Şimdi Ara

PES 2019 [PC ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
6
Favori
26.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nusibet

Yorulan oyuncuların dinlenmesi için bir maç oynamaması lazım. Yada elinizde varsa dayanıklılık iyileştirmesi basabilirsiniz. Bu arada oyun Steamde 220 TL hala, nasıl 20 Liraya satılıyor anlamadım.
    Playstore üzerinden aldım dün. Yalnız sanırım fiyatı artmış 50 TL olmuş. Voiduda hala 40 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemim oyun için gayet yeterli ama oyunda donmalar oluyor ağır çekimde hareket ediyor futbolcular. Sorunun çözümünü bilen var mı ya ?

• myclub modunda karşıma çok nadir rakip geliyor bunun sebebi sunucularda çok az kişi olması mı yoksa internet hızımdan kaynaklı mı?
  • Bu nasıl takım anasını satayım adam içimden geçti 9-1. Cidden ne bu nasıl yapmış bunu? Oyunu çıktığından beri oynuyor olsa bile mümkün mü?

PES 2019 [PC ANA KONU]

Beyler bir de şu lisans işini falan nasıl yaparız güncel bir link atar mısınız bir sürü site var kafasına göre yama yapmış insanlar. Siz hangisini kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 27 Mart 2019; 15:13:42 >

• Steam de oynamak için gecen gün PES 2019 aldım ve ben oyunu beğendim. Üstelik çok gerçekçi olmuş. FB ile Roma maçı oynadım Kupa da. İlk maçı 5-1 kazandım rövanş maçında neredeyse turu kaybediyordum. 4-1 geriye düştüm rövanş maçında sonra biraz toparlandım ve maçı 5-4 kaybedip turu geçtim.

Roma CL de gecen sezon hatırlarsanız Barcelona'ya karşı ilk maçı farklı kaybetmesine rağmen rövanş maçında 1 fazlasını atıp turu geçmişti. Bir an o maç geldi aklıma.

Bu arada oyunda çoğu stadın dışını da gösterirken FB stadının dışını göstermemeleri kötü olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 28 Mart 2019; 16:53:25 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

80 mb lık yama bu:))
    sadece formalar, takım isimleri ve logolarını lisanslıyor online da rahatça oynanıyor :)
    Kurulumu videoda var çok basit ek programa falanda gerek yok.
    https://delchocweb.com/pes-2019-online-patch-pc-ps4/

bu linkteki ▷ Mega Link'ten indirebilirsin.

• Eyvallah hocam süper oldu bu.
  • Oyuna lisans yamalarını kuruyorum ama birinci sayfadaki yama ingiltere 2 ligi, İspanya ligi ve İtalya liglerinde hata veriyor.

İspanya da Real'i ve İtalya da Juve'yi kurarken hata veriyor. Youtube dan bulduğum başka bir yamayı da kuruyorum şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickli1

myclub modunda karşıma çok nadir rakip geliyor bunun sebebi sunucularda çok az kişi olması mı yoksa internet hızımdan kaynaklı mı?
    nVidia denetim masasından düşey senkronizsyonu açıp fps'i sabitleyin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Oyuna lisans yamalarını kuruyorum ama birinci sayfadaki yama ingiltere 2 ligi, İspanya ligi ve İtalya liglerinde hata veriyor.

İspanya da Real'i ve İtalya da Juve'yi kurarken hata veriyor. Youtube dan bulduğum başka bir yamayı da kuruyorum şuan
    Hangi yamayı kurdun? Ben Pesuniverse V5 kurdum dün sorunsuz. 1-2 ayar yapmak gerekti sadece mesela Leverkusen ve Schalke başka ligdeydi onları alıp Bundesliga'ya taşıdım ve Bundesliga'yı 18 takıma düşürdüm elle. Onun dışında sıkıntısız. Sana da öneririm.
    Burdan indirdim: https://pesuniverse.es/pesuniverse-option-file/ (PC yazan)

• Arkadaşlar merhaba. Oyunu bir aydır falan oynuyorum. En son Pes 2015 oynamıştım sanırım. :)
    Oyun cidden güzel ama benim bir sorunum var. Yardımcı olursanız sevinirim.

MyClub maçlarında 10 maçın 4-5 tanesinde ilk yarı bitiminde 1-2 saniyeliğine oyun donar gibi oluyor ve ''bağlantı kalitesi düşük, rakipte sorun algılanmadı'' gibi hata verip beni yenik sayıyor. Enteresan olan maç sırasında bağlantıda en ufak sıkıntı yok. Sunucuyla bağlantım da kesilmiyor. Kullandığım internet 36Mbps. Oyunda galip olsam da, yenik durumda olsam da sürekli bunu yaşıyorum.

İnternette araştırınca ingilizce bazı sitelerde bunun aynısını yaşayanları gördüm ama çözüm bulamadım. Bu bir hile mi, benzer bir şey yaşayan var mı acaba ?
  • Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Selamlar Online musabakaların hepsinde aynı sorunu yaşıyorum, pes 2018 de sorun yok.Ortalama 20 ms ping ile sorun olmaması gerekir diye düşünüyorum.Port değiştirme vs denedim sorun düzelmedi.ADSL ve Mobil hattım vodafon.Servis sağlayıcı kaynaklı olabilir mi?Çözüm bulursan paylaşabilsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaydemir

Selamlar Online musabakaların hepsinde aynı sorunu yaşıyorum, pes 2018 de sorun yok.Ortalama 20 ms ping ile sorun olmaması gerekir diye düşünüyorum.Port değiştirme vs denedim sorun düzelmedi.ADSL ve Mobil hattım vodafon.Servis sağlayıcı kaynaklı olabilir mi?Çözüm bulursan paylaşabilsen sevinirim.
    Aleykümselam. Benim ping de aynı şekilde ortalama 20 ms. Port değiştirme olayını ben de denedim ama hiç bir işe yaramadı. Oyunu sildim tekrar yükledim, ekran kartının eski sürümleri ile denedim sonuç aynı. Ttnet 36 Mbps hız ile ethernet kablosu takılı oynuyorum. Servis sağlayıcı kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. 10 maçtan 5-6 tanesinde ilk yarı bitiminde sol altta noktalı yuvarlak 2-3 saniye donarak (fps drop gibi) dönüyor ve sonra maçı kesip beni yenik sayıyor. İnşallah çözüm bulunur...

• Haftalık top açtım tek silver olan çıktı. çölde kutup ayısı dürter beni bu şansla.

• Ana ligde maaş bütçem çok az. Bir milyar euro transfer bütçem var bu yüzden transfer yapamıyorum. Bu bir bug mı yoksa normali mi bu ?

• 94 Suarez 88 Ter Stegen çıktı beyler bu ne bolluk. İlk kez siyah açtım diye sevinirken sonraki topun da siyah olmasıyla havalara uçtum.
  • Oyunda oynayan oyuncu yok herhalde rakip bulamıyor buluncada bendeki oyuncular 60 gücünde karşımdakiler 85-90:D bi futbol zevki bırakmadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaydemir

Kardeş az yukarıda yama videosu yayınlayan bir arkadaş var. O yamayı kurun bence. Yamayı kurduğumdan beri hiç düşme yaşamadım. Muhtemelen karşımıza yama kurulu olanlar çıktığı için oyundan düşüyorduk.
  • Myclub money biriktirip teknik direktör aldım da sözleşme uzatmak için gereken şartları karşılamaz İsem sözleşme yenilemesini myclub money üzerinden mi yoksa gp üzerinden mi yapıyor ? Kaybetmek istemiyorum menajeri. Şartları karşılamadım diyelim ne oluyor tam olarak ?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.