Şimdi Ara

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
13
Favori
42.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen gegenpres şart gibi gözüküyor..defans oyuncuları da hızlı olacak, net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hector_mania -- 5 Eylül 2018; 13:39:14 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Kadrolar erkenden kurulsun da millet oyunu oynasın..önceden çok geçti, oyunu oynayamıyorduk adam akıllı...cheat yapılmasına bir engel konulsun başka bişey istemem..
    Kadrona göre takım kurarsın, ben max. 3lvl i görüyorum (yedekler beyaz), kadron genişledikçe levelini artırırsın...çok iyi kadrosu olanlar da kendi aralarında maçlarını yapsın....
  • Dünden beri kendi yarı alanımda 2 li pres yapmadan oynuyorum. Sadece koşu yolunu ve pas yolunu keserek top kazanmaya çalışıyorum. Epey işe yarıyor. Bu sene 2li 3lü baskı bi işe yaramıyor bence. Çünkü seçmediğimiz oyuncuyla pres yaparken alan savunması deliniyor ve rakip çok kolay hücum yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

En iyi taktik hangisi sizca daha çok kanatlardan yayılarak oynuyan için
    4-3-3 oynayabilirsin , taktiklerden kanat rotasyonu ekle , on liberodaki adama defansta kal de gerekirse maclarda hizli forvetlere markaj yaptirabilirsin . Forvette merkezde olan adam uzun boylu olrsa hizli ataklarla gol atarsn

• quote:

Orijinalden alıntı: caneria

4-3-3 oynayabilirsin , taktiklerden kanat rotasyonu ekle , on liberodaki adama defansta kal de gerekirse maclarda hizli forvetlere markaj yaptirabilirsin . Forvette merkezde olan adam uzun boylu olrsa hizli ataklarla gol atarsn

Alıntıları Göster
    Tşkler blgi için 4-3-3 klopp aldım şuan iyi gidiyor. Pes 18 almıştım ama 19 bir başka güzel her gece 3-4 saat oynuyorum.birde güzel bir yama buldunmu zevki ikiye katlayacak

• Arkadaslar bisey sorucam ya, ilk defa my club oynurum bu sene. 3 tane oyunun verdigi paketlerden actim. 96 Neymar, 96 Hakim Zyech ve 90 Lewandowski cikti. Sevinmeli miyim ?😂 Bu normalde olan bisey mi yani? Fifa 19 Ultimate teamde ciksa evi yikardim ama burda herkese olan sey mi yoksa acemi sansi mi oldu bana boyle guzel oyuncular cikti.

Acemiligimi maruz gorerek cevaplarsaniz mutlu olurum tesekkurler

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

• Arkadaşlar bu haftalık lig ne zaman bitecek? 2. haftaya ne zaman gireceğiz yani puanlar sıfırlanacak hani? Hangi gün başladıydı bu yazmıyor bir yerde ya da ben bulamadım.

Klasmanda 2. yim şu an ve 18.000 gp verecek ona göre hareket edeceğim daha varsa devam edeceğim 1 gün falan kaldıysa riske girmeyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 5 Eylül 2018; 20:41:1 >
  • GeorgeTheBest kullanıcısına yanıt
    Hocam bence ilk hafta olduğu için konami bol keseden dağıtıyor. Yoksa normal değil çoğu kişide olması. 100 coins verip aldıkların değil mi bunlar? Değilse kaçırma onu.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Hocam perşembe bakım günü. O zaman sıfırlanır yeni rakiplerle yeni klasman olur. Ayrıca geçerli puanın en yüksek puan olduğu için yenilsen de en yüksek puan değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: burilk

Hocam perşembe bakım günü. O zaman sıfırlanır yeni rakiplerle yeni klasman olur. Ayrıca geçerli puanın en yüksek puan olduğu için yenilsen de en yüksek puan değişmez.
    Cevap için teşekkürler dostum. O zaman bugün fazla zıplamayayım 18k yı cebime koyayım. Yarın sıfırlandıktan sonra tekrar aksiyona geçeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burilk

Hocam bence ilk hafta olduğu için konami bol keseden dağıtıyor. Yoksa normal değil çoğu kişide olması. 100 coins verip aldıkların değil mi bunlar? Değilse kaçırma onu.
    Neymar ve Hakim 100 coins Lewa 15 k lik Gp den cikti. bencede ilk hafta oldugu icin cunku az once mac attim Salahlo falan kadrolar cikti. Ama guzel bisey ya 😂

• GeorgeTheBest kullanıcısına yanıt
    Pes de normal bu.messisi Ronaldo su olmayanı dövüyorlar

• Arkadaş bir bize vermedi şu siyah topları bu nankör oyun ya. O 100'lük 3 tane coin toptan millete neymar, ziyech falan çıktı bize gitti çöp fran sol diye bir tane forvet verdi. 2018/2019 oyunculardan devamlı gümüş geliyor, geçen açtım TerStegen, Pickford var takımda gitti bir de Szczesny'yi verdi kaleci olarak takımın yarısı kaleci oldu. Hayır takas diye bir şey yaptın bari oyuncular takas edebilsin, siyah kaleciyi verip forvet stoper falan alalım. Yok 3 tane aynı olacak da takas yapacaksın saçma sapan şeyler.

Hayır ben piri hesabım ama bizim seç hesap olan arkadaşa da dandik toplar geliyor. Konami psn kardeşliğini çözdü ondan herhalde çöp çöp toplar yolluyor başka bir açıklama getiremiyorum çok hainsin konami! :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 5 Eylül 2018; 22:4:50 >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    6 yıldır oynuyorum. 3 ayda hiç bir sene bu yılki kadrom olmadı. Haftada bir falan ancak siyah denk geldi. Para vermeden bu kadrolar imkansızdı eskiden.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Hocam gp birikince hepsini birden açma. 1 2 maç yap sonra dene şansını. Pes insanı garip totemlere yönlendiriyor

• burilk B kullanıcısına yanıt
    Bol keseden dağıtarak,Fifacıları bu şekilde kendi safına çekmek istiyor sanırım konami.fifada Ronaldo su olana,adama bak Ronaldo su var diyorsun.(pesdeki gibi benzetemiyor o ayrı)ama gelecek serileri görürsek ps5 de falan, bu kadar kolay vermezler diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 5 Eylül 2018; 23:54:12 >
  • Tebrikler mentalist

• quote:

Orijinalden alıntı: ipekci61

Tebrikler mentalist
    Teşekkür ederim dostum ellerine sağlık

• Herkese iyi günler. 2019’da fifadan pese geçmeyi düşünüyorum. MyClub baya karmaşık gözüküyor. Bilgilendirecek var mıdır?

• Andrea Pirlo kullanıcısına yanıt
    Hocam forumu takip et. Takıldığın noktaları sor daha net yardım alırsın.

Öncelikle ortalama bi takım kurup gp biriktir. Haftalık gelen ajanlardan iyi bi tanesine bas gp leri. Takım ruhu çok önemli. Bu sebeple takım ruhu 85 altında online fazla oynama. Ideale yakın bi kadro kurunca da 5-10bin gp sözleşme için ayırıp kalanla oyuncu bul.

Taktik de önemli defansif oynayıp az adamla hücum edebilirim dersen 4-5-1 tarzı bi taktik düşünebilirsin. Tam defans kontra atak gibi olabilir. Defansı iyi yapıyorum hücum önemli diyorsan 4-3-3 olabilir. Önde baskı top çevirme ya da kontra tercih edebilirsin. Taktik tamamen senin tercihin. Ama baskı ölçülü tercih etme derim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.