Şimdi Ara

PES 2019 [PC ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
6
Favori
26.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar görüntü buğulu bunu normale nasıl çevireceğiz bilen var mı ?
  • Irina Spalko kullanıcısına yanıt
    Düşük çözünürlükte açıldı muhtemelen, monitör ile aynı çözünürlüğe ayarlayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Düşük çözünürlükte açıldı muhtemelen, monitör ile aynı çözünürlüğe ayarlayın
    Bahsettiğim konu farklı bilgisiz değilim çözünürlükle alakası yok

Bende ayarlar şu şekilde ve bulanıklık falan yok. Bir ihtimal televizyonunuzun resim moduyla da ilgili olabilir.

PES 2019 [PC ANA KONU]

PES 2019 [PC ANA KONU]

PES 2019 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusibet -- 4 Aralık 2018; 1:3:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nusibet

Bende ayarlar şu şekilde ve bulanıklık falan yok. Bir ihtimal televizyonunuzun resim moduyla da ilgili olabilir.

Televizyon derken

"Monitör" denilmek istendiğini anlamak çok zor olmasa gerek.

Madem bu kadar bilgilisiniz, her cevabı tersliyorsunuz; pekala kendi sorununuzu da kendiniz çözebilirsiniz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

"Monitör" denilmek istendiğini anlamak çok zor olmasa gerek.

Madem bu kadar bilgilisiniz, her cevabı tersliyorsunuz; pekala kendi sorununuzu da kendiniz çözebilirsiniz bence.
    Sanane yahu ne diye salça oluyorsun

Bilgisayarım lcd tvye bağlı. Bahsettiğim ayar da şu;

PES 2019 [PC ANA KONU]

Siz monitörde oynuyorsunuz sanırım. Monitörlerde böyle bir ayar var mı bilemiyorum.

• quote:

Bilgisayarım lcd tvye bağlı. Bahsettiğim ayar da şu;

Siz monitörde oynuyorsunuz sanırım. Monitörlerde böyle bir ayar var mı bilemiyorum.
    mesajınız için teşekkür ederim bu ayarı yapacağım

@FrecoB cevabını aldın mı ? monitör muymuş ? Öyle her şeye bilip bilmeden atlama bundan sonra

Aman amannnn, nasıl da teşekkür edermiş. İsteyince insanlarla düzgün iletişim kurulabiliyor demek ki. Gerçi bu biraz bana nispet gibi oldu, bunu görmek beni daha da mutlu etti.

Cevabı alması gereken kişi sizsiniz. Arkadaşın TV kullandığını ve gayriihtiyari size cevap verirken de TV dediğini tahmin etmiştim. Bu yüzden sizin verdiğiniz yumuşak(!) tepkiye göre "monitör" kullanma ihtimalinize karşılık; arkadaş TV demiş olabilir, monitör olarak algılamak lazım manasında bir cümle kurdum. Kaldı ki;

monitör: göstergeç
    göstergeç: Televizyon, bilgisayar vb.nde görüntü ile sesin niteliğini eşleme, görüntü seçimini gerçekleştirme, görüntüyü yayımlama gibi işlerin denetlenmesinde kullanılan alet, monitör

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=MON%C4%B0T%C3%96R
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=G%C3%96STERGE%C3%87

quote:

Öyle her şeye bilip bilmeden atlama bundan sonra

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

Aman amannnn, nasıl da teşekkür edermiş. İsteyince insanlarla düzgün iletişim kurulabiliyor demek ki. Gerçi bu biraz bana nispet gibi oldu, bunu görmek beni daha da mutlu etti.

Cevabı alması gereken kişi sizsiniz. Arkadaşın TV kullandığını ve gayriihtiyari size cevap verirken de TV dediğini tahmin etmiştim. Bu yüzden sizin verdiğiniz yumuşak(!) tepkiye göre "monitör" kullanma ihtimalinize karşılık; arkadaş TV demiş olabilir, monitör olarak algılamak lazım manasında bir cümle kurdum. Kaldı ki;

monitör: göstergeç
    göstergeç: Televizyon, bilgisayar vb.nde görüntü ile sesin niteliğini eşleme, görüntü seçimini gerçekleştirme, görüntüyü yayımlama gibi işlerin denetlenmesinde kullanılan alet, monitör

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=MON%C4%B0T%C3%96R
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=G%C3%96STERGE%C3%87

quote:

Öyle her şeye bilip bilmeden atlama bundan sonra

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp.
    Tamam dostum sen haklısın kusura bakma cevap için fevri davranmışım biraz sinirli anıma denk geldiyse

Estağfurullah hocam, sorun yok.

Bu aralar forumda çok fazla denk geliyorum sert cevaplara. Ülkece gerginiz, ondan olsa gerek.
  • Bazen o kadar bariz sorunlar oluyor ki o anda düğmeden pc yi kapatıp bırakıyorum oyunu ... Devam etsem ya kolu kıracağım yada başka birşeye zarar vereceğim...

At yarışlarında son 50-100 mt de jokeyler bazen atı çeker atın kafası artık 45 derece açı yapar o kadar nettir yani....

Oyunda da rakiple yan yana koşarken bazen ekran takılır gibi bizim adam anlık tık tık 2-3 takılmayla bir anda rakibin gerisinde kalıyor..Sanki arkadan birisi çekiyor oyuncuyu... Her zaman olmuyor ama olduğu zaman o maçı unut... !! Sistem karar vermişdir o maçı çıkaramassın .. Ben ilk başda bu durumun bağlantı hatası oldugunu düşünüyordum ama alakası yok ...Artık adına kim ne diyorsa ...Rezilikden başka birşey değil...Çatır çatır top çevirdiğin bir oyundan sonra sanki ekipmanların sen herşey gitmiş de yerine ilk defa kolu eline almış birisi oynuyor gibi oluyor bazı maçlarda ...
  • İnanılmaz mantık hataları var yapay zekaya ve hakem kararlarına güncelleme gelecek mi acaba? Bir de bariz olarak momentum var iyi oynayıp trilyon tane gol kaçırıyorsun rakip geliyor kıytırık bir şutta gol atıyor. 45. dk ve 90 dk. bugları da ayrı bir dünya illa ki gol oluyor momentum bariz oyuna müdahale ediyor defanstan top çıkaramıyorsun illa rakip oyuncuya atıyorlar.
  • kesin yüklemen lazım dediğiniz patch var mı? lisans vb. gibi
  • YannicK kullanıcısına yanıt
    Evet lisans yamasını kesin yüklemen lazım. Bunu indirip içinden çıkan dosyayı belgeler -> konami -> pes 2019 klasörünün içine atacaksın. sonra da oyunun ayarlarından takımları içe aktar, müsabakayı içe aktar diyeceksin la liga, premier lig vs hepsinin lisansı oyuna yüklenecek

https://www.pes-patch.com/2018/08/pes-2019-wehk-option-file-0-1.html
  • 2008den beri oynarım bu oyunu. Master ligde 58 maç 57 galibiyet 1 mağlubiyet. Onu da super kupa öncesi turnuvanın son macina yedeklerle ciktim diye aldım. Maçların tümünü simüle ettim. Alt yapıdan 7 milyon değerinde forvet çıkıyor 5 maç oynatıyorum 0 gol, makul teklifleri kabul et seçeneğini açıyorum ve 15 milyon euro teklif geliyor. Böyle saçmalık olmaz. Geçtiğimiz senelerde de devre arasında iyi futbolcuların çoğu sözleşmesini yenilemiyor sezon sonu beleşe alıyordum. Aynı durum Fifada da var

• Kör olası dış güçler...

PES 2019 [PC ANA KONU]

• Özel mesaj atamadığım için buradan cevaplıyorum.

Pc tarafında 2019 sadece steamde var. Sana tavsiyem steam hesabı aç ve pes 2019'un demosunu indir. Demoda hala online maç yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Denersin, hoşuna giderse indirim bekleyip 100 TL civarı alabilirsin. 200 TL bi oyuna verilmez bence. Online tarafta hile, lag ve Konaminin müdahalesi gibi bir çok sorun var. Ben de online işine ilk defa geçen sene 2018 ile girdim. 2019 almadım bu yıl. Orta-kafa yok, ara paslar sıkıntılı bana hitap etmedi açıkçası...
  • quote:

Özel mesaj atamadığım için buradan cevaplıyorum.

Pc tarafında 2019 sadece steamde var. Sana tavsiyem steam hesabı aç ve pes 2019'un demosunu indir. Demoda hala online maç yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Denersin, hoşuna giderse indirim bekleyip 100 TL civarı alabilirsin. 200 TL bi oyuna verilmez bence. Online tarafta hile, lag ve Konaminin müdahalesi gibi bir çok sorun var. Ben de online işine ilk defa geçen sene 2018 ile girdim. 2019 almadım bu yıl. Orta-kafa yok, ara paslar sıkıntılı bana hitap etmedi açıkçası...
    Cevabınız icin teşekkürler. Son olarak peki 2013 ve 2028 icin steam hesabı gerekiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.