Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkxking35

Eniştesisin ve haklıysam haklısınmı dicen[8D sende inanmıyon söylediğine güldürme bizi
    Ne dayısı kimi alıntı yaptın kime cevap veriyon belli değil neyse gerçekler değişmez geçen sene bana yaptın bu senede nezaket derecen b bravo sana ödül aldın mı konami den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PhysicalEducation kullanıcısına yanıt
    Beyaz toplardan 11 kur gumus top veren bil e karsi mucadeleye gir saden genelde ilk 55 dk basmiyor amator psg ve juve ilk iki maci kazan sonra diger bi musabakaya gir cik tekrar gumus veren musabakada 2 mac yab bu sekilde gp biriktirebilirsin...

• İster momentum deyin ister başka bişey bu mümkünmü gece uyku girmedi maçtan sonra kaleyi bulan 5 ama 3 kornerde kafayı çizgiden çıkardı onlar ve direkler kaleyi bulan sayılmıyor malum skor tabikide 1-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendıs bey -- 20 Kasım 2018; 8:28:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Yalnız o gelen futbolcular normal futbolcular değil. Mesela bana allan geldi oyunda 82 sarı top ama temsilcide 88siyah top aynı şekilde diğer futbolcularda şişirilmiş vaziyette. Diğer temsilcide ki cavani 93 şut kafa bitiricilik üst seviyede. İlerde gelecek olanlarda bu şekilde şişirilmiş olabilir coins biriktirmek lazım.
    Şöyle birşey yapsaydı konami. Haftanın formda oyuncuları yanlızca bir hafta o güçte kalıp tekrar orjinal haline dönse kimse birşey demezdi. Ama sürekli hormonlu olarak kalması oyunda ki dengeleri altüst etti.

Yemin ederim 10 rakipten en az 8 nde C.Ronaldo var.

Zaten bir C.Ronaldo koymuşlar oyuna mübarek canavar. Birde kazara Hormonlu C.Ronaldo koyarlarsa haftanın oyuncularından herhalde herşeyi 99 olur

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Ben bundan önceki serilerde momentum, lag vs olmasına rağmen şikayetlerimi minimumda tutan bir pes oyuncusuydum. Fakat herkeste 99luk forvet hatti ve 90+ kadrolar olunca cok zevksizlesmis. Hem cok fazla gol oluyor hele ki mücadeleci kadronuz varsa tutunmak imkansız. Zaten online maclarda belli bir gecikme oluyor ve offlinedaki gibi ince hareketler yapmak nerdeyse mümkün degil. Dolayısıyla bilardo gibi maclar oluyor. Cok kotu olmus bu kadar kolay vermesi bu kadar iyi oyuncuları. Ben şahsen hic zevk alamadım bu sene, takim kurmanin oyuncu kesfetmenin ne bi anlami kalmis ne bi zevki.

• .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Şöyle birşey yapsaydı konami. Haftanın formda oyuncuları yanlızca bir hafta o güçte kalıp tekrar orjinal haline dönse kimse birşey demezdi. Ama sürekli hormonlu olarak kalması oyunda ki dengeleri altüst etti.

Yemin ederim 10 rakipten en az 8 nde C.Ronaldo var.

Zaten bir C.Ronaldo koymuşlar oyuna mübarek canavar. Birde kazara Hormonlu C.Ronaldo koyarlarsa haftanın oyuncularından herhalde herşeyi 99 olur

Alıntıları Göster
    15 gün oyuna emek verirsenki ronaldosu olan çok kişi bu emegi vermiştir. Seninde ronaldon olur. Armut piş agzıma düş yok:)

• Darkxking35 kullanıcısına yanıt
    laf olsun torba dolsun amacındasın sen belli ki. arkadaş da bahsetmiş sanırım hell grubundasın ondan üstekini taşlamalar filan. kişi başkasından bilirmiş kendiisini... daha fazla da söyleyecek birşey yok kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

15 gün oyuna emek verirsenki ronaldosu olan çok kişi bu emegi vermiştir. Seninde ronaldon olur. Armut piş agzıma düş yok:)

Alıntıları Göster
    Sen benim ne demek istediğimi anlamamışsın.
  • Ben de ilk Ronaldo'mu 3 siyah De Bruyne ile takas ederek Lv 1 almıştım. 88 OV, 4* takımıma cuk diye oturmuştu :) Şimdi 93 OV oldu, sığmıyor takıma. 3. Siyah top Miranda veya Pique'yi bulabilirsem Ronaldo'yu satıp tekrar Lv 1 Ronaldo alcam. Lv 1'deyken bile öttürüyor adam. Geçen sene bu kadar etkili değildi sanki, pek takıma almazdım. Bu sene canavar olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Önereceğiniz ve kefil olacağınız sarı ve gri top futbolcular var mı arkadaşlar?
    Bende coop da gp kasip sari oyuncu pesine dusuyorum muzayededen :)

Myclub da Level 3 den baskasi yalan..siyahlar coop da isinize yariyor bunu net anladim...kur sari az da gumus oyuncular ile kadronu, level 3 de keyfine bak :)

Ben suan pepe luiz Gustavo manulu valencia ve batshuayi aldim.bunlari cok seviyorum

Eger ibra milana transfer olursa,bir tek siyah oyuncum ibra olur kadromda

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendıs bey

İster momentum deyin ister başka bişey bu mümkünmü gece uyku girmedi maçtan sonra kaleyi bulan 5 ama 3 kornerde kafayı çizgiden çıkardı onlar ve direkler kaleyi bulan sayılmıyor malum skor tabikide 1-0

Bende momentum yedim birçok kere ama birtanesini unutamıyorum.Hayret ile izledim ve ne yapacağımı bilemedim inanın.Belkide burada yazışan biridir bilemiyorum.BEN GS takımı oda juventus takımını aldı.ilk yarı ortada bir mücadele vardı 3-0 önde bitirdim.İkinci yarı birşey olu takıma ronalda dümdüz koşarak gidiyor ve bir kişi bile engellemeye çalışmıyordu.Hiçbirşey yapamıyordum.Adam kendi ceza sahasının yayından yerden üçgen ile benim ceza sahamdaki ronaldoya top atıyor ve engelliyemiyordum .Top bir ceza sahasından diğerine yerden gidiyor ve takım sadece topa bakıyor.İnanın sadece izledim hiçbirşey yapamadım.Felç oldu takım.7-3 yenildim.
    Hayatımda bukadar açığını ilk defa yaşadım.oluyordu ufak tefek şeyler bolca fakat böyle birşey hiç yaşamamıştım.

• PES LEAGUE 2019 Finalleri’nde Liverpool’a gidecek oyuncular arasında bir Türk var ...

Liverpool’da düzenlenecek olan PES LEAGUE 2019 Finalleri’ne katılacak olan oyuncular arasında bir Türk var. İstanbul Espor’dan Mucahit21.

Avrupa’nın en iyi PES oyuncularının mücadele ettiği turnuvanın finallerine ev sahipliğini İngiltere yapacak. 7-8 Aralık tarihleri arasında Liverpool‘da düzenlenecek olan turnuvada kazanan önümüzdeki sezon Bölgesel ve Dünya Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak.

Turnuva süresinde oynanacak olan maçlar PES ve PES LEAGUE resmi kanallarından canlı olarak yayımlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_21

PES LEAGUE 2019 Finalleri’nde Liverpool’a gidecek oyuncular arasında bir Türk var ...

Liverpool’da düzenlenecek olan PES LEAGUE 2019 Finalleri’ne katılacak olan oyuncular arasında bir Türk var. İstanbul Espor’dan Mucahit21.

Avrupa’nın en iyi PES oyuncularının mücadele ettiği turnuvanın finallerine ev sahipliğini İngiltere yapacak. 7-8 Aralık tarihleri arasında Liverpool‘da düzenlenecek olan turnuvada kazanan önümüzdeki sezon Bölgesel ve Dünya Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak.

Turnuva süresinde oynanacak olan maçlar PES ve PES LEAGUE resmi kanallarından canlı olarak yayımlanacak.

bunun müsabakaları nereden oldu ne ara seçtiler nerden seçtilerde seçildi bu eleman

• suÇ kullanıcısına yanıt
    ben gece gündüz sim attırıyorum bir iki siyah top daha gelirse level 5 olur takım. Beyaz sim kadrosu yenilse dahi 1300 1400gp felan gelir öyle.
    Kaleci önündeki iki stoper ve forvet sağlam olmalı. Saydıkların çok iyi futbolcular. Hele pepe. Şu haftalar sarı toplardan level 3 kurmak için çok cazip müzayedelerde 4yıldız kartlar ucuza gidiyor.
    Stopere D. Sanchez ve dakonam
    Gö.ye dembele goretzka fred eski beşiktaşlı Fernandes, golovin, kampl
    Kağıt üstünde iyi oyunculara benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 20 Kasım 2018; 13:26:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Eskiden arkadaşlarla offline oynar iken tüm futbolcuları 99 yapardık herşeyini. Şimdi pes onlinede o şekle dönüyor 😅

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert_21 M kullanıcısına yanıt
    iyi oyuıncudur kendisi. turnuvalarda izlemiştim. hatta bizim biraderle de hem gruplarda hem de finallerde karşılaşmıştı. kendisi şimdiye kadar gördüğüm 4'lü savunmayı en iyi oynayan arkadaş. başarılar mücahit kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 20 Kasım 2018; 16:2:28 >
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    Aynen ve herkesi formda yapardık.

Tabiki japonlar o zaman coin den para kazanmak için oyunun içine momentumu salmıyordu.
  • Ronaldo, mbappe, neymar, Messi, coutinho... Myclup da karşıma gelen takımların hepsinde bu şekilde kadrolar var Bende sadece Messi var. Diğerlerini bulmak için gp kasmak istesek en az 1 milyon gp lazım

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.