Şimdi Ara

Pes 2018 Ps4 DH Dostluk Kupası (17subat cumartesi baslıyacak) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
4
Favori
6.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce murat arkadasımızla maç için eşleştik fakat bu form durumu mavi olarak ayarlanmıyor belirtmistiniz böyle olucak diye ! Biraz ilgi lütfen nerden nasıl yapıcaz ayarlancak diyip geçmeyin ayarlanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasla nasıl eşleşecez davet falan mı atılıyo nasıl oluyo arkadaslar bu işler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Az önce murat arkadasımızla maç için eşleştik fakat bu form durumu mavi olarak ayarlanmıyor belirtmistiniz böyle olucak diye ! Biraz ilgi lütfen nerden nasıl yapıcaz ayarlancak diyip geçmeyin ayarlanmıyor

Ayarlanmıyor zaten canlı güncellemede ne ise o geliyor

• s.a. maç programını ve eşleşmeleri takipteyim.
  • cizmele kullanıcısına yanıt
    Ps4 ten birbirinizi ekleyin konusup mac saatini ayarlayin arkadas sana davet atsın daveti kabul edip mac odasında takimlarinizi secip ayarlayin

• Evet bu form durumu ayarlama yok mu mesala r.madrid a olurken diger takim d esitlik ve adaletli olmuyacak gibi bir cozumu yoksa

• Arkadaslar eslesmelerde taurnuvax diye site var ordan eslestirdim lutfen birbirinizi ekleyerek sayfada paylasin hem is guc hemde cocuktan cok fazla vakit ayiramiyorum iletisime gecenler sayfadan paylassın

• Rabellion kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 takim hakki verdik anlasip ayni takimlarla oynamadan ayarlama yapilabilir bende lite versiyon oldugundan deneme sansım olmuyor malesef

• Dogru hocam sende haklisin :) emegin icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: planetcrk

1.Atletico madrid

2.Arsenal

3.Juventus

4.Psg

Arkadaşım merhaba. İlk turda seninle eşleşmisiz.Cumartesi kaçta yapalım maçı ?
  • arkadaşlar biraz da siz araştırın. nasıl davet atılır?nasıl buluşacağız?nasıl takım seçeceğiz. gibi herşeyi burdan sormayın. takımlarınız ve şleştiğiniz arkadşlar beli. platforma girin arkadaş olun dostluk maçı ayarlayıp oynayın...
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Formlar en üst seviyede diye belirtilmiş dostum benim seçtiğim 4 takım yenikse o zaman bu turnuvanın adaletsizliğine herkes hak verir

• Sanki form durumu ayarlamasi vardi aksam eve gidince bakicam. Cevap yazarim buraya

• Blomblam B kullanıcısına yanıt
    Hocam takımlar gunceleme belli olmadan once yazildıgı icin bi adeletsizlik yok kimse form durummuna gore takim secmediki ustelik 4 takım secilme hakkı verildi 4dude yenildiyse piyango oynama tercihimiz formların ayarlanması yoksa da yapacak bise yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazilitek -- 16 Şubat 2018; 14:57:31 >
  • Suc nikli ertan arkadasımız bana ulastı cezalı oldugu icin yazamıyor turnuvadan affını istedi eslesen arkadasimiz galip sayilacak

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    4 takımdan isteciğimizle oynayabiliyomuyuz

İlk mesaja eşleşmeleri de koyarsan iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 16 Şubat 2018; 18:1:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

s.a. maç programını ve eşleşmeleri takipteyim.

As Hocam senle eşlrşmişiz pm attım okumuşsun ama niye cevap yazmıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 16 Şubat 2018; 18:3:29 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ilk.msja ekledim i

• western222 W kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Hayırlı olsun eşleşme. Yarın haberleşir yaparız maçımızı ikisini de ardarda mı yapalım mola verelim mi bir gün

• planetcrk kullanıcısına yanıt
    Ardarda yapar bitiririz. İstersen şimdi yapalım. PSN adım: Emir Telli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western222 -- 16 Şubat 2018; 20:37:11 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.