Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
71
Favori
54.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beceri Antrenörünü bi kere denedim, ilkinde kafa geldi. Şansa yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Evet, top kontrolü biraz kötü ama hızı, fiziği, şutu, kafası telafi ediyo. Çok sevdim ben. Fazla çalıma gitmemek lazım ama Auba ile.

• Galatasarayın momentum yemesi :) Oyuncularımızın bizimle dalga geçmesi ve benim kafamın milyon olması :) Anadoluspor kariyeri tam gaz devam ediyor.

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Salah i begenmedim pek mane daha iyi gipi 92 abumeyang 2 defa geldi birde normali vardi antrenor yabdim birine

• Tam12 T kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık kardeşim güzel videolar yapıyorsun yazma fırsatım olmadı şimdi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Formu 4 mü? O zaman kalsın.

92'lik Auba gelmişti geçen hafta, ona Kafa becerisi de ekledim, o bana yeter. 20 maç oynattım, 32 gol attı. Bana göre şimdiye kadar verilen en iyi Featured oyuncu Aubameyang. 94 OV Salah da iyidir muhtemelen ama onu tutturamadık.
    Bu yil oyunun basinda gelmisti bana, cok ekmegini yedim, sayesinde 1000 puani astim. El alisinca tutulmuyor ceylan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Eline sağlık kardeşim güzel videolar yapıyorsun yazma fırsatım olmadı şimdi oldu.
    Tesekkur ederım dostum saolasın.
  • PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 7 Aralık 2018; 22:52:24 >
  • Bir gol de benden

https://youtu.be/OshZqO3uRuk

• Ana Lig kadrom puan durumlarim ve lanet fiksturum.

Böyle fikstür görülmedi :)))

Zorluk: En iyi oyuncu

Tek yenilgim deplasmanda konyaspor 1-0 dan 2-1 verdik maçı

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 8 Aralık 2018; 8:39:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• O kadar lig içinden bunlar mı haftanın oyuncuları? 3 tane siyah koymuşlar gerisi gümüş altın rezalet resmen. yükseltilmiş gümüş geldi bana düşün artık adamın orjinali bakır herhalde bizede gele gele bu geldi.

• oyunun başından beri olan çim sorunu ne durumda acaba güncelleme ile düzeltildi mi ? nedir son durum ?
  • Yine verdik mehteri :)

• Salah hat trick yaptı. Haftaya yine haftanın oyuncularında verirler artık.

• Sim oynarken hangi dizilim daha iş goruyor?
    99 uyumluluk ve 3yildizli 1900'luk 4-2-1-3 dizilimim en basit takima bile yeniliyo. Sime uygun degil gordugum kadariyla

• quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

oyunun başından beri olan çim sorunu ne durumda acaba güncelleme ile düzeltildi mi ? nedir son durum ?
    Oyunda o kadar sorun var ona takmaya fırsat olmuyor bazı stadyumlarda çimler düzgün görünüyor bazıları berbat çok takılacak bir durum yok cim konusunda

• alexalexalex86 A kullanıcısına yanıt
    Pişt, şuraya bi bak:

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Ben 4-3-1-2 taktiğiyle tek yıldız takımla oynuyorum.İyi bir kafacı forvet bir de hızlı forvet kullanıyorum.orta saha ve defansa da top kapma özellikleri iyi oyuncular koydum.15 maçtır galip geliyorum.

• Oyundan çıkan oyuncunun sözleşme süresi azalmıyor mu arkadaşlar? Bunun olayı nedir

• hayalet16 kullanıcısına yanıt
    Dakika hesabı oluyor. 10 * 90 dk oynayınca sözleşmesi doluyor oyuncunun (MyClub'da).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 9 Aralık 2018; 0:16:55 >
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.