Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arakdaslar merhaba ronaldo icin gp kasmaya başladım sıcrama dizlişi koru ve bakmadan pas 100 de 100.dizilişi koru bende var .lakin sıçrama ve bakmadan pas nerden baksan 2 si 400 bin gp ye anca geliyor .. varmı daha az gp ye alabiğim bi kombinansyon .
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    atmadın bana introyu....:)):):):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexalexalex86 -- 21 Aralık 2018; 16:46:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Forvete kimi alsam anında gücü sıfıra düşüyor ? Dk 1 forvetin gücü sıfır oluyor. İlginç değil mi ? Yedek oyuncuyu alıyorum yine sıfır oluyoe.

Böyle sorunu yaşayan var mı ?

Konami resmi siteden duyurmuş duvar pası yapınca güç sıfırlanıyormuş güncellemeden dolayı olmuş yeni bir güncelleme ile düzelteceklermiş sadece sende olmuyor.

https://www.konami.com/wepes/2019/eu/tr/topic/wepes2019_games-8958

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 21 Aralık 2018; 17:14:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Maçın başında birkac defa yapıyorum.

Oyuncuyu değiştiriyorum ve giren oyuncuda biranda sıfır güç oluyor. Bu nasıl oluyor ?
    Maç başlamadan önce güçleri full mü ? Myclubda üstüste aynı oyuncularla dayanklılık basmadan oynarsan dediğin olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codestech

Bu mesaj silindi.
    Boş yapma...Cevap verip vermeyeceğimizi, nasıl ve nereden yazacağımızı sana soracak değiliz. Hele hele hilecinin tekinden düzeyi öğrenecek hiç değiliz.

Öldürdüm ama sor bir bakalım niye öldürdüm?

İyi bir nedenim var demek, öldürme suçunu işlemediğin anlamına gelmiyor. Kendine göre kaba etinden kural oluşturma. Hile yapıyorsun bitti gitti. Uzatmaya gerek Yok. Biz de seni uyarıyoruz zaten burada. Hile yapınca karşındaki tüm sülalene küfür ediyor. Bir oyun için sülalene küfür ettirme diye. Yine de senin tercihin tabi. Herkesin mizacı farklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: codestech

Bu mesaj silindi.
    Sende neyin kafasını yaşıyorsun.. Adam video paylaşmış herşey ortada yaptığın "EMEK HIRSIZLIĞI" ortada... Sonuçta insanlar kafa dağıtmak için belirli bir zaman harcıyor sen ise çıkmış utanmadan birde su yüzüne çıkmaya çalışıp iyice sıçıp sıvamasını yapmaya çalışıyorsun.. Buda seni daha da beter bir duruma sokuyor.. Daha da uzatıp iyice derin sularda boğulma... Eleştiye açık ol yaptığın hatayı kabul et.. o arkadaş paylaşmasa hilekar olduğunu daha başka neler sallardın oda bilinmez... !
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Belli yani anormal bir durum olduğu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgili Konami'den açıklama geldi oyun içerisinde. Oyunda sıkıntı var, sende değil. Düzelteceklermiş.

Açıklamada da verkaç yaparken verkaçı başlatan oyuncunun gücü hızla düşüyor şeklinde açıklamışlar.
    Ne zaman gelir güncelleme? Haftaya çarşamba mı? Bu halde oynanmıyor oyun.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Bendeki stoperler bu şekilde.

Yeni 4.4.2 deschmaps a geçtiğim için fazla yüksek maliyetli oyuncuları oynatamiyorum.

dostum intro gelmedi :)) bitirdin inşllah ..
  • Şu oyunda öne geçipte defansinda pas çevirenlere öyle ağır küfürler ediyorum ki. Bu pesin yaş ortalaması 10 veya 12 ahlak ortalaması daha düşük. Bu kadar şerefsiz ve bu kadar beyinsiz bir oyun kitlesi başka bir oyunda yoktur herhalde.

O kadar çok oyunlarda öne gectim öne geçtiğim oyunlarda 3 0 dan 2 0 dan maçlar verdim ama hiçbir zaman defansimda pas çevirecek kadar ahlaksız emek hırsızı olmadım. Ahlaksızlar ordusu pes e toplanmış. Ne olacak yenilsen pislik herifler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 21 Aralık 2018; 19:0:39 >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Bu defansta top çevirenler bağlantı koparanlardan bile daha sinir bozucu.Yeri gelir orta sahada , forvet hattında boşluk bulamayıp oyun kurmak için pas yaparsın geri dönersin ama kaleciyle defans arasında paslaşanlar nasıl bir ruh haline sahip anlamıyorum.Dün bir tanesi bana denk geldi 90+2 de ayağından alıp golü attım surat ifadesini görmek isterdim o an.Forvetleri en uca çekip atak seviyesini en yukarı çekip kare +x ile pres yapmak nispeten işe yarıyor ama bu seferde topu kaptırınca kasıtlı kayıp faul yapıyorlar.Böyle tiplere maalesef çözüm yok.

• özrail kullanıcısına yanıt
    Birde 1000 puanın üzerinde olan kişiler yapıyor bunu. Oyun Fifa dan daha güzel bu bir gerçek ama oyuncu kitlesi ve kalitesi gerçekten çok düşük bu oyunun.

Ben oyun kurmak için pas çevirenlere tek kelime etmem 4 5 yaparsın ama dk daha 65 70 birde sinyal yapıyor top çevirirken.

Hayir ben oyunu zevk için oynuyorum puanın 3000 4000 olsa ne olacak ? Konami seni Japonya da misafir edip odana Japon karı mi gönderecek? Yoksa para ödülümü var sonunda?

• Manuel şut kullanan varmı ? :)

• 3v3te takım arkadaşımın, attığım hava topuna kafa asisti ne güzel düştü önüme böyle, lokum gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 21 Aralık 2018; 21:2:24 >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş şu modu biraz daha önem verseler süper olurdu bu modda en ufak lag olmuyor oyun çok akıcı birde şu puanları sıfırlama olmasa daha iyi olurdu şimdi biz oynuyoruz 500 puanı filan geçiyoruz haftaya puanımız 400 düşüyor böyle olunca zevkli de olsa oynama istediğin kalmıyor oyna oyna başa dönüyor

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Momentum düşük level oyuncuları üst level oyunculara karşı vuruyor, ne pas atılıyor ne oyun oynanıyor presten, her nokta ölümcül pres, cpu ile eşleşen ve momentum etkisini arkasına alan oyuncular geliyor bazen ve maç boyu prese maruz kalıyorum, bunun dışında güzel mod, takım arkadaşlarının oyun tarzları takım ruhunu getiriyor, oyun yapınız ve el alışkanlıkları birbirine ters gelirse hezimet olur maçta

• quote:

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Bendeki stoperler bu şekilde.

Yeni 4.4.2 deschmaps a geçtiğim için fazla yüksek maliyetli oyuncuları oynatamiyorum.

Yönetim becerin yok mu hiç? Bir iki top aç veriyor zaten hemen.

Bu arada yine lag yüzünden berabere kaldım. Biz bu oyunu hep gecenin bir köründe mi oynayacağız yahu bu nasıl rezilliktir? Bedava lite sürümden sonra daha kötü oldu lagsız maçım yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun oynanamaz hale geldi, baktım olmuyor sürekli yenilmeye başladım bari dedim ki 3 yıldızlı oynayayım da en azından seviye düşük olur maç yaptığımızı anlarız. Demez olaydım hem gece hem gündüz aynı adamı 1020 puanlı adamı karşıma çıkardı. Benim seviye 500 ve 3 yıldızlı takımda 1000 ilk adamla gece gündüz eşleştiriyor. Nefret ediyorum artık

• 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.