Şimdi Ara

PES 2019 [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
6
Favori
26.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tomb raider bile düştü bizimkinden haber yok, garip?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özür niyetine çok güzel hediyeler verilmiş. 2000 coin 50k gp, siyah top ve sözleşme yenileme. Oyuna girin ödüllerinizi alın arkadaşlar

• Ciri kullanıcısına yanıt
    online giriş hatası için mi ?

cevabı buldum, CODE:VNBP733 hatası için dağıtılacak yazıyor.

As a thanks for your help and apology for the errors, a goodwill gesture is planned to be distributed by end of this week.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rembur -- 21 Eylül 2018; 17:34:55 >
  • rembur kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

• arkadaşlar güncel fiyatlarla uygun cd key steam alabileceğim yer var mıdır ?
  • herkese selamlar. uzun süredir forumdan uzaktım ama pes2019 oynadığım için bir dönüş yapayım dedim. Steam üzerinden Machivelli ya da krmmrt1453 yazarak ekleyebilirsiniz. Profilimde aslan resmi var.

Klan falan varsa dahil olabilirim. Muhteşem bir oyuncu değilim ama keyifle oynarım oyunu. Bazı adamların nasıl savunma yaptığını anlayamıyorum. Ben topu ayağıma aldığım anda saldırıyor bir şekilde kapıyorlar topu. meseleyi çözemedim gitti.
  • Selamlar, fifaya geçmeyi düşündüğüm için pes steam hesabım satılıktır.

https://forum.donanimhaber.com/pes-2019-steam-hesabi-140tl--135092849#135092849
  • sarıKırmızı kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen rakip gegenpresi açmıştır. Tek forvet oynuyorsanız sıkı markaj verilmiş olabilir. İleride 2-3 kişi olan bir diziliş deneyebilirsiniz. Duruma göre gelişmiş seçeneklerden tiki taka veya sahte 9 açmak işe yarayabilir. Henüz 2019 oynamak kısmet olmadı. 2018'den kalma beyin jimnastiği yapıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: nusibet

Muhtemelen rakip gegenpresi açmıştır. Tek forvet oynuyorsanız sıkı markaj verilmiş olabilir. İleride 2-3 kişi olan bir diziliş deneyebilirsiniz. Duruma göre gelişmiş seçeneklerden tiki taka veya sahte 9 açmak işe yarayabilir. Henüz 2019 oynamak kısmet olmadı. 2018'den kalma beyin jimnastiği yapıyorum...
    kadrom oldukça iyi. Klopp taktiği ile oynuyorum ama anladığım kadarıyla Klopp ile oynamak baya zor. Defans çok ilerde basıyor. Değiştirilmiyor da. devamlı aradan ya da kanattan adam kaçıyor benim kaleye. iyi oynayan birisi geldiyse geçmiş oldun 5lik oluyorum =) Benim takım sanki isteksiz ruhsuz gibi. adamın forvetler et görmüş yam yam gibi depar atıyor benimkiler topu alacak daaa koşacak daaaa adam geliyor alıyor topu. çözemedim gitti cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

bugun yada yarın duser ... ama oyun denuvo 4.9 kırıldı .. adamalr istelerinden duyurdular

Alıntıları Göster
    hani ama gelecekti ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

hani ama gelecekti ????

Alıntıları Göster
    Adamlar boşuna 300 TL ye oyun satmıyor. Korsancılara da yedirmek lazım tabi...
  • beyler steam den oynayanlar özelden yazın ekleyelim beraber oynarız dostluk maçları vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rembur -- 26 Eylül 2018; 17:33:4 >
  • Kullanıp beğendiğiniz lisans yaması var mı arkadaşlar ?
  • Arkadaslar benim bir sorunum var ayni sikintiyi baska yasayan kimse var mi bilmiyorum ama koşarak top kapmak istedigimde

Rb + A

Birde 2 li baski icin rb + A + X yapmak yetmiyor

İllaki RT ye basili tutmam gerekiyor bu da oyun kontrolunu cok zorlastiriyor. Ayni sorunu yasayan kimse var mi? Rt ye basmadigimda pres yaparak topu kapmiyor adamin yanina kadar gidip mal kapamiyor saginda solunda dolaniyor mal gibi

Pes 2018 de yoktu boyle bir sikinti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 29 Eylül 2018; 7:35:4 >
  • Takip...

• quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Kullanıp beğendiğiniz lisans yaması var mı arkadaşlar ?
    Evet kolayca yukleyebilecegimiz bir yama var mi acaba? Pes edit felan degil direk yuklemek icin.
  • nusibet kullanıcısına yanıt
    hakkaten haa ağaç olduk
  • Arkadaşlar oyunu yeni kurdum, grafik ayarları nereden yapılıyor acaba?
  • Sismancocuk S kullanıcısına yanıt
    sistem ayarları-işeyici ayarları buradan düşük orta yüksek seçebilirsin veya kendin ayar yapabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.