Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kingstonn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
17.630
Cevap
110
Favori
10.002
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Giriş
    1083 Mesaj
    Yav o değil kaç gündür 5-1-2-2 veya 5-2-1-2 falan antrenör bakıyorum rezerv takımla deneme amaçlı ama hiç denk getiremiyorum. 8 saatte güncelliyorlar listeyi benim istediğim taktikte hoca hep uykudayken mi geliyor da denk getiremiyoruz nedir alamadık ne zamandır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Eyvallah dostum meydan okumaları genişletecem duruma göre bakarım.Ama aylık gol yarışması yapmayı düşünüyorum,güzel bir kolajla hazırlayıp sunacam
    |
    |
    Kalel99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Alırsın Klop angutunu ,sonra sadece tuşlara basarsın embesil gibi!!!Oyun,zaten gerekeni yapar.Sahamızdan çıkamayız,adım atamayız.Klop denen teknik direktöre de başlayacağım şimdi!!!Hayatında Pes5 Pes6 oynamamış,sözde oyıncular 900 puanlara buglu ,saçma ,bu oyun sayesinde ulaştılar!!

Bu oyunun motoru,oynanış ,defans şekli değişince oyunun bugundan faydalanan presçi,adım attırmayan kim varsa unutulup gidecek ,buraya yazıyorum!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende ikisi de var. Simeone en iyi 4-4-2 diye gösteriliyor sürekli ama ben Deschamps kadar iyi 4-4-2 menajer görmedim daha.

|
    |
    Mert07kan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Simoene ile hep oynarken zorlanmisimdir ilerde atakta zorluyor beni simeone nin taktigi.
    Ben kontra oynatan hocalar ile oynayamiyorun.
    Bugum desc amcamla 4 yildiz takim kurdum. 5 mac ust uste aldim birde bende bayagi iyi bir arkadaş ile berabere kaldim.
    Tamamen senin oyun stilinle ilgili aslında.
    Simdi birde marcelo var onu aldim deneyeceğim.
    4-2-2-2 oynatıyor ama hucum hatti orta o yuzden aldim bakalim nasılmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mert07kan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Alırsın Klop angutunu ,sonra sadece tuşlara basarsın embesil gibi!!!Oyun,zaten gerekeni yapar.Sahamızdan çıkamayız,adım atamayız.Klop denen teknik direktöre de başlayacağım şimdi!!!Hayatında Pes5 Pes6 oynamamış,sözde oyıncular 900 puanlara buglu ,saçma ,bu oyun sayesinde ulaştılar!!

Bu oyunun motoru,oynanış ,defans şekli değişince oyunun bugundan faydalanan presçi,adım attırmayan kim varsa unutulup gidecek ,buraya yazıyorum!!
    Her kelimesine altina imzami basarim

Hic pes oynamayan adama ver kolu,alsin kloop amcayi coşsun onunla.sonra kendine oyuncu desin ortamlarda.pes 2019 bilek istemeyen oyun kesinlikle!

|
    |

PSN:ERTANTR
  • Teğmen
    107 Mesaj
    hediye 600 coin ile 2 top açtım gp ile de 1 tane top açtım totalde 3 topa 9 tane gri top geldi ve hepsi de çöp.
    böyle hedaye verecekseniz vermeyin konami bey, boşuna heyecan yapıyoruz.
    yazıklar olsun daha da top çevirmem :@

Ben de 3 kez top cevirdim yeni temsilciden 9 tane gri top geldi cogu 75lik. 75.000 GP ile Salah'i rahat alirdim bir tek sag acik temsilcisi eksik. Adriano'nun hatrina top aciyoruz ama altin bile gelmiyor.

|
    |
    yesbeannem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dün geldi Adriano sonunda :) Taktik bağlarını geliştirdikten sonra kadroya alcam bakalım nasılmış.

|
    |
    Kalel99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kaç kez çektikten sonra geldi ? Her çekim 250 coin ya da 25 bin gp olduğunu düşünürsek

|
    |
    CyBeRaY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj

Geçen haftaki Young Stars'da fazla çevirmedim, baya gp birikti. Biraz da coin vardı. Efsaneler olunca yedeklerdeki tüm gümüş topları ve birsürü altın topu da sattım. Yetenek avcılarını bile sattım :) Baya çevirdim. Havuzda 60 70 oyuncu falan kaldı şimdi. Tüm efsaneler geldi, 83 ov olan orta saha hariç, adını unuttum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 29 Aralık 2018; 11:25:56 >
    |
    |
    fatihmehmethisar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım. 60 70 kaldı ise ortalama 360 oyuncu gelmiş size ve bu demektir ki 120 kez top çekilmiş. Benim için rüya bir rakam zira 120 çekim 120 x 25 bin gp = 300 bin gp yapar maşallah 😃

|
    |
    CyBeRaY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj

İlk 20-25 çevirmede Nedved, Guillit, Cambiasso, Samuel geldi. Hatta iki çevirmede ard arda geldi bu efsanelerden 2 tanesi. Biraz şans. Adriano biraz zorladı. Artık bu temsilciyle işim bitti.

|
    |

Keşke 300bin yapsa 3 milyon gp yapıyor 😂

|
    |

pes19 da o yok ku acaba.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu sene oyuncu yuvası arttırmak yok 1000 oyuncu yuvası var.Fazlasıyla yetiyor zaten

|
    |
    gokhan5005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bekar arkadaşlar için 3 milyon gp rahat yapılır aslında sıkıntı evli olanlar için kavga dövüş oynamama rağmen geçen hafta ve bu haftayla birlikte 900 bin gp toplamışım fena performans değil aslında 😂

|
    |
    planetcrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O bekar arkadaşlarla karşılaşmayı hiç istemiyorum adamlar oyunu yalayıp yutmuş kadrolarında yok yok hepside full level başa çıkmak zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astrokartbayisi -- 29 Aralık 2018; 16:2:11 >
    |
    |
    özrail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,468
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.