Şimdi Ara

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
13
Favori
42.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 tane gold defansim yok.
    ne agent acsam hep black verdi
    h.kane
    griezman
    maradona
    neymar

birkac tane daha var uinuttum
    kaleci ve defans oyuncusu nereden nasil bulabilirim..transfer olayini bir turlu anlayamadim..
    elimde bu kadar forvet ne yapacagim..

yardimci olan cikarsa cok memnun olurum..
  • Ana menüdeki klasman maçlarında sanırım myclub takımımız değil de, oyunda olan takımlardan birini seçerek yapıyoruz? Orada klasmanda yükselirsek, myclub içindeki klasmanımız da ona göre değişiyor anladığım kadarıyla? Ya da myclub içinde diyelim 12. klasmandayız ligte. O hafta 1. olursak ve 20.000 Gp yi alınca bizi 11. klasmana mı atacak?

Klasmanla alakalı deli sorularım var yardımcı olun. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 3 Eylül 2018; 23:35:6 >
  • Kesinlikle yine momentum var oyunda. Yazık emeklere. Emek hırsızı Konami.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Dostum sen stoper istiyorsan 25.000 GP yada 250 Myclub temsilcisi bölümünden Stoper kısmını seçerek top açacaksın. Yanlış hatırlamıyorsam % 2 gibi bir siyah oranı var o temsilcinin ama illa stoper istiyorsan oradan aç topları. Çünkü diğer türlü istemesen bile yine orta saha ve forvet gelebilir.
  • Mertenz forvette muhteşem adamda yok yok. Uzaktan şut, kafa, çalım hız herşey var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar bir bana gelmedi siyah 300 bin gp yaklaştı top açma gelen giden yok sadece bedava siyah top veren yerden geldi haftanın oyuncusundan bile gelmedi bende birşey var sanırım geçen sene de aynı durumdaydim oyunun ilk 3-4 haftasindan sonra geldi bir kaç tane
    Ayni durumdayim. Hatta gecen sene 1milyon gp biriktirip bi temsilciye gommustum 3 tane siyah top cikmisti videosu var eklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: nicksiznicklinick

Ayni durumdayim. Hatta gecen sene 1milyon gp biriktirip bi temsilciye gommustum 3 tane siyah top cikmisti videosu var eklerim

Alıntıları Göster
    45 oyuncu çıkardım ilk defa bir siyah geldi dybala

• Beyler oyun nasıl?

Online maçlarda takılma kopma eskisi gibi mi . Sunucular iyi mi. Demonun ilk çıktığı hali ile şuan ki halı arasında oyun hızı vs oynanış farkı var mı. Myclub ta geçen seneye gore değişiklik gösteren birşey var mı modlar özellikler vs.

Bu sene beleş sürüm beklemek istemiyorum öte yandan oyun fiyatı yüksek. En uyguna nasıl alabilirim oyunu.

• fuleCo kullanıcısına yanıt
    Yanlis bilmiyorsam gecen sene 500 macta hepsi aciliyordu.

• ibrahimtonbul kullanıcısına yanıt
    1)pes19 da sorunsuz online maç oynayabiliyoruz 2)oynanış olarak demoya değilde pes18 e daha çok benzettim bu konuda farklı yorumlarda olabilir 3)myclubda klasman yerine sıralamalı maçlar yapıyoruz sistem haftalık sıralama puanlarına göre bizi farklı klasmanlara atıyor ve ödüller veriyor 4)myclubda oyunun henüz başında olmamıza rağmen uçuk kadrolar görüyorum denge konusunda geçmiş yılları arayabiliriz

• Serencebey34 kullanıcısına yanıt
    Ben kurdum sıkıntı yok.
    2018 dede bu evli mutlunun yamasını kullanıyordum

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    2018 de de vardi.
    Taktiginde DOS varsa rakibin forvetine markaj ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

Yanlis bilmiyorsam gecen sene 500 macta hepsi aciliyordu.
    Bu sayı için myclup sim maçlarıda geçerlimi

• Myclup,bu sene önceki yıllara göre berbat durumda.Normalde en az 4 ay ,fazladan coins alanlar hariç,kimsenin çok fazla iyi oyuncu bulamaması gerekirken Maradonalar ,haftanın oyuncuları 95 ovlu Mpabbeler havada uçuşuyor.Hele bir de aynı iyi oyuncudan 3 kere çıkınca diğer ikisini,oyuncularınıza antrenör yapıyorsunuz ve böylelikle 100 ov Ronaldolar,Neymarlar oluşturabiliyorsunuz!

Demo güzeldi ama myclup çıktığında oyunun tuhaf bir halde olacağından emindim.Demoda düzelmiş gibi gözüken 2018 deki top kapamama sorunu devam ediyor.Kareye bas, x e bas nafile...Tiki taka manyakları ,top vermiyor ve sonunda golü yiyorsunuz.

Sonuç olarak kısıtlı tek veya 2 taktik dizlişle sınırlandırılan myclup yine keyif vermedi.3 vs 3 oynayayım dedim ,onda da hep uzay kadroları geldi.En iyisi ara sıra 1-2 online klasman oynayıp yetinmek...

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Myclup,bu sene önceki yıllara göre berbat durumda.Normalde en az 4 ay ,fazladan coins alanlar hariç,kimsenin çok fazla iyi oyuncu bulamaması gerekirken Maradonalar ,haftanın oyuncuları 95 ovlu Mpabbeler havada uçuşuyor.Hele bir de aynı iyi oyuncudan 3 kere çıkınca diğer ikisini,oyuncularınıza antrenör yapıyorsunuz ve böylelikle 100 ov Ronaldolar,Neymarlar oluşturabiliyorsunuz!

Demo güzeldi ama myclup çıktığında oyunun tuhaf bir halde olacağından emindim.Demoda düzelmiş gibi gözüken 2018 deki top kapamama sorunu devam ediyor.Kareye bas, x e bas nafile...Tiki taka manyakları ,top vermiyor ve sonunda golü yiyorsunuz.

Sonuç olarak kısıtlı tek veya 2 taktik dizlişle sınırlandırılan myclup yine keyif vermedi.3 vs 3 oynayayım dedim ,onda da hep uzay kadroları geldi.En iyisi ara sıra 1-2 online klasman oynayıp yetinmek...
    Geçen sene gibi L1 taktiğiyle kolay atılmıyor. Bu sene rakiplerimde çok pas yaptıklarını gördüm.

Top kapmak zor değil. Kare + gegenpress ile 2li baskı yaparken, pas yollarınıda manuel kapatın.

Defans yapmayı öğrenmek gerekiyor bu sene

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Kurdum bende sorun olmadı tşkler

• Geçerli

• Son güncelleme ile çimleri düzeltmişler oyun son yılların en iyi pesi.

• 11. divisiona çıkmak için ilk kaçta olmak gerekli veya belli bir puanla mı çıkılıyor?
  • Sanki cheat yapmak geçen seneye göre daha zor olmuş..geçen sene benzer bi durumda maç hükümsüz sayılmıştı fakat bu sene maçı galip gelene vermiş...ama cheaterlar heryerde!!

https://www.youtube.com/watch?v=epBRvse4adw
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.