Şimdi Ara

PES 2019 [PC ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
6
Favori
26.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gtx 1060 ekran kartı, 16gb ddr4 ram ve i5 8600k işlemci ile 2k çözünürlükte oynarken oyun çok kasıyor, sizce bu normal mi?
  • 60 fps sınırlamasını kaldırabilirmiyiz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunda paslar aşırı yavaş gidiyor, daha hızlı pas atmanın bir yolu yordamı yok mudur?
  • https://forum.donanimhaber.com/bomba-fiyata-satilik-steam-hesabi-pes-2019-football-manager-2018-ve-2009-arasi-seriler--135282756

İçinde pes 2019'un da bulunduğu steam hesabımı çok uygun fiyata satıyorum, ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilirler
  • Bu sene oyunu cok satmak isteyen var, aldığına pişman oldu insanlar. Bende satışa koydum steam hesabimi talep yok. Myclub icin aliyor herkes, rakip zor buluyor bulduğu da yüksek oranda hileci lagci çıkıyor. Steam tartışmaların çoğu hile şikayeti, yillarin hatırına son kez şans verdim. Seneye Konami büyük bir düzeltme değişiklik yapmazsa cok kisi bırakacak oyunu almayacak, begenmedigimiz fifa da bu kadar şikayet yok mod cok etkinlik cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rembur

Bu sene oyunu cok satmak isteyen var, aldığına pişman oldu insanlar. Bende satışa koydum steam hesabimi talep yok. Myclub icin aliyor herkes, rakip zor buluyor bulduğu da yüksek oranda hileci lagci çıkıyor. Steam tartışmaların çoğu hile şikayeti, yillarin hatırına son kez şans verdim. Seneye Konami büyük bir düzeltme değişiklik yapmazsa cok kisi bırakacak oyunu almayacak, begenmedigimiz fifa da bu kadar şikayet yok mod cok etkinlik cok
    hocam kim satıyor nereden bulabilirim yönlendirebilir misiniz?
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    özelden yazdım
  • oyunun olduğu hesabımı ilana koydum, myclub kadrosu iyi almak isteyen bakabilir.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-pes-2019-steam-hesabi--135299825#135299825
  • Hükümsüz saydıranlara alışmıştık.Şimdi başımıza artık hükümsü sayılırken bizim mağlup saydırmaları çıktı.Hile nasıl yapabilirim.Ciddi anlamda bilen varsa ulaşaın bana.Boku çıktı artık

• oyunu zararına da olsa sattım kurtuldum, ne rakip buluyor ne de bulduğu rakip hilesiz oynuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rembur

oyunu zararına da olsa sattım kurtuldum, ne rakip buluyor ne de bulduğu rakip hilesiz oynuyor..
    Oyunu 2011 den bu yana orjinal alan birisiydim bu sene hileden dolayı beklemede kaldım iyikide almamışım, konami bu sorunu çözmediği sürecede almam.
  • zeybek35 kullanıcısına yanıt
    çok doğru bir karar almışsın, bende ikilemde kalarak aldım ama sonuçta ortada. satış sayısı da az oyunun rakip bulamıyor
  • Bu saatten sonra para verip alınmaz, 1 ay sonra lite çıkar...

• Selamlar.

Eskiden PES oynarken FIFA13’ü beğenmiştim onu aldım. 3 sene sonra FIFA16 aldım, gelişim beni tatmin etti, birkaç senedir de onu oynuyorum.

3 sene daha geçti oyunu yenileyim dedim. Bu sene FIFA 19’da kantarın topuzu kaçtı gibi. 500 lira bir oyuna veremem.

Sadece offline modda kariyer modu oynuyorum. Bir takım alır(genelde Fenerbahçe ) 10 sezon falan bulduğum gençleri yetiştire yetiştire oynarım Bir bakıma CM/FM gibi oynuyorum oyunu.

Bu seneki saçma fiyatlama ve yorumlara bakarak FIFA16’dan beri üzerine koymadıklarını varsayarak PES alsam diyorum. Ne dersiniz, iki oyunu da oynayan var mı? Sadece offline modda kariyer oynayacağım, dengi bir mod vardır illa ki PES’te, alınır mı? Durmaplay’den alınan kod steam’den aktive ediliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 17 Ekim 2018; 21:41:21 >

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Peste klüp idaresi şeklinde Masterlig, oyuncu kariyeri olarak Become a legend modları var. Fifa deneyimim yok, beğenirmisiniz bilemem. Gayet keyifli bence. Pes 2019 fiyat yüksek geldiği için ben de 2018 den devam ediyorum...

• 2019'da 2018'e göre hileci sayısı az bana bir tane geldi. Sürekli kapıştığım elemanlar var çok zevkli.

Oda "fatih88" nickli arkadaş ya trainer kullanıyor ya da başka birşey.

Ama oyun çok güzel.
  • bugün pc de online maç yaparken veya myclubta ikinci yarı başlamadan bağlandı kötüleşti diye oyundan attı son 5 maçı bitiremedim bilgisi olan varmı, sorun hala devam ediyor online maçlarda. hükmen yenik sayılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Selamlar.

Eskiden PES oynarken FIFA13’ü beğenmiştim onu aldım. 3 sene sonra FIFA16 aldım, gelişim beni tatmin etti, birkaç senedir de onu oynuyorum.

3 sene daha geçti oyunu yenileyim dedim. Bu sene FIFA 19’da kantarın topuzu kaçtı gibi. 500 lira bir oyuna veremem.

Sadece offline modda kariyer modu oynuyorum. Bir takım alır(genelde Fenerbahçe ) 10 sezon falan bulduğum gençleri yetiştire yetiştire oynarım Bir bakıma CM/FM gibi oynuyorum oyunu.

Bu seneki saçma fiyatlama ve yorumlara bakarak FIFA16’dan beri üzerine koymadıklarını varsayarak PES alsam diyorum. Ne dersiniz, iki oyunu da oynayan var mı? Sadece offline modda kariyer oynayacağım, dengi bir mod vardır illa ki PES’te, alınır mı? Durmaplay’den alınan kod steam’den aktive ediliyor mu?
    Fifa 08'den beri Fifa oynuyorum. Bu sene fifa 19a sakin tek kurus bile vermeyin. Oynadigim en les futbol oyunu. Pesi oynamadim o yuzden yorum yapamam. Ama fifaya sakın ama sakın para vermeyin. Hem paraniza hem ruh sagliginiza yazik.

• Pc platformunda oyunu alabileceğim en uygun site hangsi arkadaşlar tavsiye var mı ?

drmply 160 tl

283 tl ye kadar fiyat çıkıyor....Gerek var mı sizce legand editiona ?

Edit: Oynı drmpl üzerinden 153 tl ye satın aldım ...Ödeme sonrası hemen kod geldi...Akşam steam üzerinden indirip kuracağım ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.