Şimdi Ara

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
13
Favori
42.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sabah açtığımda güncelleme vardı indirdi
    akşamda rezilliğe tanık oluyoruz
  • Konami ile aramız düzelecek herhalde. Altın Top ödüllü turnuvada % 2,9 oradan Gabriel Jesus verdi. Aynı şekilde bilgisayara karşı olandan da gümüş toptan Nelson Semedo'yu verdi. :) İdmanla falan bunları hemen arttırmam lazım ikisi de acayip lazımdı.

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 14 Eylül 2018; 0:6:44 >

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Konami bu sene çok bonkör 3 hafta da 10-15 tane siyah oyuncu oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Konami bu sene çok bonkör 3 hafta da 10-15 tane siyah oyuncu oldu
    Bana vermiyordu işte. İlk haftanın oyuncularından millet Neymar, Ziyech falan alırken bana da Fran Sol, Naugard diye çöp çöp oyunlar verdi. Messi-Neymar-Ronaldo falan zaten göremedik daha, göreceğimiz de şüpheli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Bana vermiyordu işte. İlk haftanın oyuncularından millet Neymar, Ziyech falan alırken bana da Fran Sol, Naugard diye çöp çöp oyunlar verdi. Messi-Neymar-Ronaldo falan zaten göremedik daha, göreceğimiz de şüpheli.

Alıntıları Göster
    İlk hafta aynı senin gibi oldu bana da sadece dybala gelmişti

Geçen hafta realmadrid den 2 kaleci benzema bale isco sonrasında Coutinho casemiro geldi bu hafta daha birşey gelmedi geçen sene ilk 3 hafta da oyunun verdiği hediye oyuncular ile oynuyordum o açıdan dedim

• saner08 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama steamde baya şikayet var hileciler için konami çözemeyecek bu işi.
  • Arkadaşlar merhaba. 3-4 yillik fifa deneyimimden sonra bu yıl pes e şans vermek istedim. Ültimate team oynardım genelde bunda myclub a denk gelen. Cok fazla kurcalama sansim olmadi ama oyuncu satma kismini bulamadim. Ilk actigim paketten messi çıktı. Bunu satip ondan gelen altınla iyi bir 11 kurayim dedim. Bir de taktik 443 suan. Onu bir türlü degistiremedim o nereden oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ersind3

Arkadaşlar merhaba. 3-4 yillik fifa deneyimimden sonra bu yıl pes e şans vermek istedim. Ültimate team oynardım genelde bunda myclub a denk gelen. Cok fazla kurcalama sansim olmadi ama oyuncu satma kismini bulamadim. Ilk actigim paketten messi çıktı. Bunu satip ondan gelen altınla iyi bir 11 kurayim dedim. Bir de taktik 443 suan. Onu bir türlü degistiremedim o nereden oluyor?
    elindeki td nin sisteminden dısarı cıkamassın ve oyuncu satma yok
  • millet nurinin banlanmasından çok mutlu :) iyi türk oyuncular var ama o kadarda hileci var yazmışlar yabancı foruma. Yıllardır banlanmayan nuri, bu sene tahtını indirdi pes. helal olsun
  • Yaşım 35 yıllardır fifa oynarım, bir kere pes alayım dedim ama gel gör ki y@#₺&k gibi myclub yapmışlar. Ulan Ultimate'de messi Ronaldo neymar'ı aynı kadroda görsem saygıdan alt f4 yaparım 😏

Co op oynayacağız diye aldık klan maçına girdik amk adam yanına iki tane BİL almış 3 e 2 maç yapıyoruz, lan bil ile oynayacaksak neden klan maçı var 🤨

Anlaşın seneye yine fifaya döneriz 👍

Hani benim gibi 80liler bilir Amiga'da sensible futbol vardı o oyunda olan transfer menajerlik klüp yönetimi yıl 2018 oldu hiçbir futbol oyununda yok....

• Co op maçlar için sonuna kadar haklısın.Adam,superstar seviyesinde bilgisayarla bize karşı oynuyor!!Karşımda 2-3 tane canlı rakip yoksa ne yapayım öylesine co opu!!Myclupteki yıldız kadrolar için de haklısın.Konamı,herkese yıldız dağıtarak bence kendi ayağına sıktı.Konaminin derdi coins satmak değil mi!!İlk haftadan herkese 93 ov Simeone,98 ov Messiyi leblebi gibi dağıtırsan coinsi nasıl satacaksın!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 18 Eylül 2018; 22:59:46 >
  • 75 bin gp 3 top gömüp çöpler çıkınca oyundan soguyor insan

• Myclub demek mücadele demek

Kendi takımını yaratmak demek

Sağ olsun konami herkese Ronaldo Neymar vb oyuncuları bol keseden dağıtarak bütün büyüyü bozmuş.

Neyse myclub 'ı ciddiye alarak oynayacak arkadaşlara Allah sabır versin ya da açtıkları karttan neymar messi mbabbe çıksın 😂

• Arkadaşlar herif onca lag yapmasına rağmen 2-1 yaptım skoru santrada oyunu 10 dakika 2. fotodaki şekliyle kilitledi. Daha sonra hükümsüz saydırdı. Adıda ortada işte UmutDemir eziği

• Selam beyler offline modda myclub içn gp nası kasabiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Konami ile aramız düzelecek herhalde. Altın Top ödüllü turnuvada % 2,9 oradan Gabriel Jesus verdi. Aynı şekilde bilgisayara karşı olandan da gümüş toptan Nelson Semedo'yu verdi. :) İdmanla falan bunları hemen arttırmam lazım ikisi de acayip lazımdı.

Hocam en hızlı yoldan level nasıl artar? Bende de level 1 İcardi ve Level 8 Suarez var..Çöp mü bunlar şimdi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oynatmadığın oyuncuları dp antrenörü yap antrenmandan da o dp leri geliştirmek istediğin oyuncularda kullan.Dp antrenör yaptığın oyuncı takımdan gider ama ona göre oyuncu seç en

• Bu konu artık hiç aktif değil geçen sene ne kadar çok yorum vardı.Neyse bir arkadaş cevaplar ümit ederek tazayım.Master ligden 20 bin kadar gp topladım.Baştan bir iki maç yaptım görevleri yaptım bıraktım.Daha fazla gp kazanılıyomu buradan şampiyon yapmak lazımmı takımı.Yoksa maksimum gelecek para 20 bin mi.Birde her antremanı altın seviyede bitirince 600 gp veriyor bunuda yapmak lazım.Başka da gp kasılacak yer yok sanırım.Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • Efsane mod da da kasılıyo ama miktar htırlamıyom

• nuri efendi banlandı gitti türkiye'den kim iyi kim kötü ortaya çıktı. benim birader (geçen sene scarfeys2018 nickiyle bildiğiniz) bu sene plusibop nickiyle tertemiz bir dereceye ulaştı. karşı karşıya gelirseniz anlarsınız zaten. hedef ilk 4 arkasındayız :D bense malesef ki konsol üzerinden oynamayı bıraktım mobile geçtim. o da bayağı sardı. konsolda oynayacak vakti olmayanlara tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 9 Ekim 2018; 17:11:46 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.