Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MehmetSrt-01 ailene çok selamlar. 3-0 öne geçince bağlantı kopardı bu şerefisz
  • edit. çift mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danderfluff90 -- 14 Kasım 2018; 21:8:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_21

nuri_6141 , MERDOL-CR7=CHEATER=O.Ç. yazmış çok güldüm yaa...
    nuride gelişme var. Cheaterlerin O.Ç. olduğunun farkına varmış.
    Yeni hesap acmis nuri :)

150 mac yapmis gecen geldi karsima,2-0 one gectim dakikada bir oyun menusunune girip takimina ayar veriyordu manyak

Beni yenecegini anladi,o yuzden kopartmadi son ana kadar oyun planina gir cik gir cik yapti bu yuzden :)

Banlanacagini bile bile manyak hirs yapiyor...piskolojik sorunlu birisi kesin buna inandim ben artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

kilitle kanatları derken hacım. Tam olarak ne demek istedin
    sağ ve sol defans oyuncularını defansif yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Yeni hesap acmis nuri :)

150 mac yapmis gecen geldi karsima,2-0 one gectim dakikada bir oyun menusunune girip takimina ayar veriyordu manyak

Beni yenecegini anladi,o yuzden kopartmadi son ana kadar oyun planina gir cik gir cik yapti bu yuzden :)

Banlanacagini bile bile manyak hirs yapiyor...piskolojik sorunlu birisi kesin buna inandim ben artik

Alıntıları Göster
    banada geldi bu herif , bastım engeli gittim
    bir daha da gelmez.
    şu zamana kadar 100'e yakın adam engelledim

• Topa ayak sokmanın bu kadar kolay olmaması lazım ya. Hadi defans oyuncuları neyse de orta saha, forvet oyuncuları bile Maldini gibi topa ayak sokuyor, top kapıyor. Bunun değiştirilmesi lazım. Bu yüzden herkes tek pas yapıyor zaten, onda sıkıntı yok ben de tek pas yaparım sürekli ama önemli olan futbol oynamak.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

inanırmısn hocam ben puanı vs hiç takmıyorum inan bana ..
    puan olayını 2 yıl önce bıraktım.
    1000+ puan yaptım çok zor bir şekilde
    sonrasında o kadar boş takımlara yenildim ki , bu oyunda aslanı , fareye s.ktiren bir sistem var.
    ne kadar iyi olursan ol maç zaten başlangıçta belirlenmiş oluyor.
    dün akşam bir maç yaptım 2-0 öne geçtim o an içimden 3-0 yapmazsam maç gider dedim ve 3-2 mağlup olacakken
    son anlarda zar zor 4-3 yenebildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendıs bey

Bu rezilliktir abi konami dalga geçiyor dalga şu kadar puan farkı adamı yeniyorum ve 5 puan veriyor şakagibi ben 800 puanlı adama yenilince 12 puan düşüyor 1 maglubiyet 4 maçta çıkarabiliyorum böyle saçmalık olamaz ya
    Hocam o puani nasil yapmış, imkansiz gibi birşey.

• Pesdb sitesini kullanmayı bilmeyenler için anlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

cok tuaf gerekten tbrik ederim reis bu arada 2 bn küsürlük adamı yenmişsin ..
    eyvallah hocam ben puanı takıyorum çünkü pes başka amaç vermiyor amaç olmayıncada benim oynayasım gelmiyor online açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PalabıyıkRocky

Hocam o puani nasil yapmış, imkansiz gibi birşey.

Alıntıları Göster
    1000 e yakın maç yapmış adam ve 130 mu ne maglubıyetı var açıkcası bu rakamlarla pek imkansız değil.Ha bana sorarsanız okadar galibiyet alacak oyun oynamıyor yada benim maçımda oynamadı ama hileci olduğunu düşünmüyorum belkide öyledir kesinde diyemem.
  • Yeni Öne Çıkan Oyuncular!
    Öne Çıkan Oyuncular, hafta sonu oynanan maçlarda çok iyi bir performans sergileyen oyunculardır. Yeni Öne Çıkan Oyuncular her hafta mevcut ve özel bir portre tasarımına sahip.

Hafta sonu maçlarındaki göz alıcı performanslarının yansıması olarak bu oyuncuların pek çok istatistiği normalden daha yüksek ayarlanıyor. Hatta bu oyuncular, hünerli kullanıcıların kendilerinin teknik yeteneğinden tam olarak faydalanmalarına imkân sağlayan ek becerilere sahip olarak gelebilir.

Takımınıza en iyi yeteneklerin düzenli bir şekilde akışını sağlamak için Öne Çıkan Oyuncular listesini takip edin.

■Dönem
    15/11/2018 8:00 (UTC) - 22/11/2018 2:00 (UTC)

*Kullanılabilirlik dönemi, bakım nedeniyle değişiklik gösterebilir.

■Özel Temsilci: Players of the Week: Nov 15 '18
    Geçen hafta sonu oynanan maçlarda iyi performans sergileyen oyuncularla sözleşme imzalayın!

*Bu Özel Temsilciden oyuncular 30. Seviyede alınır.
    *Bu Özel Temsilci, mevcutken üç defaya kadar kullanılabilir.
    *Oyun içi kulüp verileri, PES'in Canlı Güncellemeleri aracılığıyla sık sık gerçek dünyadaki futbol verileriyle senkronize edilir. Bu duruma rağmen PES'in kulüp verilerinin tamamen güncel olmaması ihtimali bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bir oyuncu almaya çalışmadan önce her Özel Temsilci için [Hedefler Listesini] kontrol etmenizi öneririz.
    [Hedefler Listesi] nasıl kontrol edilir:
    [myClub] -> [Sözleşme] -> [TEMSİLCİLER] -> Bir Temsilci seçin -> [Profil] -> [Hedefler List.]

Öne Çıkan Oyuncular Hakkında
    ・Öne Çıkan Oyuncular, Özel Temsilcilerden alınır.
    ・Aynı Öne Çıkan Oyuncunun birden fazla kopyası alınabilir.
    ・Sınırlı sayıda kullanımı olan Özel Temsilciler olması durumunda, sahip olduğunuz kullanımı sayısıyla o Temsilcinin sözleşme imzalayabileceği her Öne Çıkan Oyuncuyu alamayabilirsiniz.
    ・Öne Çıkan Oyuncular için gösterilen Genel Dereceler, ilgili her oyuncunun 30. seviyesine göre ayarlanır. Oyuncu alındıktan sonra her Öne Çıkan Oyuncunun Genel Derecesi bu göstergeden farklı olabilir.
    ・Takas özelliği, Öne Çıkan Oyuncunun aynı varyasyonunun 3 kopyasını takas etmenize imkân sağlar. Aynı oyuncunun farklı varyasyonları takas edilemez.
    ・Öne Çıkan Oyuncuların son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Bu oyuncular alındıktan itibaren PES 2019'un online hizmeti süresince sizin olacaktır.
    ・Öne Çıkan Oyuncuların nadirliği ve istatistikleri/yetenekleri güncelleme dosyalarıyla veya bakım sırasında değiştirilmeyecektir.
    ・Öne Çıkan Oyuncular Canlı Güncellemelere tabidir.
    ・Öne Çıkan Oyuncu resimleri değişiklik gösterebilir.
    ・Tüm Öne Çıkan Oyuncularda, önceden haber vermeden erteleme ve/veya iptal yapılabilir. Kullanmadan önce her Özel Temsilci aracılığıyla hangi oyuncularla sözleşme imzalanabileceğini kontrol etmeyi unutmayın.
    PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• Daha Fazla Kulüp Seçimi Özel Temsilcisi!
    PES'e yakında ilave 'Kulüp Seçimi' Özel Temsilcileri eklenecek, beklemede kalın!

Şu kulüplere ve liglere yer verilmesi planlanıyor.

・ARSENAL
    ・LIVERPOOL
    ・SCHALKE 04
    ・Superliga
    ・RANGERS
    ・CELTIC

Daha Fazla Club Selection Özel Temsilcisi bekleyebilirsiniz!

*Ayrıntılar haber verilmeden değiştirilebilir.

• İşte önemli fikstürlerden 'Öne Çıkan Oyuncular'!
    Favoriniz olan birinci sınıf kulüplerden en iyi ve en heyecan verici oyuncular, artık oyunda 'Öne Çıkan Oyuncu' kategorisinde yeni bir tasarımla yer alacak!

Partner Kulüp Öne Çıkan Oyuncularının pek çok istatistiği, hafta sonundaki üst düzey performanslarını vurgulamak için aynı oyuncunun standart sürümüne göre daha yüksek ayarlanıyor. Hatta bu oyuncular, hünerli kullanıcıların kendilerinin teknik yeteneğinden tam olarak faydalanmalarına imkân sağlayan ek becerilere sahip olarak gelebilir.

İşte en son öne çıkan kulüpler.

・NAPOLI

Alındıktan sonra öne çıkan kulüp Temsilcilerinden gelen oyuncular, aynı dönemde düzenlenecek olan VS Featured Clubs BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası'nda Takım Bonusu alabilecek.
    Seçilen oyuncuları maç kadronuza ekleyerek maçtan sonra %20 daha fazla GP kazanacaksınız.

Ayrıca VS Featured Clubs'ta ilk kez tamamlama ödülü olarak SILVER+ Lv.1 Özel Temsilcisini kazanacaksınız. Bu Özel Temsilci, GÜMÜŞ Top veya üzeri oyuncuları alabilir.
    Takımınıza en iyi yeteneklerin düzenli bir şekilde akışını sağlamak için Öne Çıkan Oyuncular listesini takip edin.

■Dönem

*Exact start and end times may be affected by maintenance.
    *SILVER+ Lv.1 Özel Temsilcisinin son kullanma tarihi bulunmaktadır. Oyundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
    *Söz konusu oyuncular Kulüp Takımlarının Canlı Güncellemesine göredir fakat transferler nedeniyle bunlar sürekli değişmektedir, bu nedenle [Hedefler Listesinden] her bir özel temsilcinin söz konusu oyuncularını teyit edin.
    [myClub menüsü] => [SÖZLEŞME] => [Özel Temsilci] => [Hedefler List.]

Öne Çıkan Oyuncular Hakkında
    ・Öne Çıkan Oyuncular, Özel Temsilcilerden alınır.
    ・Aynı Öne Çıkan Oyuncunun birden fazla kopyası alınabilir.
    ・Sınırlı sayıda kullanımı olan Özel Temsilciler olması durumunda, sahip olduğunuz kullanımı sayısıyla o Temsilcinin sözleşme imzalayabileceği her Öne Çıkan Oyuncuyu alamayabilirsiniz.
    ・Öne Çıkan Oyuncular için gösterilen Genel Dereceler, ilgili her oyuncunun 30. seviyesine göre ayarlanır. Oyuncu alındıktan sonra her Öne Çıkan Oyuncunun Genel Derecesi bu göstergeden farklı olabilir.
    ・Takas özelliği, Öne Çıkan Oyuncunun aynı varyasyonunun 3 kopyasını takas etmenize imkân sağlar. Aynı oyuncunun farklı varyasyonları takas edilemez.
    ・Öne Çıkan Oyuncuların son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Bu oyuncular alındıktan itibaren PES 2019'un online hizmeti süresince sizin olacaktır.
    ・Öne Çıkan Oyuncuların nadirliği ve istatistikleri/yetenekleri güncelleme dosyalarıyla veya bakım sırasında değiştirilmeyecektir.
    ・Öne Çıkan Oyuncular Canlı Güncellemelere tabidir.
    ・Öne Çıkan Oyuncu resimleri değişiklik gösterebilir.
    ・Tüm Öne Çıkan Oyuncularda, önceden haber vermeden erteleme ve/veya iptal yapılabilir. Kullanmadan önce her Özel Temsilci aracılığıyla hangi oyuncularla sözleşme imzalanabileceğini kontrol etmeyi unutmayın.

• Ortaklaşa Mücadele!
    Bu hafta myClub'da Online Müsabaka Kupasında Ortaklaşa müsabakalar oynayabilirsiniz.

İki veya üç başka kullanıcıyla birlikte takım olarak turnuvaya başlayabilirsiniz!
    Her şey bireysel yetenekte bitmiyor, ödülleri almak istiyorsanız takım arkadaşlarınızla uyumlu olmanız ve birlikte çalışmanız gerekiyor.
    Maçın kazananını güzel ödüller bekliyor!

Ayrıca bu kampanyaya özel olarak, mücadeleleri tamamladıktan sonra kazandığınız GP miktarı kaç kişiyle oynadığınıza bağlı olarak artıyor.
    Ne kadar fazla kişiyle oynarsanız bonus o kadar büyük olacak!

Üstelik dahası da var! Players of the Week: Nov 15 '18 Özel Temsilcisi aracılığıyla sözleşme imzalayan oyuncular, Takım Bonusuna hak kazanacak.
    Daha ne bekliyorsunuz? Sahaya çıkın ve Ortaklaşa mücadeleye başlayın!

*Oyuncu sayıları, maçın başlama vuruşunda hesaplanır.
    *Konuk kullanıcılar, oyuncu sayısında sayılmaz.

■Dönem

*Kesin tarihler, bakımdan etkilenebilir.

■Online Müsabaka Kupası: CO-OP Challenge
    Maçı kazanırsanız ilk kez tamamlama ödülü olarak GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncularla sözleşme imzalayabilen SILVER+ Lv.1 Özel Temsilcisini kazanacaksınız.
    Ayrıca Players of the Week: Nov 15 '18 Özel Temsilcisiyle aldığınız herhangi bir oyuncuyu maç takımınıza eklerseniz maç sona erdikten sonra 20% daha fazla GP ve bir Özel DP Antrenörü kazanacaksınız.

*SILVER+ Lv.1 Özel Temsilcisinin son kullanma tarihi bulunmaktadır. Oyundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
    *Oyun içi kulüp verileri, PES'in Canlı Güncellemeleri aracılığıyla sık sık gerçek dünyadaki futbol verileriyle senkronize edilir. Bu duruma rağmen PES'in kulüp verilerinin tamamen güncel olmaması ihtimali bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bir oyuncu almaya çalışmadan önce her Özel Temsilci için [Hedefler Listesini] kontrol etmenizi öneririz.

• Great Finishers!
    Bu hafta myClub'da maçın sonucunu belirleyen şut becerileriyle ünlü oyuncularla sözleşme imzalayabilecek bir Özel Temsilciye sahip olun!

Bu Özel Temsilci şu şut becerilerden birine sahip GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncularla sözleşme imzalayabilir: Kafa, Uzun Mesafe Füzesi, Ölü Yaprak Vuruşu, Akrobatik Bitiriş, Topuk Hareketi, Anında Şut, Dış Plaseci, Aşırtmalı Şut Kontrolü, Dalan Şutlar ve Yükselen Şutlar.

İşleri kendi lehinize çevirmek için tek ihtiyacınız olan şey harika bir oyun, işte maç kazandıran oyuncuları takımınıza katma fırsatı!

BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası'nda İngiltere, İspanya ve İtalya liglerindeki kulüplere karşı mücadele edeceksiniz.
    Maçın kazananını güzel ödüller bekliyor!

Bu hafta myClub'da iyi şanslar!

・Özel Temsilci
    ・BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası

■Dönem

*Kesin tarihler, bakımdan etkilenebilir.

■Özel Temsilci: Great Finishers

*Bu Özel Temsilciden oyuncular 30. Seviyede alınır.
    [myClub] -> [Sözleşme] -> [TEMSİLCİLER] -> Bir Temsilci seçin -> [Profil] -> [Hedefler List.]

■BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası: VS European Clubs
    İngiltere, İspanya ve İtalya liglerinden 3 Avrupa takımının hepsini yenerek ilk kez tamamlama ödülü olarak SILVER+ Lv.1 Özel Temsilcisini alın! Bu Özel Temsilci, GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncuları alabilir.

• PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
  • PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
  • Mert hocam great finishers temsilcisinin görüntülerini koyma şansın var mı?

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.