Şimdi Ara

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
13
Favori
42.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dismoor

Bu n

Bu nasıl birşeydir ya.
    Dert s.ke benzer en büyüğü sende sanırsın ama en büyüğü bu arkadaşta çıkarıp masaya vurmuş vaziyet alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelleharic18

Dert s.ke benzer en büyüğü sende sanırsın ama en büyüğü bu arkadaşta çıkarıp masaya vurmuş vaziyet alın.

Alıntıları Göster
    Kelle dahil olsa demek zencileri bile döveceksin kral

• quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Bu n

Bu nasıl birşeydir ya.
    Ben bu kişiyi 82'de Mbappe ile gol atarak 1-0 yendim bugün. Benle oynarken kalecisi Kahn değildi yalnız, formu düşük diye koymadı herhalde. Velhasıl kadro her şey değil yani.
    https://eksiup.com/ef698cf2478
    https://eksiup.com/9ca14c07c12

Benim kadro da bu, arada dağlar kadar fark vardı ama öyle çok pozisyon yiyerek de yenmedim yani ikimizin de pozisyon sayısı aynıydı ben attım sadece.
    https://eksiup.com/7aae1dc4382

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 8 Eylül 2018; 0:55:9 >
  • Ben ŞOK
    Bu haftaki haftanin yildizlarindan iki adet MOİSES gelmisti.
    Digerini antrenör yapip tekrar moises e bastim 251.000 antrenor puani verdi 😲😲😲
    30 level den 48 levele cikti.
    84 overaldan 88 overala geldi adam direk max oldu.
    Sonra leo baptista vardi elimde iki tane onuda denedim leo baptista da max seviye oldu.
    Kesinlikle iki tane cikan oyuncu birbirine basilmali

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu aynı oyuncuyu vermeyi herkese yaptılar herhalde bana da Perisic 2 kere geldi. Ben de birini antrenor yapıp diğerine bastım ama o kadar deneyim puanı gelmedi sadece 2 seviye atlattı overall ı falan değişmedi niyeyse. :///

Haftanın oyuncusu Messi dahil hepsine karşı oynadım ama en çok zorlandığım oyuncu Neymar. Neymar'ın hızı defansın tüm dengesini bozuyor, en alakasız oyuncu bile onun sayesinde iddalı hale gelebiliyor maçta. Ronaldo, Messi falan değil de tercih hakkım olsa kesinlikle Neymar'ı isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 8 Eylül 2018; 1:6:6 >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Şeffaf yorumun için teşekkürler.

Maçta çok etken oluyor kadro full olsa dahi. Simeone’nin ataksız futbolu sağolsun maçları kısır döngüye sokuyor.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Bende 88 de yedim golü. Karşılıklı pozisyonlar vardı. Aynen katılıyorum kadro herşey değil.

Sadece dikkat çekmek istediğim bu kadar kısa sürede bu kadar çok yıldızı takımına toplamak sadece oynayarak imkansız gibi. Bana göre arkadaş para basmış baya.

• Buda benim nacizane kadrom ileriye bi sf la bu iş biter.

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Peki bu hazımsızlık nedendir ? Karşılıklı pozisyonlar varmış ama yenilince maç sonu küfürü basıyorsun ? Sanki adama hile yaptık veya çirkef oynadık. Ayrıca sadece 88 değil, 89’da da gol yedin.
    PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truvalı Hector -- 8 Eylül 2018; 8:57:50 >
  • Truvalı Hector T kullanıcısına yanıt
    Küfür filan etmedim. Bu bir. Yalan konuşma. O kadro ile bok gibi oynuyorsun dedim.

Aynen o para ile kurduğun kadron ile bok gibi oynuyorsun.

Eşit takımlar ile oynayalım gardaş yiyorsa. Ergen gardaş.

Birde mesajın ile kendini kendini övüyorsun. Bu nasıl bir psikolojidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truvalı Hector

Peki bu hazımsızlık nedendir ? Karşılıklı pozisyonlar varmış ama yenilince maç sonu küfürü basıyorsun ? Sanki adama hile yaptık veya çirkef oynadık. Ayrıca sadece 88 değil, 89’da da gol yedin.
    Atsana kardaş bu vitaminsizin küfür ettiği ekranı buraya unutmuş lale

• Bu nasıl bir sapıklıktır. Adam kendine 3 4 tane hesap açmış bana cevap veriyor
    Ekran resminde iyi dileklerini mi belirttin ? Oynamayı bilmiyorsanız oynamayın arkadaş. Ben yenilince kabul ederim, kimseye de ağzımda salyalarla saldırmam.
    Belli ki bu oyunun çirkeflerindensin, engelledim zaten, uğraşamam çocuklarla

O fake hesaplarını al.

Zorla küfür ettireceksin kendine. Lan 89 da bala gol attın momentum ile.

Yine olsa yine aynı mesajı atarım. Sıkıntı yok. Ahlaksız yalancı. Senin gibi ahlaksız yalancı değiliz çok şükür.
  • Çocuk hâlâ anlamıyor. İlk golü bala atmışım ikinciyi momentum ile atmışım madem maçın başından beri momentum sebebiyle benim atak yapamamış olma ihtimalimi düşünmüyor. 2-0 yenilmişsin işte seni mi pışpışlayayım şimdi.

• Kelleharic18 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba Truvalı Hector nasılsın ?
    Çok yanlış sularda yüzüyorsun

3 4 hesaplı Ergen suları.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.