Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Kaleci ile başabaş kaldım cezasahası dışında kaleciyi çıkardı rakip bende solda koşan oyuncuya ara pası attım kaleci benim oyuncumu devirdi hop faul sarı kart dahi vermedi. Faul vermese boş kaleye gol atacağım. Adamın kaleciside mermi gibi geldi mübarek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Batistuta canavar gibi maşallah
    öyleyimdir
  • arkadaşlar ben ettim siz etmeyin yetenek avcılarıyla aldığım ronaldoyu dün dayanıklılık basacağım derken serbest bıraktım mail atmama rağmen olumsuz dönüş yaptılar.Siz siz olun oyuncunuzu kilitlemeyi ihmal etmeyin.
  • architectbilal A kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun aynı hatayı başka bir oyuncuda yapmıştım ben de ama ronaldo ayrı koyar insanın içine

• Sağolun hocam daha bir hafta olmamıştı çiçeği burnundaydı acaiyip bir his
  • architectbilal A kullanıcısına yanıt
    ortamlarda ronaldoyu kovdum takımdan 1000 gp'ye serbest bıraktım euehuehe dersin kim nerden bilecek ahahahaha

şaka maka geçmiş olsun bro, ben burdan üzüldüm, elim ayağam titredi şerefsizim
  • Oyuncu nasil kitleniyor?

• Kilitlemek istediğin oyuncuyu seçip kareye bas oyuncu ayrıntıları menüsüne girip oyuncunun bulunduğu kutuyu işaretleyip üçgene bastığın zaman gelen seçeneklerde kilitle seçeneği var.Bunu yapmakta kesinlikle fayda var

• Arkadasın dediğine ek olarak temsilciden gelen oyuncuyu aşağıdaki aşamada oyuncu üzerine gelerek kilitleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 15 Ocak 2019; 10:36:53 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Aynen en temiz kısa yol buradan halletmek 👍🏻

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Bir kerede 2-3 siyah cikaranlar var masallah:) ben de genelde bir kerede 3 gri cikariyorum

• bu benim asıl hesabım değil pek oynamadığım ve kadrosu zayıf bi hesap o yüzden daha bonkör konami.mesela ana hesabıma fransa ligi temsilcisinden 3 tane sarı verdi .3ü de çöp. bu hesaba Mbappe verdi.
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Oyuncu 30 lwl olmadan ve takım bağlılığı oluşmadan kendi potansiyelini göstermez.
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Taktik bağlarını mı kurmadın acaba? Sane hantal değildir. Hem hız hem fizik olarak da Sterling'i katlar bence. Maç videolarımı yükleyeyim bir ara da Sane ne kadar etkili benim takımımda görün. Sizdekiyle bendeki farklı adam mı acaba :) Sane canavar bu oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar dün ilk defa başıma geldi yüzde yüzlük gol pozisyonunda arkadan kaymaya kırmızı verilmiyor mu oyunda? Yoksa tesadüfen mi oldu iki defa böyle oldu frikik kazandım sarı kart gördü rakip.
    PES 19 da hakemlerin cebinde akrep var; ceza sahasında kaleci ile karşı karşıya kalmışken, adam arkadan uçan tekme vuruyor fakat sarı kart veriyor. Gerçi penaltıda vermeyebilir bu konami, en azından penaltı diye seviniyoruz.
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Sane şu an 30 level değil, 16-17 filan 82 overall. Hız 93’ü bulunca daha antrönör basmayım demiştim uyumluluğu daha 80de 99 olunca bidaha yorum yürütürüm.
    Suana kadar ki maçlarda hemen hızlanamıyor. Sanki vites değiştirmesi gerekli. Yanına biiri gelip dokununca hemen topu kaptırıyor. Umarım bu özellikler 99 ruhlu 30lvlli sanede düzelir

• yesbeannem kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sağlık olsun ne yapalım gp kasarız yine yapacak birşey yok o sinirle elimdeki gplerle top açtım birde gp de kalmadı
  • Oyunun akıllara zarar olan ve bu oyunu Fifalaştıran ,Pes ruhunu yok eden özelliği:Hızı,patlama gücü 98 olan Aubumeyang tarzı forvet oyuncularını,hızı ovu fark etmeyen,her orta saha veya savunma oyuncusunun kolayca yetişip yakalamasıdır!Pes 15 te hızlı oyuncuların bir ayrıcalığı vardı,Robbeni,Ronaldo yu bulan seviniyordu!!!Aubumeyang ile bomboşsun,kaleye yönelmişsin,hızını almış.O da ne ,nitroo boost takan bir oyuncu anında yanımızda ve topu kaptırıyoruz!!!

Bu oyun,bu anlayış,online alt yapı,yapışkan boğucu pressi ve yukarda bahsettiğim sorunuyla çok uzun ömürlü olmayacak!!Ya playstaion 5 te,eski Japon yapımcı grubu tarafından oyun,sıfırdan yapılacak ya da Pes ismi tarihe gömülecek!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 15 Ocak 2019; 12:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: architectbilal

arkadaşlar ben ettim siz etmeyin yetenek avcılarıyla aldığım ronaldoyu dün dayanıklılık basacağım derken serbest bıraktım mail atmama rağmen olumsuz dönüş yaptılar.Siz siz olun oyuncunuzu kilitlemeyi ihmal etmeyin.
    Geçmiş ola

Evlat acisi gibi koymustur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 15 Ocak 2019; 12:53:21 >
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.