Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tek girip yanına iki pc oyuncusu nasıl alıyorsun tarif edermisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

Hocam tek girip yanına iki pc oyuncusu nasıl alıyorsun tarif edermisin
    Maça basla seçeneği yok mu

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Kendim hiç oda olusturmadim co op da, öncesinde klan kurmak gerekli sanırım birde neden herkes co op a yüklendi okadar da fazla gp vermiyor normaline göre gerci sözleşmelerden de kar ediyoruz 6 adam giriyor maça

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maTeryaL. -- 19 Kasım 2018; 3:18:12 >
  • Ulan ilk defa kazanıyordum. Kazanıyordum dediğimde 1-0. Bağlantı koptu yada koparıldı?!
    Yalnız 4yıldızlı takımlarla oynayınca daha kolay rakipler geliyor sanki. 3 yıldızda hep AAA olurdu. 4yıldızda A geldi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

dostum hoş geldin aramıza hata filan yapmadın . oyun evet biraz sıkıntılı ama fifada sıkıntı bu tarz oyunları dört dörtlük beklemek hata bende bir cok kez yorumda oyunu kötüledim evet . ama fifadan daha keyif alcaksın emin ol. puan olayına tkaılmadıgın sürece sorunsuz oynarsın dostum ..
    Hoşbulduk hocam :) Oyundan baya keyif alıyorum oynarken bence bu sene olmuş. Önceki senelerdeki gibi FIFA alma isteği yaratmadı bende. Son zamanlardaki en iyi PES olmuş 2019.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

Kendim hiç oda olusturmadim co op da, öncesinde klan kurmak gerekli sanırım birde neden herkes co op a yüklendi okadar da fazla gp vermiyor normaline göre gerci sözleşmelerden de kar ediyoruz 6 adam giriyor maça
    Bu hafta kampanya var olmasa bile rakip çabuk buluyor 3sn ye içinde rakip buluyor sen klan oluştur oda da bekle gelen olursa oyna olmazsa tek gir yayına 2 bilgisayar veriyor onlarla oynarsın arkadaşın varsa daha zevkli olabilir oynaması

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Ve Press tuşu Kareye basmamana rağmen stoperlerin kendi kafalarına göre ileriye Press yapmaya çıkıp yerini bosaltmasi.

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    T.d alakali bi durum galipa muhtemelen defans takdigin onde baski ve agresif...

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Dosdum gecen yil ve bu yil lukaku oyunun en etkili oyuncusu net skora tek basina en cok etki eden o

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert07kan

T.d alakali bi durum galipa muhtemelen defans takdigin onde baski ve agresif...
    Yok dostum laudrup ve derin defans çizgisi ile oynuyorum.

Laudrup da defans çizgisi baya geride ve destek aralığı orta seviye de.
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    S.a o Srfsiz erif geçen gün banada koparttı bu sado denen mahlukat (edospasha) birde ( scarfeys ) sıralamadaki çakma 1inci olan arkadaş bu 3ü birlikte iş tutuyorlar bilginiz olsun adamlar karşı tarafın bağlantısını resmen koparıyorlar nasıl yapıyolar bilmiyom ama program kullanıyolar diye örendim özellikle 1.sıradaki geçen senenin alt sıralarında ezilen adamı şuan 1.sırada my club da adam 2 ayda örenmiş oyunu

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Onde baski agresif dede 1 stoper baski icin cikiyor diye biliyorum sen birde tam defans dene

• Önereceğiniz ve kefil olacağınız sarı ve gri top futbolcular var mı arkadaşlar?

• Ana lig Kadıköy'de fb gs maci var. Maçı vermemem lazim :))

1-0 ondeyim dk 84 te fernando atti 1-1 oldu. 90+2 de gs penalti kazandi. Selcuk inanin penaltisini kurtardim 1-1 bitti ama o içimdeki heyecan sanki gercek macmis hissiyati verdi. Evimde yenilmek istemiyordum kurtardiktan sonra kolu bırakıp sevinç çığlıkları attim :D

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Rakip ara pasi attiginda benim oyuncularin topla alakasi olmamasi ve birinin saga birinin sola kaçmasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Hiç olmadığı kadar sistemin maç sonucuna müdahale ettiği, bilek gücünün anlamını yitirdiği, para avcısı bir seri.

Momentum belirtilerinin en net 2 detayı;

*Pas barını full doldursan da kısacık giden, yerini bulmayan paslar, takımın üst üste 3 pas dahi yapamaması, cılız şutlar.

*Rakibin maç boyu tükenmek bilmeyen ölümcül presi, havadan yerden her pası kesmesi, her hava topuna kafa vurması ve sırtı kaleye dönük dahi olsa her vuruşunun gol olması
    Öndekine attığın pası uzaktakine yavaşça atması ve topun kaptırılması.

Herşeyi geçtim hayvani pres en sçma ve sinir bozucu olanı.

• bu yıl konami amca lite çıkarmayacak galiba
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    Ilk aklima gelenler Zaha, Bailey, M.Asensio, Goretzka, Golovin, Fred, Partey. Gumus toplardan A.Toure, N'jie, Mbabu. Bu yil bunlarla level 3 bir kadro kurup takilmayi dusunuyorum. Sim kasip hedef oyunculari aliyorum, arada bir top ceviririm. 1000 kusur coin oldu sevdigim oyuncular gelince kampanyadan actiririm. Bu oyun adami sinir hastasi eder o yuzden online icin cok fazla emek harcamaya gerek yok.

• Sim nasıl kasıyorsun dostum ? Onda da maç kazanmak bir dert . Bir yolu var mı ?

• 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.