Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Spiker aşiri RUHSUZ degil mi ya

Ruhsuz mu? Efsane japon spiker var betada.. eski günlere döndürdü resmen... Tam sürümdede olsun. İngilizce spiker ile oynarsam namerdim..

Hocam beta da japon spikermi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

quote:

quote:

Ruhsuz mu? Efsane japon spiker var betada.. eski günlere döndürdü resmen... Tam sürümdede olsun. İngilizce spiker ile oynarsam namerdim..

Evet efsane John Kabira.. Çocukluğuma döndüm resmen.. Xbox one da oynuyorum betayı. Varsayılan spiker o. Ayarlardan Peter Drury olarak değiştirebilme şansıda var ana kalsın. Tam sürümdede olsun başka spikere gerek yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hileciler mesaiye baslamis biz oyundaki yenilikleri kesfetmeye calisirken hileciler baglantiyi bu sene nasil bozarim derdinde 3uncuyu yedikten sonra baglantiyi bozdu birden tek cubuk oyun takilmaya basladi ve hileci icin mutlu son yapan tabiki arapti bu senede basa bela olacak bu araplar konami ye mesaj atacagim oyun cikmadan baglantiyi bozan bu eziklere onlem alsin adamlar resmen prova yapiyor bunlarin derdi oyun filan degil ezik karekter yoksunu herifler midem bulaniyor bunlardan guzelim oyunun icine ediyorlar 2 pas yapamaz baglantiyla ugrasirlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet efsane John Kabira.. Çocukluğuma döndüm resmen.. Xbox one da oynuyorum betayı. Varsayılan spiker o. Ayarlardan Peter Drury olarak değiştirebilme şansıda var ana kalsın. Tam sürümdede olsun başka spikere gerek yok..

Ps4 de öyle değil hocam. Varsayılan peter drury degistirebiliyomuyuz acaba?

Bide hocam beta da olan full sürümde kaldırılmaz.rahat olun.. bende çok severim japon jon kabira'yı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K23 -- 23 Temmuz 2017; 20:7:43 >

• Betaya ilk başladıgımda kontrol ayarları çıktı fifaya benzetmek için ayar seçtim pres falanda degişti eski haline getirmek istiyorum ama kontrol ayarlarını bulamadım .Menülerde yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ps4 de yok hocam. Böyle saçmalık mı olur ya. Şanslısınız valla.

• Şu golümü de bırakayım şuraya :D

Gol çeşitliliği açısından 17 ile bir farkı yok. Her türlü atılıyor zaten. Yeri geliyor ipe diziyorum,yeri geliyor uzaktan atıyorum. Bazen de videodaki gibi paslaşarak.
    Bir güruh var her türlü gole sinir oluyor. Uzaktan atsan golden saymaz, kornerden atsan beleş der. Çalım atsan oyunun hatası olur. Paslaşarak gitsen yapay zekaya küfreder. Ben de herkes birden mutsuz olsun diye çeşit çeşit atıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Belki hong kong psnden indirirseniz olabilir spiker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Temmuz 2017; 20:48:40 >

• Bir kaç maç yaptım sormak istedigim rakip topla gelirken X baskı yapsın diye basıyorum yön tuşuylada adama yönlendiriyorum ama top süren rakibin yanına gitmiyor X tuşuna basmasamda bnm adamı yönlendirdigimde yanına gitmesi lazım. çok saçma kontrollere baktım otomatikte bir ayarda yok defans oyuncusu öyle seyrediyor gibi öne sürdügümde kaçıyor gibi bendemi hata var anlamadım.

Ve müzikler berbar hiçmi zevkleri yok bu japonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 23 Temmuz 2017; 20:53:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Belki hong kong psnden indirirseniz olabilir spiker.

Doğrudur hocam. Arkadaş muhtemelen öyle yaptı. Varsayılan japon spiker olduğuna göre onun ki ordan indirdi heralde..

• quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

Bir kaç maç yaptım sormak istedigim rakip topla gelirken X baskı yapsın diye basıyorum yön tuşuylada adama yönlendiriyorum ama top süren rakibin yanına gitmiyor X tuşuna basmasamda bnm adamı yönlendirdigimde yanına gitmesi lazım. çok saçma kontrollere baktım otomatikte bir ayarda yok defans oyuncusu öyle seyrediyor gibi öne sürdügümde kaçıyor gibi bendemi hata var anlamadım.

Ve müzikler berbar hiçmi zevkleri yok bu japonları.

Kare ile pres yapıyor en yakınımızda ki takım arkadaşımız. Siz oyuncuyu kontrolunuze alıp xle yaklaşıp tekrar x e bastığınız zaman topa müdahale eder..

• Arkadas duzgun bi rakip gelmezmi ya oyunu test ediyoruz mac baslar baslamaz kayiyolar ne anliyolar boyle oynamaktan anlamadim oyun 1oynanis olarak guzel olmus bence tabi tam surumde bozmazlarsa suan on siparis verdim betayi begendigim icin iyi oyunlar herkese

• Şuan Serverlarda sıkıntı mı var beyler? Girilmiyor da?

Gerekli doğrulama verileri playstation Network ten alınamıyor. CODE:QIMJ603

yazıyor oyuna gireceğim zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EngiN_ -- 23 Temmuz 2017; 21:15:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Hileciler mesaiye baslamis biz oyundaki yenilikleri kesfetmeye calisirken hileciler baglantiyi bu sene nasil bozarim derdinde 3uncuyu yedikten sonra baglantiyi bozdu birden tek cubuk oyun takilmaya basladi ve hileci icin mutlu son yapan tabiki arapti bu senede basa bela olacak bu araplar konami ye mesaj atacagim oyun cikmadan baglantiyi bozan bu eziklere onlem alsin adamlar resmen prova yapiyor bunlarin derdi oyun filan degil ezik karekter yoksunu herifler midem bulaniyor bunlardan guzelim oyunun icine ediyorlar 2 pas yapamaz baglantiyla ugrasirlar

Online betaya aldanıp bu sene ,kaymak gibi online olacak diye şimdiden sevinmeyelim.Ağ bağlantısı 5 te bile aşırı lag olan maça rastladım.Dün ,eşleştirme kısıtlaması yok şeklinde rakip arattım ,birkaç maçta sağ üst köşede bağlantı işareti vardı.Fifada bile yeri geldiğinde laglı maçlar oluyor.Bizim için özellikle Arap,İspanyol rakipler Pes 17 de bağlantısı sorunlu rakiplerdi.Sonuç olarak Pes18 ,bu yıl ,online beta şeklinde erken bir çıkış yapsa bile malesef bağlantı koparma hilesi ve bazı laglı maçlar yine olacaktır.Oyunun online modlarına mutlaka maçın 2.dakikasına kadar maçtan çıkabilme imkanı getirilmeli.Rakip geliyor ,baştan sona lag.Rakip geliyor ,hileci,yememiş içmemiş 5000 puan yapmış!!!Niye bu adamla oynamak zorunda kalayım?İlk dakikada çıkarım hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 23 Temmuz 2017; 21:41:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Oyun iyi olmuş ben hep kazanıyosam o oyun olmuştur😀 Şaka bi yana konami oyunu alalım diye botlarla oynatıyor herhalde hiç mi bilen dek gelmez arkadas. Ben tam alışamadım iyi ıynayamuyorum gelenler hiç bilmiyor30 küsür sut attığım maç oldu

Bana denk gelmediğindendir yakalarsam fena yenerim

• oyun güzel herşey güzel de, bağlantı güzel diil. maçların çoğunda bağlantı işareti çıkıyor
  • Pas yardımı kaçta oynuyorsunuz ? Ben biraz azaltayım dedim ama oyunda zaten kafadan 1.seviye gelmiş bundan azı hiç yardım yok demek yani !

• Server'lar çöktü herhalde 3vs3'de oyun devamlı donup 1 dk sonra hata verip maçı sonlandırıyor. 90'lı yıllardan bu yana online oyun oynanıyor piyasada online oynatamayan tek stüdyo Konami. Şaka gibi, steam'den 2 TL'ye aldığım oyunda on binlerce aktif oyuncu var 1 kere bile bağlantı sorunu veya lag olmuyor koca konami'nin yaptığı oyunda lagı geçtim oyunu oynayamıyorsun. Bu sene belki çeşit olsun diye almayı düşünüyordum ama bir 10 sene daha almamaya karar verdim
  • Bugun 3 mac yaptim 2si yarida kapatip gitti. Burdami acaba o arkadaslar? Daha hic yenilmedim fakat oyunda bikac hata var. Oynadikca sizde farkedeceksinizdir. Genel anlamda guzel bir oyun olmuş. Tabi myclupta nasıl rezil ederler bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.