Şimdi Ara

PES 2019 [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
6
Favori
26.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet oynamasi keyifli, fakat online hilecilere çare bulmali artik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rembur kullanıcısına yanıt
    Evet, aynı durumla ben de karşılaştım. 3-0 öndeyken maçın sonlarına doğru maçı durdurup işlemci muhabbetiyle maçı iptal ettirmeyi başardı...Ne garip insanlar var yahu, daha sıralama yok, ucunda ödül yok, ceza yok... İnşallah demoya özgü bir durumdur. Aksi halde oyuncuların satın alım ve oynama kararını baltalar bu sorun.
  • deneyelim diye demo ya online koymuşlar ne güzel.. fakat yaptığım maçların yarısından çoğu ya kopardı-kapadı veya kayarak oyunu mahvetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rembur -- 12 Ağustos 2018; 10:5:16 >
  • Şu ana kadar hiçbir online bağlantıda bir problem ile karşılaşmadım.Gayet akıcı ve hilesiz güzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoda pas ayarı yapabiliyor muyuz? Bulamadım da. Şu an tamamen manuel bir pas ayarında oynatıyor sanki oyun.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Seçenekler - Kişisel bilgiler ayarları

Ben de oyundaki düzgün paslaşamama durumundan rahatsızım. 2.seviyeye alıp deneyeceğim.

PES 2019 [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: rembur

Evet oynamasi keyifli, fakat online hilecilere çare bulmali artik..
    bağlantıyı koparan ne olursa olsun 3-0 yenik sayılmalı, iş yerindeki kötü internetle denedim 1-1 de bağlantım kötüleşti (wireless) maç hükümsüz sayıldı.
    Hileciler yine olacak bilginize.
    Süper olmuş bayıldım 2019'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 13 Ağustos 2018; 11:20:10 >
  • aynen, oyun çok güzel ama şu bağlantı hilesine çözüm bulmalı, benim bağlantım kötüyse beni yenik say..

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    aynen geç tepki veriyor. Bende fifaya alışığım. Pes her zaman mı böyle?
  • bozoğlu18 kullanıcısına yanıt
    Pes 2009 oynardım eskiden o böyle değildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Konaminin mevcut sistemiyle kimin bağlantısının kötüleştiğini tespit etmesi zor görünüyor. Yapmak isteseler çoktan yaparlardı. Bunun en kolay ve basit çözümü bağlantı nedeniyle maç koptuğunda o anki skorun geçerli sayılması. Muhakkak bunu da kötüye kullanan olacaktır ama nispeten hilenin azalacağını düşünüyorum.
  • Arkadaşlar oyunun fiyatı oyun çıktıktan sonra artar mı azalır mı sizce ?

pes 2018 i 107 liraya almıştım 2019 şuan 160-170 civarı

• https://www.foxngame.com/pro-evolution-soccer-2019

164,64 TL en uygun burası sanırım, daha önce buradan alışveriş yapan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rembur -- 14 Ağustos 2018; 11:45:50 >
  • rembur kullanıcısına yanıt
    Burası daha uygun,https://www.bursagb.com/pro-evolution-soccer-2019/

daha uygun almak istersen forumda %30 %40 indirimli steam oyunları satan arkadaşlar var onlardan, Steam Gift Key olarak alabilirsin.
  • arkadaşlar merhaba steam controller ile pes oynayan oldumu hiç
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Hiç steam controller kullanmadım ve fazla bilgim yok. Muhtemelen oynanır ancak sağ stick olmadığı için bazı skilleri yapmak zor olabilir. Alışma meselesi...Bende Logitech f310 var.
  • BENBABAN1 nicki benim daha 1 kere bile online oyunda yenilmedim sanirim cok iyiyim

• İnsanın kutulu alası geliyor, baya cigs olmuş...

PES 2019 [PC ANA KONU]

PES 2019 [PC ANA KONU]

PES 2019 [PC ANA KONU]

• Arkadaşlar orjinal oyun alınca, kadro güncellemeleri geliyor değil mi? Yani çıktığında satın aldım diyelim güncel kadro olacak, ara transfer döneminde yine güncel kadro olacak şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 21 Ağustos 2018; 2:37:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.