyuncuyu bulursanız takasla istediğiniz siyah top bir oyuncuyu yüzde yüz alabiliyorsunuz. Ben de buna farklı bir yoldan ulaşmaya çalıştım, takas sisteminde bug buldum sandım ama yanılmışım... Hile felan bizim yapabileceğimiz işler değilmiş. Konami yine yamulttu bizi kısaca :)

• quote:

Orijinalden alıntı: klasizm

Pes 2019 Myclub'da bildiğiniz üzere 3 tane aynı siyah oyuncuyu bulursanız takasla istediğiniz siyah top bir oyuncuyu yüzde yüz alabiliyorsunuz. Ben de buna farklı bir yoldan ulaşmaya çalıştım, takas sisteminde bug buldum sandım ama yanılmışım... Hile felan bizim yapabileceğimiz işler değilmiş. Konami yine yamulttu bizi kısaca :)
    Ben de LLoris icin ayni durumu yasamistim 2 ay once. 2 tane var 3. yu alayim diye aldikca ladim olan GP lere oldu :) Elinde olan oyuncuyu vermiyor maalesef. Baska oyuncular aldim artik aldigim temsilcilerle.

• burada bunun olamayacağı bi çok kez yazılmıştı. zaten böyle olmasa aynı oyuncu tekrar gelse %100 kombinasyonlar dışında müzayede ile oyuncu alınamazdı. böyle olması mantıklı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

burada bunun olamayacağı bi çok kez yazılmıştı. zaten böyle olmasa aynı oyuncu tekrar gelse %100 kombinasyonlar dışında müzayede ile oyuncu alınamazdı. böyle olması mantıklı olmuş
    Aynen burda cok yazildi boyle birsey olmuyor mümkün degil diye

• Sadece online oynuyorum ama şu olayı anlamadım 1 maç 5 atıp 1 maç 5 yiyorum deli gibi oynayan takım diğer maç yürüyor ara pasına bile koşmuyor oyuncu
  • aliyil62 kullanıcısına yanıt
    Maçtan önce oyun planında oyuncuların form durumuna dikkat etmek lazım .kırmızı okla aşağı gösteren oyuncuları mümkün olduğunca oynatmayın gerçekten saçmalayabiliyor oyuncular.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyil62

Sadece online oynuyorum ama şu olayı anlamadım 1 maç 5 atıp 1 maç 5 yiyorum deli gibi oynayan takım diğer maç yürüyor ara pasına bile koşmuyor oyuncu
    Biz buna momentum diyoruz :)

• suÇ kullanıcısına yanıt
    adamı çileden çıkartıyor nalet momentum :)
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.