Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün bir mac yaptım 11 şut cektim 7 si isabet oranı gol yok rakip .3 kere geldi 2 gol . ikinci yarı kalecimi görmedi kalecim bi ara faturaları yatırmaya dışarı cıkmış düşün :))) nasıl boğdum rakibi aman allahım gol olmuyor mac sonunda msj attım gerckten hakkınla yendiği düşünüyormusn dostum dedim . oda saolsun hani hayır dedi . dediğim gibi acayip sinir bozucu benden iyi rakip yenerse tebrik msjlarım var inan.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexalexalex86 -- 15 Kasım 2018; 14:52:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Bu beceri antremanındaki “ölü yaprak vuruşu “ tam fiyasko asla vurmuyo bu özelliğe sahip oyuncular, deneyen oldu mu? Belirli maçtan sonra falan mı yapıcak ki anlamadım bunu
    Bale ve backham ile atım ben diğer denediklerim fiyasko

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage][/simage]
    şimdi şu sizce momentum değilmi dostlar bi bakın derim ..:=)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexalexalex86 -- 15 Kasım 2018; 14:55:44 >
  • alexalexalex86 A kullanıcısına yanıt
    bu momentum olmayabilirde
    Bazen karşımda iyi oynayan rakipler olunca full savunma yapıp kontalarla gol bulup aldığım cok mac oluyor.
    Rakibini oynarken de paslaşmasından tarzından anlayabilirsin aslında.
    Momentumda takım yürümüyor. Ama senin takım yürümüş belli. Bol bol şut çekebilmişsin pozisyon bulmuşsun.
    Bu tamamen taktik bence.
    İstatistiklere göre momentum yok rakibin pas oyunu oynamış oyunun genelinde de topa daha fazla sahip olmuş.

Sende önde basınca kontrata gol atmış

• emrealtinsk E kullanıcısına yanıt
    reis allah askına 11 şut 7 kurtarış var :))) sence normal mi ikinci yarı kaleye gelemedi diyorum boğucu üsütnlük yaptım macı izlesen bu fikirde olmazdın buna emin ol ..direklerden topları hiç saymıyorum :)
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    reis sut cektikte ne oldu direkler kaleci anlamsız kurtarıslar ikinci yarı kalecimi göremedi diyorum defansın burda bi ön görüsü yoktu inan .. ben ilk defa bu tarz mac yaptım ki atılan golleri görmediğin icin golleri görsen öle bi gol olduki şaşırırsın o top ordan nasıl gecti dersin .
    Gördüğüm kadarıyla bu oyunda birden fazla momentum türü var.

- Koşamayan oyuncular

- Yerine gitmeyen paslar

- Markaj yapmayan / doğru yer tutamayan defans oyuncuları

- Rakipte insanüstü kaleci / sizde aşırı kötü kaleci

- Kötü şutlar

Bunlardan birkaçı birden aynı anda vurunca kazanmak imkansıza yakın oluyor. Diğer bazı durumlarda bir gol atınca momentum size dönebiliyor.

Örneğin şu maçımda adam 3:0 yaptı, ordan maçı çevirdim (kalecilerle ilgili durum oldu sanırım bende). Taktik değişikliğine bağladım ben bu dönüşü.

https://youtu.be/DmIHbgG-6RE

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    cok haklısınız hocam .. david de gea var kalede yediği golü görseniz dillere destan rakibin kalecisini inanın tnaımıyorum adam ne sutlar cıkardı 90 giden top nasıl cıkarıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

reis sut cektikte ne oldu direkler kaleci anlamsız kurtarıslar ikinci yarı kalecimi göremedi diyorum defansın burda bi ön görüsü yoktu inan .. ben ilk defa bu tarz mac yaptım ki atılan golleri görmediğin icin golleri görsen öle bi gol olduki şaşırırsın o top ordan nasıl gecti dersin .
    bu ama yenilebilir bir şey bak dün 5. seri galibiyetimi almak için maça girdim maç aynı tek kale geçiyor çizgiden rövaşata atıp direğe vuruyor o derece iki uzun top mpabbeye hop 2-0 geriye düştüm gene 5. maçı vermedi dedim.Sonra sinirden taktği bir değiştim o kaçıran andavallar bir bir atıyor 2-2 yaptım maçı 3-2 geri düştüm oyuncu değiştim sagolsun mertens 82 88 de 4-3 aldırdı maçı böyle momentum yeniliyor ama diğer türlü takımın hiç koşamadıgı pas bile atamadığı momentuma çözüm yok.

• Her frikikden gol yiyorum benim baraj zıplamıyor ya var mı bunun bi olayı

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Hocam salah da vuramıyor, lacazatte frikikten bir defa vurabildi.. normalde cayır cayır vurmaları lazımdı bu adamların

• Beyler psplusta pes indirime girmis ne almami onerirsiniz ?

Online oynamak istiyorum objektif olarak yorum lutfen biliyorim milyonlarca kez soruldu fifa al der misiniz ? Su anki fiyatları 120 130.tl değer mi bu oyuna

• Arkadaş ilk maçım daha 56lık adamlarla oynuyorum.Karşıma yıldızlar karması geliyor nasıl iş bu

• muhendıs bey kullanıcısına yanıt
    Mertens'in Süper Yedek kartı var ve ikinci yarı oyuna alındığında tüm takımı şahlandırıyor. Ben birsürü maç çevirdim Mertens sayesinde ikinci yarıda. Pek kimse aldırmıyor Mertens'in etkisine ama adam çok fena. Yabancı bir forumda dakika 65'ten sonra oyuna alındığında Süper Yedek'lerin daha da etkili olduğunu yazmışlar, yabancı YouTuber PESEP de bi videosunda öyle demişti. Ben dakikaya pek dikkat etmedim aldığım zamanlarda, ikinci yarı sahaya sürünce Süper Yedek kartı aktif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 15 Kasım 2018; 21:16:5 >
  • Arkadaşlar merhaba bundan 1 ay önce benim ufak oğlan ps4 açıp bilinçsizce oyunlar indirmiş 1.200 tlye yakın..bu durumu farkedip bankaya başvurduğumda banka kartı hemen bloke edip geri iade talep formu bana doldurdup faks olarak bankaya gönderdim.45 gün içersinde geri dönüş olcağını söyledi banka..bu akşam ps4 açtığımda hesap erişimimin engellendiğini gördüm ve hiç bir oyunumu açamıyorum.müşteri hizmetlerini aradım saatten dolayı hizmet vermiyor..bankaya taşebimden dolayı ps4 hesabımın engellendiğini düşünüyorum..bu tarz durum ile karşılaşan varmıdır ne yapılması gerekir ve bu hesap tekrardan açılırmı eğer açılmazsa öedeme devam ettiğim daha önceden aldığım oyunlar ne olur??

• Oyun bir aydır siyah top vermiyor.
  • Haftanın oyuncularında cavani gelmeyecek biliyodum bunu hiç denemedim bile, iyi bi forvet ve kanata ihtiyacım vardı, napoliden ilk çektik insigne ikinciside mertens geldi bıraktım çok iyi oldu benim için, bende normal gelen koulibaly var yine çeksem tekrar koulibaly gelse daha sonra bi ihtimal yine denk gelirse degisim için kullanabiliyomuyum

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Gördüğüm kadarıyla bu oyunda birden fazla momentum türü var.

- Koşamayan oyuncular

- Yerine gitmeyen paslar

- Markaj yapmayan / doğru yer tutamayan defans oyuncuları

- Rakipte insanüstü kaleci / sizde aşırı kötü kaleci

- Kötü şutlar

Bunlardan birkaçı birden aynı anda vurunca kazanmak imkansıza yakın oluyor. Diğer bazı durumlarda bir gol atınca momentum size dönebiliyor.

Örneğin şu maçımda adam 3:0 yaptı, ordan maçı çevirdim (kalecilerle ilgili durum oldu sanırım bende). Taktik değişikliğine bağladım ben bu dönüşü.

https://youtu.be/DmIHbgG-6RE
    evet güzel şeyler yazmışsın , tesbitlerin dogru ama her zaman aynı şeyler olmuyor ve bunu kimse tam olarak çözemiyor bu yüzden , oyuncu ve taktik değişiklikleri farklılık yaratıyor gibi ,tabi bu bazen oluyor ..bilmiyorum sizlere oluyor mu ronaldo bayadır var bende sf oynatıyorum ve maçın içinde kayboluyor adeta ,sahada yok gibi ,güç bela ulaştırdıgım topları da anında kaptırıyor ,ama tam böyle giden maçlarda bi gol atıp işi de bitiriyor tek basına , çok güçlü kadrolara konami bi frenleme yapıyor ve adamlar da öyle ,

bournemouth takımında oynayan stoper nathan ake diye bi adamım var oyunun baslarında gelmişti bütün sarı stoperlerimden iyi oynuyor , bunu örnek olarak verdim böyle çok var , liverpoolun sag ve sol bekleri mesela ; çogu sarı siyah beklerden çok iş yapıyor

ve şu haftalık 100 coinse gelen siyah olmayan ama konaminin siyah yaptıgı adamlar ,bi zaman sonra oynamıyor bence , ilk haftada verdiği fiorentinada oynayan simeone şimdi o kadar etkili değil

ronaldo ve neymarı aynı anda oynattıgım çogu maçı kaybettim artık yapmıyorum bunu ,bi ara ronaldoyu ilk 18 bile almayıp rashford ile oynadım bir sürü maç kazandım ,böyle seyler var ve bunları çözmek zor ,dediğim gibi hep aynı şekilde bi işleyişe sahip değil bu momentum dediğimiz sey . ve en kötüsü oyun böyle seyler yaparak seni dogrularından saptırıyor bazen ,dogru olan bişeyde momentumla maç kaybetmişsen bi sonraki maçında baska bi hata yapıyosun ,şahsen ben çok yasadım bunları

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.