Şimdi Ara

PES 2019 [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
6
Favori
26.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Master Lig ve BAL modu eskiden daha heyecanlı ve mantıklı yapıyorlardı. Üst üste 9 sezon oynadığım olurdu. Uzun zaman sonra Pes aldım ama eski oyunlardaki zevk kalmamış. Ne Fifa ne de Pes, ikisi de bu oyunların özü olan kısımları geliştirmeyi es geçiyorlar.

Bir başka zamanda eski serilerdeki oyunları oynatan yanlarını yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 maçın 8 i koptu yenilmiş sayıldım bu nasıl oyun anlamadık ki
  • Gtx 550 ti var arkadaşlar kaldırır mı demo kasıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Pes2019 PC sürümü için yayınlanan SpecificPatch'19 tanıtım ve kurulum videosuyla karşınızdayız.Karşılaştığım en detaylı yama.

• dostlar ps4 kullanıcılarına bir sorum var. oyun daha yeni elime geçti, ilk alanlar güncel kadrolar isimler ve ligler yamalarından bahsediyordu, o zamanlar ara sıra görüp oyuna sahip olmadığımdan inceleyemiyorsdum. şimdi bulamıyorum. bana en azından isimleri düzeltecek bir data varsa yardımcı olur musunuz?
  • Arkadaşlar oyun içi sohbet mikrofon sesli görüşme arkadaş ekleme gibi durumlar var mı ? Konu hakkında bilgisi olan yorum yazarsa sevinirim...
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    2019 oynayamadım henüz. 2018'de sesli veya yazılı mesajlaşma yoktu. Sadece özel oda oluşturup arkadaşlarınızla maç atabiliyordunuz bildiğim kadarıyla.
  • Yav bu kasma sorunu nu nasıl düzeltebiliriz valla kanser etti oyundan soğudum myclub giriyorum lag dolu oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: nusibet

2019 oynayamadım henüz. 2018'de sesli veya yazılı mesajlaşma yoktu. Sadece özel oda oluşturup arkadaşlarınızla maç atabiliyordunuz bildiğim kadarıyla.
    Yokmuş Hocam... Ama olsaymış güzel olurmuş...
  • arkadaşlar oyunu yeni aldım fakat ne yaparsam yapayım oyun kasıyor
    ryzen 1600x
    32 gb ram
    gtx 1060
    samsung evo m2 ssd var

diğer oyunlarda en yüksek ayarlarda çatır çatır açarken bu lanet oyunda kasıyor oyun oynayamıyorum internetteki çözümlere baktım fakat hiç bir değişiklik olmadı
    yardımcı olabilcek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ques1

arkadaşlar oyunu yeni aldım fakat ne yaparsam yapayım oyun kasıyor
    ryzen 1600x
    32 gb ram
    gtx 1060
    samsung evo m2 ssd var

diğer oyunlarda en yüksek ayarlarda çatır çatır açarken bu lanet oyunda kasıyor oyun oynayamıyorum internetteki çözümlere baktım fakat hiç bir değişiklik olmadı
    yardımcı olabilcek var mı
    Benzer durum bende de var 1080 çözünürlükte oyun kasıyor amd8320 işlemci R9 280 dualx 8 GB ram gigabyte anakart ayarlardan 720 ye cekiceksin çözünürlüğü o zaman sorunsuz oynayabiliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

Benzer durum bende de var 1080 çözünürlükte oyun kasıyor amd8320 işlemci R9 280 dualx 8 GB ram gigabyte anakart ayarlardan 720 ye cekiceksin çözünürlüğü o zaman sorunsuz oynayabiliyorsun

Alıntıları Göster
    dostum çözdüm ben aynı sorunu olan varsa gerekli ayarları atarım
    ekran kartı çok fazla geliyor bu zıkkıma 400 500 fps verdiği için kasıyor
    fps yi 60a sabitledim ne sıkıntı kaldı ne baska bişiy
  • Arkadaşlar bu patchlerle online division oynayabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Arkadaşlar bu patchlerle online division oynayabiliyor muyuz?
    aynen.

https://store.oynasana.com/products/pes-19
  • çok uygun pes kampanyası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

çok uygun pes kampanyası var.

Aga oyunu alalım diyoruz ama söylenilene göre herkes lag bugu yapıp maçı koparıp hükümsüz saydırıyormuş. Böyleyse almanın bi anlamı yok ki. Fifa-Pes arasında çok ikilemde kaldım ama bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Aga oyunu alalım diyoruz ama söylenilene göre herkes lag bugu yapıp maçı koparıp hükümsüz saydırıyormuş. Böyleyse almanın bi anlamı yok ki. Fifa-Pes arasında çok ikilemde kaldım ama bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    başkan hile yok diyemem adamlar oyun birincisini banladı bana 1 kere hile geldi onu blockladım zaten kendi grubumuz var 20 kişi felan oynuyoruz.

öyle kolay değil eskisi gibi lag yapıp maçı kopartmak büyük ihtimal paralı trainer almış adamlar yapıyor onlarıda reportluyoruz.

Çok ucuz burada umarım bir şey olmaz.

Pes 2019 fifadan kat kat iyi bu sene. Hileler ifşa ediliyor steam forumda zaten.

PS4'ün varsa aslında oradan oynamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 17 Kasım 2018; 14:19:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Arkadaşlar oyun içi sohbet mikrofon sesli görüşme arkadaş ekleme gibi durumlar var mı ? Konu hakkında bilgisi olan yorum yazarsa sevinirim...
    malesef yok yazışma yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

çok uygun pes kampanyası var.

Kötü oldu yahu gittik 2.el 90a aldık

• Arkadaşlar Steam sonbahar indiriminde 110 TL'ye düşmüş. Sadece online oynuyorsanız Lite ay sonunda çıkar diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.