Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

Schalke stadyum daha güzel b.dortmund stadyumuna göre
    aynen Schalke stadyumu çok güzel ve sevdiğim bir stadyum :)
  • Türk ligi veya takımları ile ilgili bilgi verseler bari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye Ligi icin ümidim kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs fb bjk olsun da gerisi önemli değil bunların yanında 3 takımında stadyumları olsa tadından yenmez

• 3 büyükler yine olur ama stadyumlara ihtimal vermiyorum.
  • mantık yurutursek yenı 9 lık olcak 7 sı acıklantı
    avrupatan olcaksa bu 9 lık ıngıltere ve ıspanya yama ıle oluyor zaten .alabılırlerse bırı ıtalya olur.eger tutupta guney amarıka lıgı koymazlarsa buyuk ıhtımal turkıye lıgı pes 2019 olck gıbı . olursa şayet 3 buyuklerın statyumlarının olmasıta olası gıbı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombika

mantık yurutursek yenı 9 lık olcak 7 sı acıklantı
    avrupatan olcaksa bu 9 lık ıngıltere ve ıspanya yama ıle oluyor zaten .alabılırlerse bırı ıtalya olur.eger tutupta guney amarıka lıgı koymazlarsa buyuk ıhtımal turkıye lıgı pes 2019 olck gıbı . olursa şayet 3 buyuklerın statyumlarının olmasıta olası gıbı
    Türkiye ligi çok zor saçma sapan ligler ekleyecekler adım gibi eminim.
  • artık mobildeki futbol oyunları pes ve fifadan daha kaliteli hale geldi neredeyse.arkadaşlarla sabaha kadar winning oynamaktan bıkmaz turnuvalar düzenlerdik bir gram sıkmazdı.o kadar konsol aldık ultra pc dizdik ama futboldan zevkimizi alamadık.

• PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• Sizce eklenen liglerin orjinal tv sunumları ve scoreboard'ları oyunda bulunurmu? Umarım sadece Internacional hazırlık turnuvasıyla yetinmezler.
    Gerçi ps4 remote play sayesinde scorbord'lu oynamak mümkün ama uğraşmak istemiyorum artık.
    PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 6 Haziran 2018; 2:13:7 >
  • PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

turkıye lıgı buyuk olasılık pes 2019 olcak gibi
  • Steam'e 220 küsür Tl'den gelmiş. 18'i 120'ye aldığımı hatırlıyorum.

• Haberde andorra ve bolivya ligi eklendi diye gördüm

Türkiye ligi olmazsa ya umursamıyorlar yada bizim bilmediğimiz şeyle var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Haberde andorra ve bolivya ligi eklendi diye gördüm

Türkiye ligi olmazsa ya umursamıyorlar yada bizim bilmediğimiz şeyle var.
    troll haber aslı yok
  • 2015 den bugüne offline gibi olmadı online.

Bil de maç yapiyorsun,oyuncun hemen dönüyor ama aynı takım ile online maç yapiyorsun,oyuncular ağır bil deki yumuşak dönüşler olmuyor tank misali oluyor.

Pes 6 ve 13 tam bahsettigim gibiydi.offline neyse online da oydu.

Beta 18 de nihayet istediğim olmustu ama full oyunda yine bahsettigim gibi özüne o tank olayina geri dönüldü.

Ben bu bahsettigim sorunun bir tek sebepten kaynaklandığını düşünüyorum!

Oda fox engine adlı oldukça karmaşık oyunun motorundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Bu illet motordan kurtulmadikca bize rahat oyun yok.

Haa arada yapımcılar bunu çözmuyor değiller bu motoru.

2015 de muazzam tus gecikmesi vardı.o seriyi oynayanlar bilirler.2016 da biraz daha bu sorun geriye çekildi.17 de ise tus gecikmesi minumumdu.

18 de tamamen kalktı bu sorun.

Yani bir umut daha var bu sebepten içimde yinede :)

• Futbolun son 10 yılda aşırı kapitalist bir hale gelmesi oyunları da etkiledi. Tuttuğum takım Göztepe haricinde futbolla tüm ilişkimi kestim.

Mbappe diye bir bebe çıkıyor, 145 milyon euro bonservis bedeliyle transfer oluyor. Lise zamanlarımın efsaneleri Zidane 78 milyon, Ronaldo 45 milyon bonservisle transfer olmuşlardı. Şimdi toplasan Zidane + Ronaldo, Mbappe denen bebe kadar etmiyor. Arap sermayesi futbol keyfimizin içine sıçtı adeta. Kendi ırkdaşları savaştan ve açlıktan can çekişirken, petrol zengini soysuz Arap zenginleri Mbappe denen bebe için 145 milyon euro bayılıyor.

Futbolun böylesine kapitalist bir düzen içerisine girmesi maalesef oyunlarımızı da etkiledi. 1996'dan beri futbol oyunları oynardım. Ta ki geçen seneye kadar. 1996 - 2000 arası fifa, 2000 - 2017 arası pes yani japon oynadım. Pes benim çocukluğumun bir efsanesidir. Batistutalı, Oğuz Çetinli, Roberto Carloslu Winning Eleven 97 efsane bir oyundur.

Pes oynanış olarak her zaman fifa'nın önündeydi. Türkiye'de her zaman birinci öncelikli futbol oyunu olmuştur. Yukarıda da bahsettiğim üzere futbolun kapitalist bir hale gelmesi, kulüplerin lisans haklarını parayla satması karşısında, daha kapitalist olan fifa, daha az kapitalist pes'in önüne geçti ve çocukluk efsanemiz olan pes'i piyasadan sildi. Bunlar hep endüstriyel futbolun yansımaları.

2017 yılında sırf lisans sorunlarından dolayı fifa'ya geçtim. Ama tabii ki pes teki keyfi alamadım. 2018'te hiç futbol oynamadım.

2019'da pes ve fifa arasında çok kararsızım. Bir yanda oynayış keyfi, diğer yanda lisans. Bizi böyle bir seçim yapmak zorunda bırakan endüstriyel futbolun, kapitalist düzenin, arap sermayesinin allah belasını versin. Mbappe'nin de ayağı kırılır inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: atsız1925

Futbolun son 10 yılda aşırı kapitalist bir hale gelmesi oyunları da etkiledi. Tuttuğum takım Göztepe haricinde futbolla tüm ilişkimi kestim.

Mbappe diye bir bebe çıkıyor, 145 milyon euro bonservis bedeliyle transfer oluyor. Lise zamanlarımın efsaneleri Zidane 78 milyon, Ronaldo 45 milyon bonservisle transfer olmuşlardı. Şimdi toplasan Zidane + Ronaldo, Mbappe denen bebe kadar etmiyor. Arap sermayesi futbol keyfimizin içine sıçtı adeta. Kendi ırkdaşları savaştan ve açlıktan can çekişirken, petrol zengini soysuz Arap zenginleri Mbappe denen bebe için 145 milyon euro bayılıyor.

Futbolun böylesine kapitalist bir düzen içerisine girmesi maalesef oyunlarımızı da etkiledi. 1996'dan beri futbol oyunları oynardım. Ta ki geçen seneye kadar. 1996 - 2000 arası fifa, 2000 - 2017 arası pes yani japon oynadım. Pes benim çocukluğumun bir efsanesidir. Batistutalı, Oğuz Çetinli, Roberto Carloslu Winning Eleven 97 efsane bir oyundur.

Pes oynanış olarak her zaman fifa'nın önündeydi. Türkiye'de her zaman birinci öncelikli futbol oyunu olmuştur. Yukarıda da bahsettiğim üzere futbolun kapitalist bir hale gelmesi, kulüplerin lisans haklarını parayla satması karşısında, daha kapitalist olan fifa, daha az kapitalist pes'in önüne geçti ve çocukluk efsanemiz olan pes'i piyasadan sildi. Bunlar hep endüstriyel futbolun yansımaları.

2017 yılında sırf lisans sorunlarından dolayı fifa'ya geçtim. Ama tabii ki pes teki keyfi alamadım. 2018'te hiç futbol oynamadım.

2019'da pes ve fifa arasında çok kararsızım. Bir yanda oynayış keyfi, diğer yanda lisans. Bizi böyle bir seçim yapmak zorunda bırakan endüstriyel futbolun, kapitalist düzenin, arap sermayesinin allah belasını versin. Mbappe'nin de ayağı kırılır inşallah
    lisans ile oynanışı karşılaştırıp,tercihiniz lisanstan ötürü onu seçmeniz çok abes geldi bana.bu zihniyeti ben anlayamıyorum bir turlu nedense.
    fifa 2000 de lisanslı idi. onu neden bırakıp lisansız w4 oynadınız peki?

oynanıştan ötürü değil mi??

kimse kusura bakmasın ayrıca,tercihini oynanıştan değilde lisanstan yana kullananlar benim gözümde zerre futboldan ve oyundan anlamıyordur...

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Futboldan yada oyundan anlamamak değil de tercih diyelim.

2000 li yıllarda playstation olmadığı için pes'i cafelerde oynardık. Benim üniversite yıllarıma tekabül ediyor. Arkadaş ortamında lisans olup olmaması pek umrumuzda değildi açıkçası. Oynanışa ve alacağımız keyfe bakardık.

1999'dan sonra ilk defa 2017'de fifa aldım ve yarım sene oynadım. İlk aldığımda lisanslı olması, pes'e göre bazı ekstra oyun modlarının olması falan etkiledi ama pes'teki keyfi vermedi. Pes'teki keyfi vermediği için 2018'te hiç futbol oyunu oynamadım.

Ben bu yazdıklarımı pes fanı olarak yazdım ama sen yanlış anladın galiba. Kaldı ki, tercihini lisanstan yana kullanan adama da saygı göstermek gerekir. Sonuçta herkesin zevkleri farklı. Benim yakınışım bizi böyle bir tercih yapmak zorunda bırakan sisteme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atsız1925 -- 7 Haziran 2018; 12:34:10 >
  • atsız1925 kullanıcısına yanıt
    Zidane 2001 yilinda 75 m€ transfer oldugunda 29 yasindaydi. Enflasyon diye bisey var. 2001 in 75 m eurosu suan 100m euro ediyor. Mbappe 18 yaşında transfer oldu. Arap ve Çin takimlarinin piyasanin icine ettigi dogru fakat Mbappe örneği yanlış.

• Beyler biri bana bu oynanis denen seyi aciklayabilir mi? Fifacilar neden hersene " abi peste oynanis yok yeaahh" diyerek pesi kotulemeye calisiyor

Fifa 18 oynadim takim ve zorluk farketmeksizin kaleciden baslayarak kisa kisa paslarla gol atiyorsun. Gol atmakta gol yemekte cok kolay sadece fifa18 icin gecerli degil diger serilerde de boyleydi

Oyuncu fizigine.hic girmiyorum bile senelerdir butun adamlar karinca kadar. Oyundaki oyuncularin %10 u gercek faceye sahip daha da devam eder

Bu oynanis denen sey bu mu yoksa

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.