Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oluyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -EDD- kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Ben de Adriano isterken Guillit verdi. Değişelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duvar pasında sizde sorun yaşıyor musunuz? Duvar pası komutu varsa kaçan adama atacaksın topu kafasına göre tam tersi tarafa atıyor. Ne güzel pozisyonlar kaçıyor kafayı yiyorum. 3 kez deniyorsam birini mutlaka abuk bi yere atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: klasizm

Beyler bilen bilir eski Pesçilerdeniz. Ama ilk defa online Fifa oynadım. Sizlerle de paylaşmak istedim
    bu konuda fifacı istemiyoruz kardeş 😀

• Vay arkadaş ya. Adriano diye bi başladık çevirmeye, Cambiasso, Samuel, Djorkaef, Toldo, Recoba, Nedved, Zanetti, Maldini, Guillit geldi, bir Adriano gelmedi ya :) Şaka gibi. Sanki içimi okudu oyun da Adriano'yu vermedi. Onu da alırım gerçi ben gelecek Perşembe'ye kadar ya, neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 28 Aralık 2018; 11:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Yükseltilmiş mbappe, suarez, normal ronaldo aboumeyang, grizzmann, aguero, neymar, salah hatta çok işime yarayan zaha bile var bi de bu geldi. gerçi bunların çoğu sende de var o ayrı ama gullit tam joker oos olmasına rağmen dos, stp nereye koyarsan koy oynar ama sanmıyorum adriano'dan sonra gelmez herhalde. Aslında oyuncular arasından da takas olması lazım siyaha karşılık siyah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BK2016 B kullanıcısına yanıt
    Bende öyle saçma yerlere pek atmaz. Oyuncularının tüm taktiksel bağları tam olsun, takım ruhun %99 olsun. Belki ondan kaynaklanıyor olabilir. Bu oyunda çok fark ediyor taktiksel bağlar. Nedved geldi, bağları kurmadan kadroya aldım, takım zombi oldu.

• Arkadaşlar bi şey soracağım. Takım ruhum 99. Neredeyse 5 maçın 4ünde ben rakip ceza sahasına girerken acı çekiyorum giremiyorum. Ancak rakip hep bir ara pasla ceza sahama giriyor ve gol yiyorum. Bir taktik vs mi var anlamadım rakibin defansı hep kalabalık oluyor, benim ise evlere şenlik stoperlerim de ramos umtiti anlamadım gitti. Düşük puanlı rakipler bile çok kolay gol atıyor bana.

• quote:

Vay arkadaş ya. Adriano diye bi başladık çevirmeye, Cambiasso, Samuel, Djorkaef, Toldo, Recoba, Nedved, Maldini, Guillit geldi, bir Adriano gelmedi ya :) Şaka gibi. Sanki içimi okudu oyun da Adriano'yu vermedi. Onu da alırım gerçi ben gelecek Perşembe'ye kadar ya, neyse.

Dostumm sen coinle falan mı açıyorsun ne ara kaç top açtın bu kadar ben 3 top açtım ilk ili topta rusyaya gitti bir altın bir gümüş üçüncü de adriano'yu verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

quote:

Yükseltilmiş mbappe, suarez, normal ronaldo aboumeyang, grizzmann, aguero, neymar, salah hatta çok işime yarayan zaha bile var bi de bu geldi. gerçi bunların çoğu sende de var o ayrı ama gullit tam joker oos olmasına rağmen dos, stp nereye koyarsan koy oynar ama sanmıyorum adriano'dan sonra gelmez herhalde. Aslında oyuncular arasından da takas olması lazım siyaha karşılık siyah.

Alıntıları Göster
    Adriano'nun tadı başkadır ama :) Oyundaki tüm siyah top forvetler vardır bende, forvet anlamında ihtiyacım yok ama Adriano bu yani :) 99 şut var adamda. Özellikleri Lukaku'yu andırıyor ama bir tık daha hızlı ve iyi sanırsam. Gelirse hemen denemesini yapıp video ile paylaşıcam.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    2vs2 dediğiniz ne?

• Hocam 250 coin verip mi açıyorsun kaç efsane gelmiş sana öyle

• quote:

quote:

Vay arkadaş ya. Adriano diye bi başladık çevirmeye, Cambiasso, Samuel, Djorkaef, Toldo, Recoba, Nedved, Maldini, Guillit geldi, bir Adriano gelmedi ya :) Şaka gibi. Sanki içimi okudu oyun da Adriano'yu vermedi. Onu da alırım gerçi ben gelecek Perşembe'ye kadar ya, neyse.

Dostumm sen coinle falan mı açıyorsun ne ara kaç top açtın bu kadar ben 3 top açtım ilk ili topta rusyaya gitti bir altın bir gümüş üçüncü de adriano'yu verdi.

Alıntıları Göster
    Simden birikenler + Önceden kalma biraz coin + Önceki haftadan kalan tüm gümüşleri ve çoğu altın topu sattım. Hepsiyle çevirdim. 100 civarı top kaldı havuzda. Gelecek Perşembe'ye kadar onları da çeviririm büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar bi şey soracağım. Takım ruhum 99. Neredeyse 5 maçın 4ünde ben rakip ceza sahasına girerken acı çekiyorum giremiyorum. Ancak rakip hep bir ara pasla ceza sahama giriyor ve gol yiyorum. Bir taktik vs mi var anlamadım rakibin defansı hep kalabalık oluyor, benim ise evlere şenlik stoperlerim de ramos umtiti anlamadım gitti. Düşük puanlı rakipler bile çok kolay gol atıyor bana.

Oyuncularının seviyesi kaç? 30 seviye stoperin varsa 44 seviye forvetlere karşı hiçbir şey yapamazsın. Formu A olursa bir derece ama yine zor seviye çok önemli bu oyunda.

• quote:

Bende öyle saçma yerlere pek atmaz. Oyuncularının tüm taktiksel bağları tam olsun, takım ruhun %99 olsun. Belki ondan kaynaklanıyor olabilir. Bu oyunda çok fark ediyor taktiksel bağlar. Nedved geldi, bağları kurmadan kadroya aldım, takım zombi oldu.

Taktiksel bağlar aşinalık desteği ile mi kuruluyor? Bunu anlatan bir video var mıdır acaba bi araştıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar bi şey soracağım. Takım ruhum 99. Neredeyse 5 maçın 4ünde ben rakip ceza sahasına girerken acı çekiyorum giremiyorum. Ancak rakip hep bir ara pasla ceza sahama giriyor ve gol yiyorum. Bir taktik vs mi var anlamadım rakibin defansı hep kalabalık oluyor, benim ise evlere şenlik stoperlerim de ramos umtiti anlamadım gitti. Düşük puanlı rakipler bile çok kolay gol atıyor bana.
    Defansınız 4lüyse sol ve sağ bek sevdasından vaz geçin. En azından bu beklerden birini defans oyuncusu yapın (defansif gelişmiş ayar değil). Faydadan çok zararını gördüm, geçen sene vaz geçtim ben. Ben 4 çakılı defans ile oynuyorum mesela, çizgiye yakın olan defans oyuncularım hızlı adamlar (Azpilicueta, Varane, Manolas, Sokratis gibi), çok da memnunum. Bu oyunda sol ve sağ bek çok açık veriyor. Hiç gereğnk yok :)

• quote:

Adriano'nun tadı başkadır ama :) Oyundaki tüm siyah top forvetler vardır bende, forvet anlamında ihtiyacım yok ama Adriano bu yani :) 99 şut var adamda. Özellikleri Lukaku'yu andırıyor ama bir tık daha hızlı ve iyi sanırsam. Gelirse hemen denemesini yapıp video ile paylaşıcam.

Senin takımını biliyorum ben 2 maç yaptık hatta birini sen aldın birini ben belki hatırlarsın kurtlu bir takımım var benim. şut gücünün yanında bitiricilik + hız patlaması da iyi. Bir tane solak grizzmann vardı bu da iyi oldu solak forvet iyidir.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Valla hatırlayamadım, doğrudur :) Adriano'yu çok istiyorum ben de. Şut gücü, kafa, hız, fizik var adamda. Formunu ve dayanıklılığı biraz daha yüksek yapsalar iyiydi ama buna da şükür.

• quote:

quote:

Taktiksel bağlar aşinalık desteği ile mi kuruluyor? Bunu anlatan bir video var mıdır acaba bi araştıracağım.

Alıntıları Göster
    Ben sim maçlarında yedeğe atıyorum taktik bağları düşük olan yeni oyuncuları. Her maçta yükseliyor git gide.

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.